18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Smoleńsku rozbił się samolot prezydenta - Temat zbiorczy!!

PinkRose • 2010-04-10, 09:43
Samolot z prezydentem na pokładzie, który wyleciał o 6:50 z Warszawy, rozbił się niedaleko lotniska wojskowego w Smoleńsku - informuje rzecznik MSZ Piotr Paszkowski. Telefony osób, które leciały z prezydentem milczą. - Maszyna zapaliła się, ale została ugaszona - mówi TVN24 rzecznik MSZ Piotr Paszkowski.
Na pokładzie samolotu byli – oprócz prezydenta z małżonką - między innymi szef IPN-u Janusz Kurtyka i najbliżsi prezydenccy ministrowie.

- Samolot rozbił się. Najprawdopodobniej zahaczył o drzewo. Zapalił a następnie został ugaszony – informuje rzecznik MSZ Piotr Paszkowski. Informację tę podaje też agencja Reuters powołując się na źródła na lotnisku i Polska Agencja Prasowa. Na lotnisku panuje wielki chaos, słychać syreny alarmowe.

Ostatnie momenty przed wypadkiem wyglądały następująco: maszyna TU-154 próbowała podejść do lądowania w wielkiej mgle. Nie udało jej się usiąść na pasie. Piloci przyspieszyli i chwilę później kontakt z maszyną się urwał. Rozległ się wielki ryk silników.



Wkrótce wszystkie serwisy informacyjne będą o tym trąbić.

źródło:
http://www.tvn24.pl/-1,1651562,0,1,samolot-z-prezydentem-rozbil-sie-trwa-akcja-ratunkowa,wiadomosc.html

**********************************************
[ Komentarz dodany przez: BueR_MadasS: 2010-04-10, 21:58 ]
Dla własnego bezpieczeństwa przed napisaniem komentarza przeczytaj ten post

AL...........ON

2010-04-10, 21:27
fefe Nie rozumiesz sensu mojej wypowiedzi. Na TYM forum nie powinno mieć znaczenia kto umiera i jak. Tu nie powinno być wyzwisk od nienormalnych bo się nabijają z trupa. Do takiego zachowania jest 99% innych podrzędnych forów. To forum było wyjątkowe.. było tym jednym procentem. Tym jednym procentem którego normalny człowiek się boi i nie chce widzieć. Nie chce patrzeć na pocięte zwłoki nożykiem do tapet czy dziecko zatłuczone siekierą.

Ja jestem takim samym normalnym człowiekiem jak Ty i 99% krzykaczy w tym temacie. Mam tylko inne podejście do sprawy które jest odmienne od waszego i dokładnie za to zostałem zmieszany z kałem.

Boldgrim

2010-04-10, 21:33
Na tym forum, zgodnie z regulaminem ma prawo do wypowiedzi każdy, nawet ten, kogo nie kręci radocha z widzianego trupa. Jeśli komuś nie pasuje to może tak jak napisałeś, skasować konto.
A ja nie dostałem odpowiedzi co z tym szampanem pogrzebowym....

lolard

2010-04-10, 21:50
Ale urwał!
A mógł jeszcze rządzić.

BueR_MadasS

2010-04-10, 21:51
Każdy kolejny Komentarz który nie odnosi się bezpośrednio do komentowanego Tematu o naszym Prezydencie który okazał się jednak niezbyt lotnym 'ptakiem' zostanie skasowany bo zbyt często komentujecie zachowanie innych jakby to resztę obchodziło powielając po raz tysięczny te same nasze 'portalu wojenki o istotę tzw "sadyzmu"'

20 stron wystarczy no chyba że tak bardzo chcecie bym trafił do księgi irlandzkiego stout-a jako mod który przyznał najwięcej Warn-ów jednego dnia

lolard

2010-04-10, 21:53
Ototo.

Wiecie, jednak szkoda, że nie wziął Jaruzela na pokład...

Chociaż do swojego to by chyba Sowiety nie szczelały, nie?

necrovagina

2010-04-10, 22:08
@McCzarny: .......JAROSŁAW?

Bl...........er

2010-04-10, 22:17
KATYŃ - POLSKA 2:0

BueR_MadasS

2010-04-10, 22:22
przez ten niedobry 'internet' to jeszcze mi się go żal zrobi :-/






btw świetne zdjęcie:


McCzarny

2010-04-10, 22:35
necrovagina napisał/a:

@McCzarny: .......JAROSŁAW?



Takie w klimacie "RIP Michael Jordan: Goodnight Sweet Prince" ^^

Boldgrim

2010-04-10, 22:50
Moderator chyba nie ma aktualnych informacji, tylko jedną z ofiar był prezydent, proponuje się trochę dokształcić co do istoty tematu.

[ Komentarz dodany przez: BueR_MadasS: 2010-04-10, 23:07 ]
idź chłopie do lasu pościnać trochę drzew :facepalm:

PinkRose

2010-04-10, 23:04
Gumior napisał/a:

Ciekawe na jaką wysokość ruscy wystrzelili drzewo zeby samolot zahaczył.




misiu

2010-04-10, 23:08
McCzarny napisał/a:

Obrazek


:facepalm: chyba mówi sam za siebie xD

rz...........er

2010-04-10, 23:46

Putin sie wkurzył.

by ~rzuber.
X