18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Hiszpanii i Włoszech rzucają pomidorami...

SirMajkel • 2019-11-03, 22:59
a w Indiach tak się bawią.
Widzicie, nawet w takich okolicznościach ludzie potrafią się bawić i uśmiechać a u nas w Polsce wszyscy tylko marudzą. Uśmiechnijcie się i przestańcie zrzędzić.

siwybis

2019-11-04, 08:03
majdan5 napisał/a:

Hebanowi rycerze korporacyjni.. Jak nie jebią curry, to gównem. Brakujące ogniwo między małpą, a człowiekiem.



Jednym zdaniem obraziłeś zarówno małpy jak i ludzi.

IOI

2019-11-04, 08:23
SpeedyG napisał/a:

... przejechać przez Węgry bezpiecznie mając rumuńskie tablice granicy z cudem. Węgrzy w takie auta rzucają kamieniami, a jak się jakiś nieszczęśnik zatrzyma to może się skończyć linczem...



rozumiem ze piszesz z doswiadczenia?

McQurwa

2019-11-04, 08:36
gnojarze czy raczej gówniarze, oto jest pytanie

glesner1910

2019-11-04, 08:38
SpeedyG napisał/a:

Przecież Węgrzy to patologia i najgorszy ścierw. Żaden z sąsiadów ich nie lubi Austriacy, Słowacy czy Rumuni.
W ogóle z Rumunią Węgry mają ciągle kosę o Transylwanię i przejechać przez Węgry bezpiecznie mając rumuńskie tablice granicy z cudem. Węgrzy w takie auta rzucają kamieniami, a jak się jakiś nieszczęśnik zatrzyma to może się skończyć linczem.
Węgrzy to podludzie, a my Polacy tak się kochamy z Węgrami bo za komuny nasz kraj im pomógł i tak już po prostu jest. Ja już wolę Czechów i Słowaków.



Polacy lubią Węgrów bo nasz kraj im pomógł za komuny? Proszę wytłumacz, jak nasz kraj pomógł Węgrom podczas komuny, albo idź poczytaj trochę książek, dokończ podstawówkę i wróć tutaj opisać relacje polsko- węgierskie, które notabene nie zaczęły się w XX w., a dużo wcześniej.

Których naszych sąsiadów lubisz? Bo pewnie jeżeli by wziąć statystykę to: niemców się u nas nie lubi, ruskich się nie lubi, upaińców raczej też, z pepików się śmiejemy, słowacy to tacy mniejsi czesi, więc wyj***ne w nich, białorusinów nie spotyka się często u nas więc i rzadko się o nich mówi czy to dobrze czy źle, litwinów się traktuje raczej neutralnie, ale wątpię czy ktokolwiek ich lubi.
Wychodzi na to, że albo wszyscy jesteśmy poj***ni albo poj***ny jesteś Ty, bo sąsiedzkie zaszłości występują we wszystkich państwach świata. Nawet kraje, które sa wyspami mają animozje z zamorskimi/ zaoceanicznymi sąsiadami.

tomek85

2019-11-04, 09:27
Nie wrzucajcie tutaj filmów z Woodstocka

Nattttsjel

2019-11-04, 10:05
Już nie wiem gdzie dzieją się bardziej popaprane rzeczy... u nich czy w da silvach

Takafura

2019-11-04, 11:12
loksucba napisał/a:

ja pie**olę co za j***ne podludzie xD



Podludzie ? Gdybyśmy od dzieciaka wychowywali się w tej specyficznej kulturze i mocno innej religii to byłby dla nas chleb powszedni. Nie ma innej opcji - w100 % zamiast Gwiazdki napiedalalaliśmy by sie krowim łajnem.
Więc nie hejtujmy bezmyślnie naszego zacofania i przesądów ( X przykazań, tradycja, zwyczaje).

Policeman

2019-11-04, 11:27
Nosz k***a, zero rasizmu tylko obserwacja. Jadę sobie tramwajem i wsiada z 6 hindusów i stoją gdzieś blisko mnie i nagle... czuję, że oni wydzielają taki zapach, że robi mi się niedobrze. Nie wiem czy to było gówno, moim zdaniem bardziej przebywanie w otoczeniu dosyć intensywnych zapachów i rzadkie pranie ubrań. Mimo, że ubrani byli dosyć elegancko [albo i normalnie] to zapach wydzielali niezwykle nieprzyjemny. Patrząc na ten film mam same niefajne skojarzenia więc...

Blendzioł

2019-11-04, 12:11
nawet cyganie mieli dość i stamtąd sp***olili

MartweMurzyńskiePłody

2019-11-04, 12:17
Blendzioł napisał/a:

nawet cyganie mieli dość i stamtąd sp***olili



tylko że cyganów stamtąd wyj***no :D

Takafura

2019-11-04, 12:58
Nagle mnie olśniło:
nas szokuje tarzanie i obrzucanie sie krowim łajnem, a co może podobnie przerazić i zaszokować Hindusów w Polsce ?
śmigus dyngus ! ( czyli polewanie krystalicznie czystą wodą - pamiętajcie że oni mają Ganges)

Blendzioł

2019-11-04, 15:22
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

tylko że cyganów stamtąd wyj***no



a skad ich nie wyjebywano? akurat z Indii dali sie wyjebac

maciejpp

2019-11-04, 16:38
hahah aż mi sie woodstock przypomniał xdd