18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Kołobrzegu 2,5 letni sadol wjechał fordem w kobietę.

kopec95 • 2014-01-22, 21:31
Do zdarzenia doszło przy ul. Tarnowskiego przy "Biedronce". Dziecko odpaliło auto pozostawione na biegu i uderzyło w kobietę przy bankomacie.

Jak opowiadają rodzice 2,5-letniego Bartka, matka wyszła po pieniądze z bankomatu, aby za chwilę iść na zakupy. Ojciec zaparkował samochód na parkingu, zaciągnął hamulec, wyłączył stacyjkę i wrzucił bieg. Wyszedł z auta, aby od strony pasażera wziąć dziecko. W tym czasie, Bartek przekręcił znajdujący się w stacyjce kluczyk. Auto ruszyło i przygniotło znajdującą się przy bankomacie kobietę. Matka chłopca też stała w kolejce do urządzenia i odpychała forda. Po chwili ojciec zapanował nad pojazdem. Ranną kobietę pogotowie zabrało do szpitala. Ranna ma około 40 lat i jest w szoku. Była już na rentgenie, jest pod opieką lekarza na Izbie Przyjęć. Nadal jest diagnozowana.


Policja przebadała matkę dziecka, była trzeźwa. Funkcjonariusze nie chcieli zbadać alkomatem 2,5-letniego kierowcy 8-) Sami rodzice są mocno zdenerwowani całą sytuacją. Jak mówią, zostawili dziecko same na kilka sekund. Martwią się o stan zdrowia poszkodowanej kobiety. Sprawę wyjaśnia policja.

Wszędzie Ci pijani kierowcy :lodowka:

źródło: http://miastokolobrzeg.pl/wiadomosci/7511-25-latek-wjecha-fordem-w-kobiet.html

Noxford

2014-01-23, 15:28
"Sprawę wyjaśnia policja."
Co oni k***a jeszcze wyjaśniają?

MrTijomono

2014-01-23, 16:02
@TwiceNightly, ja odpalam na luzie z wciśniętym hamulcem, robię to źle? :amused:

TnX

2014-01-23, 16:52
Dobrze, że sprawca nie zbiegł z miejsca zdarzenia

kajd

2014-01-23, 17:32
powinien pójść siedzieć za takie coś....

ChybaTy1

2014-01-23, 23:12
MrTijomono napisał/a:

@TwiceNightly, ja odpalam na luzie z wciśniętym hamulcem, robię to źle? :amused:



Wciskając sprzęgło odciążasz rozrusznik o skrzynię biegów - mniej mocy z akumulatora potrzebne do uruchomienia silnika.

pomidor1

2014-01-24, 13:18
Szatan powrócił i jego nieposkromiona żądza mordu :evil: Ave Najgorszy :mrgreen: