18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

crystaldragon

2014-03-21, 14:36
Nikt nigdy mnie nie przekona że facet ze sztucznym ku*asem w dupie nie jest pedałem

CzarDo

2014-03-21, 14:42
Śmierdzi pedalstwem na odległość

szerLucjan

2014-03-21, 15:17
Mnie dziwi w ogóle chęć wpychania penisa w dupę, a już nie wspomnę o chęci zaaplikowania sobie czegoś we własną dupę.

el...........wy

2014-03-21, 15:19
Anal jest w ogóle dla pedałów.

McMenel

2014-03-21, 15:33
Proponuję zapoznać się z terminem orgazm poprzez stymulacje prostaty...

szerLucjan

2014-03-21, 15:39
McMenel napisał/a:

Proponuję zapoznać się z terminem orgazm poprzez stymulacje prostaty...



proponuję zapoznać się z definicją j***ny pedał

McMenel

2014-03-21, 15:42
szerLucjan napisał/a:



proponuję zapoznać się z definicją j***ny pedał


Czemu od razu homoseksualista ?? Heh ?? Pegging... Zresztą nie ma sensu na tym portalu dyskutować bo albo 10 letnie barany albo kryptogeje którzy boją się przyznać do swojego ukrytego pociągu do płci brzydkiej.

voidinfinity

2014-03-21, 16:10
Zaraz jakiś wyskoczy, że tylko w misjonarskiej jebie :lol:

Da...........id

2014-03-21, 16:36
Już większym pedalstwem jest walenie do shemale i wmawianie sobie, że to baby z ku*asami, nie, to są faceci ze sztucznymi cyckami.
Palić pedałów!

di...........os

2014-03-21, 16:45
McMenel napisał/a:


Czemu od razu homoseksualista ?? Heh ?? Pegging... Zresztą nie ma sensu na tym portalu dyskutować bo albo 10 letnie barany albo kryptogeje którzy boją się przyznać do swojego ukrytego pociągu do płci brzydkiej.



Też mnie to dziwi - sami nie widzą jak to już się stało nudne. Co kolejny temat, to ci mówią jak to ich obrzydzają geje. Ja widzę tylko dwa możliwe wytłumaczenia tego spamu:
albo
a) chłopaki chcą udowodnić swoją heteryczność, a nie od dziś w końcu wiadomo, że jedynie winny się tłumaczy z czynów, o które nikt ich nie podejrzewa,
albo
b) chcą wejść w konwencje użytkownika sadistica, na zasadzie: "każdy sadol nie lubi murzynów, pedałów i ciapaków, a lubi Korwina, cycki i "sadyzm"(patrz: komentarze a'la "przecież to w ogóle nie jest sadystyczne!")". Tak więc stawiają przemysłowo piwa tym tematom i komentarzom, które mają najwięcej piw, jakby ich poczuciem humoru sterowała opinia publiczna, jak to napisał pewien dramaturg, despotyczna pani poczynań naszych. Później, stosując się do dyrektyw pisania wzorcowego modelu komentarza, oczekują odwdzięczenia się innych im podobnych.

Gebofon

2014-03-21, 16:48
Lubię r*chać koleżanki w anusa. I ch*j mnie obchodzi czyjaś opinia... Uwielbiam patrzeć jak cierpią :szydera:

Uechtacz

2014-03-21, 16:49
@szerLucjan i reszta desantu z Frondy:
Wy też macie strefy erogenne w odbycie i okolicach, jak wszystkie istoty ludzkie.
Nie wiem, jak możecie z tym żyć. Proponuję wypalić kwasem.

Wasza dziewczyna nigdy nie wsadziła wam palca w dupę w trakcie robienia lodzika? Super sprawa.

A, chwila, zapomniałem...
Wasza prawa dziewczyna nie sięgnie jednocześnie do fiuta i dupy, a wasza lewa dziewczyna jej nie pomoże, bo czuwa nad klawiszami Alt+Tab żeby schować RedTube'a gdy mama wejdzie do pokoju.

Catacombe

2014-03-21, 17:04
Uechtacz napisał/a:

@szerLucjan i reszta desantu z Frondy:
Wy też macie strefy erogenne w odbycie i okolicach, jak wszystkie istoty ludzkie.
Nie wiem, jak możecie z tym żyć. Proponuję wypalić kwasem.

Wasza dziewczyna nigdy nie wsadziła wam palca w dupę w trakcie robienia lodzika? Super sprawa.

A, chwila, zapomniałem...
Wasza prawa dziewczyna nie sięgnie jednocześnie do fiuta i dupy, a wasza lewa dziewczyna jej nie pomoże, bo czuwa nad klawiszami Alt+Tab żeby schować RedTube'a gdy mama wejdzie do pokoju.



Palec, a 20 centymetrowe dildo to jest różnica

Zarammoth

2014-03-21, 17:12
Coś mi się zdaje, że wszyscy rozmawiacie o zupełnie innych rzeczach... Jedni o seksie analnym z kobietą, drudzy o strefie erogennej przy prostacie, a inni krzyczą o pedałach. Ech, Sadistic.