18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Kołobrzegu 2,5 letni sadol wjechał fordem w kobietę.

kopec95 • 2014-01-22, 21:31
Do zdarzenia doszło przy ul. Tarnowskiego przy "Biedronce". Dziecko odpaliło auto pozostawione na biegu i uderzyło w kobietę przy bankomacie.

Jak opowiadają rodzice 2,5-letniego Bartka, matka wyszła po pieniądze z bankomatu, aby za chwilę iść na zakupy. Ojciec zaparkował samochód na parkingu, zaciągnął hamulec, wyłączył stacyjkę i wrzucił bieg. Wyszedł z auta, aby od strony pasażera wziąć dziecko. W tym czasie, Bartek przekręcił znajdujący się w stacyjce kluczyk. Auto ruszyło i przygniotło znajdującą się przy bankomacie kobietę. Matka chłopca też stała w kolejce do urządzenia i odpychała forda. Po chwili ojciec zapanował nad pojazdem. Ranną kobietę pogotowie zabrało do szpitala. Ranna ma około 40 lat i jest w szoku. Była już na rentgenie, jest pod opieką lekarza na Izbie Przyjęć. Nadal jest diagnozowana.


Policja przebadała matkę dziecka, była trzeźwa. Funkcjonariusze nie chcieli zbadać alkomatem 2,5-letniego kierowcy 8-) Sami rodzice są mocno zdenerwowani całą sytuacją. Jak mówią, zostawili dziecko same na kilka sekund. Martwią się o stan zdrowia poszkodowanej kobiety. Sprawę wyjaśnia policja.

Wszędzie Ci pijani kierowcy :lodowka:

źródło: http://miastokolobrzeg.pl/wiadomosci/7511-25-latek-wjecha-fordem-w-kobiet.html

Magsurf

2014-01-22, 21:35
I daj tu k***a gówniarzowi samochód.

Brzydkii

2014-01-22, 21:46
Ale jak k***a? o.0 Na ręcznym to raz. Dwa jak auto stało na biegu to zaczęłoby robić "żabkę", a nie pojechałoby w p*zdu. Wytłumaczy ktoś?

el...........wy

2014-01-22, 22:01
jebie ściemą

dubbeat

2014-01-22, 22:14
"Ale jak k***a? o.0 Na ręcznym to raz. Dwa jak auto stało na biegu to zaczęłoby robić "żabkę", a nie pojechałoby w p*zdu. Wytłumaczy ktoś? "

Każdy sprawny diesel bez problemu będzie jechał po starcie z rozrusznika, benzyniak pewnie też, o ile to nie coś pokroju tico.
Hamulec ręczny mógł trzymać lekko, więc teoretycznie jest to możliwe.

Presty

2014-01-22, 23:11
Rok mniej więcej 1999 - 2001.
Małopolska.
Konkretnie tarnowskie i droga "czwórka".
Wdłuz drogi biegnie dwóch facetów.
Jeden z kurą. Goni go drugi z siekierą.
Obaj pijani.
Obaj zostaja potraceni.
Mało tego.
Obaj zostaja przejechani przez nastepny samochód.
Najlepsze jest to, że obaj mieli stężenie alko we krwi w dawce śmiertelnej.
Obaj byli potrąceni i przejechani w bonusie.
A tylko jeden umarł.
Od tego czasu uwierzę w najbardziej absurdalne wypadki samochoodowe.
Nie tylko Rosja to stan umysłu.

A co do fejka jesli chodzi o ręczny - spróbujcie.
Ręczny, jedynka i przekręćcie kluczyk.
Sami zobaczycie, szczególnie w przednionapędowcu (ręczny blokuje tylne koła)
Spróbujcie, zanim zaczniecie fejkować ;P

tabaraba

2014-01-22, 23:13
Zakaz prowadzenia pojazdów na 15 lat!

ChybaTy1

2014-01-23, 00:08
1. Kto normalny zostawia kluczyk w stacyjce gdy wychodzi z auta?
2. Posadzili dzieciaka z przodu samochodu a matka siedziała z tyłu?
3. Bachor nie siedział w foteliku?

UwevonSchlapke

2014-01-23, 02:52
@up; Tak, matka siedziała na palecie z tyłu. To Ford Transit V, ma 3 miejsca z przodu.

thqpo

2014-01-23, 06:56
kopec95 napisał/a:


Wszędzie Ci pijani kierowcy :lodowka:



Dałem Ci piwo za ciekawy materiał, ale tutaj napisałeś "ci" z dużej litery jak jakiś bot, nie myśląc nawet :facepalm:

las84500

2014-01-23, 07:19
Brzydkii napisał/a:

Ale jak k***a? o.0 Na ręcznym to raz. Dwa jak auto stało na biegu to zaczęłoby robić "żabkę", a nie pojechałoby w p*zdu. Wytłumaczy ktoś?



Ile trochę starszych aut ma w pełni sprawny jak żyleta ręczny? Po za tym jak miałem awarię sprzęgła to jadąc do serwisu za każdym razem jak stanąłem to odpalałem załadowane Iveco na jedynce. Może nie kręcił jakoś ochoczo ale dawał radę. Już podczas jazdy można było z wyczuciem nawet zmieniać biegi bez sprzęgła.

brylant1412

2014-01-23, 07:26
dlaczego gówniarza nie przebadali alkomatem jak chciał być dorosłym to niech odpowiada jak dorosły ,i zamknąć go do jednej celi z Trynkiewiczem.

Karenz88

2014-01-23, 07:34
jeżeli zadziałał rozrusznik na biegu bez wciśnięcia sprzęgła to samochód zaczął robić żabkę
historia z dupy albo ojciec kłamał że wyłączył silnik

dartait

2014-01-23, 07:46
Nie chcieli go przebadać bo pewnie ma wujka komendanta :/

Pandemicum

2014-01-23, 07:56
A teraz wyobraźcie sobie co by się stało gdyby w aucie był alkomat! Ha! Jestem w 100% pewien, że uniknęlibyśmy tego tragicznego wypadku.