18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

W Smoleńsku rozbił się samolot prezydenta - Temat zbiorczy!!

PinkRose • 2010-04-10, 09:43
Samolot z prezydentem na pokładzie, który wyleciał o 6:50 z Warszawy, rozbił się niedaleko lotniska wojskowego w Smoleńsku - informuje rzecznik MSZ Piotr Paszkowski. Telefony osób, które leciały z prezydentem milczą. - Maszyna zapaliła się, ale została ugaszona - mówi TVN24 rzecznik MSZ Piotr Paszkowski.
Na pokładzie samolotu byli – oprócz prezydenta z małżonką - między innymi szef IPN-u Janusz Kurtyka i najbliżsi prezydenccy ministrowie.

- Samolot rozbił się. Najprawdopodobniej zahaczył o drzewo. Zapalił a następnie został ugaszony – informuje rzecznik MSZ Piotr Paszkowski. Informację tę podaje też agencja Reuters powołując się na źródła na lotnisku i Polska Agencja Prasowa. Na lotnisku panuje wielki chaos, słychać syreny alarmowe.

Ostatnie momenty przed wypadkiem wyglądały następująco: maszyna TU-154 próbowała podejść do lądowania w wielkiej mgle. Nie udało jej się usiąść na pasie. Piloci przyspieszyli i chwilę później kontakt z maszyną się urwał. Rozległ się wielki ryk silników.



Wkrótce wszystkie serwisy informacyjne będą o tym trąbić.

źródło:
http://www.tvn24.pl/-1,1651562,0,1,samolot-z-prezydentem-rozbil-sie-trwa-akcja-ratunkowa,wiadomosc.html

**********************************************
[ Komentarz dodany przez: BueR_MadasS: 2010-04-10, 21:58 ]
Dla własnego bezpieczeństwa przed napisaniem komentarza przeczytaj ten post

eles

2010-04-10, 10:39
ostatni lot kaczki

czekamy na film :D

Nienawisc

2010-04-10, 10:40
@up
no żyje, ale dziwne nie prawda że tak zaraz w roku wyborczym jeden z głównych kandydatów ginie a razem z nim inne głowy które w jakiś sposób chroniły państwo przed ch*jową polityką PO git

Mu...........ny

2010-04-10, 10:43
Zginęli w jednym samolocie Prezydent, który chyba jako jedyny coś dobrego robił (jako jedyny prezydent w historii Polskii), szef IPN, dzięki czemu eSBecy, będą mogli znowu chulać, szef NBP, dzięki czemu PO może sprzedać resztki naszego majątku narodowego, zapasów złota etc. Będzie prezydent z PO, rząd z PO, w skrócie mówiąc, już po nas, będziemy j***nymi niewolnikami.

sensi

2010-04-10, 10:45
o nie! modlmy się wspólnie. Ja zacznę pierwsza.
Zdrowaśmariołaskiśpełnapanztobą...

PinkRose

2010-04-10, 10:45
Nienawisc napisał/a:

@up
no żyje, ale dziwne nie prawda że tak zaraz w roku wyborczym jeden z głównych kandydatów ginie a razem z nim inne głowy które w jakiś sposób chroniły państwo przed ch*jową polityką PO git



Jakby się rozbił po wyborach to bys napisał że chcieli się go pozbyć ?

na Studiach na analizie matematycznej wykładowca powiedział nam o pewnej teorii. Że patrząc na ruch samolotowy na niebie z pozycji obserwatora , to szansa na to że jakiś samolot walnie o ziemię wynosi 0. Ale patrząc na to z perspektywy Samolotu którym się leci, to szansa na jego rozbicie się wynosi 1.

To była po prostu statystyka, gdzie rozbicie samolotu mozna przypisac drzewom które stały na drodze lądowania samolotu.

Brunetka

2010-04-10, 10:47
PinkRose napisał/a:



Jak latają trumnami to niech się nie dziwią że samoloty spadają. Pamiętam że niedawno (z pół roku temu) gdy rząd chciał ogłosić przetarg na samoloty to były głosy oburzenia, a teraz zaczną się rozmowy o tym : " Jak to przecież mogliśmy kupić lepsze maszyny".


przed chwilą Walęsa powiedziala że Tusk go zapewniał z samoloty przesżły remont generalny za 70 mln. zł lub euro

Kadi

2010-04-10, 10:47
Mixon napisał/a:

Rosja nam zdjęła samolot, powiedziałem to pierwszy!!



chcesz za to piwo?

Gumior

2010-04-10, 10:49
Wiem wiem ze to stary tekst...ale nasuwa mi sie jedno : ale urwał... :shock:

LordViaderko

2010-04-10, 10:49
Tak to się kończy, gdy ktoś się pcha na siłę tam gdzie go nie chcą.

AL...........ON

2010-04-10, 10:53
Oglądam TVN od 9 rano i aż mnie na rzygi zbiera ta sztuczna otoczka smutku, szlochanie na siłę dziennikarki i 500 kondolencji na minutę. Sadistic jest od tego żeby dać upust swojemu sadystycznemu JA - I DOBRZE.. dooobry samolocik.

StaLION4242

2010-04-10, 10:54
co wy pie**olicie, ogarnijcie sie-132 osoby nie żyją!!
Połowa ministerstwa,prezydent,postawcie sie na miejscu ich rodzin!!
Troche współczucia ludzie, to jest nie wiarygodne aż.
A ja jestem pewien, że Ruscy pomogli w tej katastrofie, jakas mała rakieta itp...

Nienawisc

2010-04-10, 10:55
PinkRose napisał/a:



Jakby się rozbił po wyborach to bys napisał że chcieli się go pozbyć ?

na Studiach na analizie matematycznej wykładowca powiedział nam o pewnej teorii. Że patrząc na ruch samolotowy na niebie z pozycji obserwatora , to szansa na to że jakiś samolot walnie o ziemię wynosi 0. Ale patrząc na to z perspektywy Samolotu którym się leci, to szansa na jego rozbicie się wynosi 1.

To była po prostu statystyka, gdzie rozbicie samolotu mozna przypisac drzewom które stały na drodze lądowania samolotu.



Kaczyński miał na pieńku z rosjanami, to przeciez przez niego nie zdołali zająć Gruzji, to on prowadził twardą polityke wobec nich, był niewygodny.
Być może widzieliście film z próby dostania się niedaleko katastrofy, leciał jakies 30 minut temu w tv, nie dopuścili nikogo.
Tak samo nie będzie żadnej komisji między narodowej czego nasz rząd powinien się domagać a tego nie robi..
Panie i Panowi OFICJALNIE nikt nie przeżył kto oprócz rusków to potwierdzi?

misiu

2010-04-10, 10:56
Mulagatany napisał/a:

Zginęli w jednym samolocie Prezydent, który chyba jako jedyny coś dobrego robił (jako jedyny prezydent w historii Polskii), szef IPN, dzięki czemu eSBecy, będą mogli znowu chulać, szef NBP, dzięki czemu PO może sprzedać resztki naszego majątku narodowego, zapasów złota etc. Będzie prezydent z PO, rząd z PO, w skrócie mówiąc, już po nas, będziemy j***nymi niewolnikami.


Ty raczysz żartować? To nie PO rozpie**alało kasę na prawo i lewo, Kaczyński za swojej prezydentury, zraził ludzi do siebie(rzekłbym w całej europie) SB już nie ma- na oglądałeś się psów.
Reasumując, albo będzie tak samo, albo lepiej.

chciwy_typ

2010-04-10, 10:56
Może i mi nie szkoda tego co się stało, ale boję się jednego - ŻAŁOBY! , jak zajebią nam 3 miechy to zakupie sobie konto rapidshara by ściągać sobie filmy, bo już nic ciekawego w tv nie będzie... a propo tv, tvn pie**oli o tych samych faktach, tvp bynajmniej ma relacje ze Smoleńska, no ciekawie jak to bedzie dalej
X