18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bladź

2014-03-21, 21:06
@McMenel tak widzę jak bronisz tego całego pedalstwa i na moje możliwości są dwie:
1. Albo masz jakiegoś pedała w rodzinie.
2. Albo masz jakiegoś pedała w dupie.

McMenel

2014-03-21, 21:08
Bladź napisał/a:

@McMenel tak widzę jak bronisz tego całego pedalstwa i na moje możliwości są dwie:
1. Albo masz jakiegoś pedała w rodzinie.
2. Albo masz jakiegoś pedała w dupie.


Nr 3. Mam to czy ktoś jest homoseksualistą czy nie głęboko w metaforycznej dupie... Lecz takie ograniczone gimbusy jak 90% tego portalu tego nie rozumieją...

maniiiek

2014-03-21, 21:25
Masz to gdzieś i temu tak bardzo to przeżywasz? To sobie weź w swoje j***ne rączki pierwszą lepszą j***ną książeczkę od j***nej biologii i porównaj budowę j***nej odbytnicy z budową j***nej pochwy a z rozumiesz czemu j***ny seks analny to najbardziej poj***na forma stosunku.

McMenel

2014-03-21, 21:36
maniiiek napisał/a:

Masz to gdzieś i temu tak bardzo to przeżywasz? To sobie weź w swoje j***ne rączki pierwszą lepszą j***ną książeczkę od j***nej biologii i porównaj budowę j***nej odbytnicy z budową j***nej pochwy a z rozumiesz czemu j***ny seks analny to najbardziej poj***na forma stosunku.


Oj czuje że masz ogromny ból dupy... Chcesz o tym porozmawiać ?? Może ksiądc ciebie zgwałcił ?? A teraz weź sobie dowolną ,nie katolicką , książkę dotyczącą seksu i poczytaj. Może być nawet Starowicz bo pewnie w każdej bibliotece jest. Seks analny jest jak najbardziej uprawiany zarówno przez pary hetero jak i homoseksualne. Ba nawet można dojść do orgazmu poprzez stymulacje odpowiednich obszarów. Ba często panowie będący heteroseksualistami proszą partnerki o stymulację analną ponieważ zwiększa ona doznania podczas fellatio.

RavenRR

2014-03-21, 21:37
O seksie najwięcej wypowiadają się znawcy, dla których jedyną partnerką była Renia Rączkowska. A jeśli nawet któryś zamoczył, to pewnie przy zgaszonym świetle i w skarpetach, oczywiście obowiązkowo kończąc bez gumy w kobiecie, inaczej czeka piekło i wieczne potępienie. Jak to ktoś po drodze napisał - ech, Sadistic.

Imper3838

2014-03-21, 22:21
Śmiesznie to wygląda jak antypedały troszczą się o ich dupy. :amused:

@up I oczywiście tylko po ślubie, w celach poczęcia potomstwa. I jeszcze pod nadzorem księdza, rodziców i sołtysa.

Maek

2014-03-21, 22:37
dionizodoros napisał/a:



Też mnie to dziwi - sami nie widzą jak to już się stało nudne. Co kolejny temat, to ci mówią jak to ich obrzydzają geje. Ja widzę tylko dwa możliwe wytłumaczenia tego spamu:
albo
a) chłopaki chcą udowodnić swoją heteryczność, a nie od dziś w końcu wiadomo, że jedynie winny się tłumaczy z czynów, o które nikt ich nie podejrzewa,
albo
b) chcą wejść w konwencje użytkownika sadistica, na zasadzie: "każdy sadol nie lubi murzynów, pedałów i ciapaków, a lubi Korwina, cycki i "sadyzm"(patrz: komentarze a'la "przecież to w ogóle nie jest sadystyczne!")". Tak więc stawiają przemysłowo piwa tym tematom i komentarzom, które mają najwięcej piw, jakby ich poczuciem humoru sterowała opinia publiczna, jak to napisał pewien dramaturg, despotyczna pani poczynań naszych. Później, stosując się do dyrektyw pisania wzorcowego modelu komentarza, oczekują odwdzięczenia się innych im podobnych.



Ja pie**ole, obrzydzenie na widok pedalstwa to normalny odruch u zdrowego faceta czy to tak k***a ciężko pojąć?

Jak komentuje filmik z kimś bawiącym się gównem co jest równie obrzydliwe jak pedalstwo nie znaczy, że właśnie rozsmarowuje sobie kloca na klacie, no k***a wam pedałom tak ciężko pojąć wiele tak oczywistych rzeczy

maniiiek

2014-03-21, 23:07
McMenel napisał/a:

Oj czuje że masz ogromny ból dupy... Chcesz o tym porozmawiać ?? Może ksiądc ciebie zgwałcił ??


Zachowaj te fantazje dla siebie, ok?
McMenel napisał/a:

A teraz weź sobie dowolną ,nie katolicką , książkę dotyczącą seksu i poczytaj.


k***a, czy tak trudno ci pojąć, że ja piszę o czymś zupełnie innym niż sama radość z seksu? Myślałem, że mam do czynienia z kimś chociaż odrobinę myślącym - w końcu wywyższasz się jaki to mądry jesteś a reszta to debile. I co? I gówno, jeszcze większy debil z ciebie....
McMenel napisał/a:

Seks analny jest jak najbardziej uprawiany zarówno przez pary hetero jak i homoseksualne.


I jest zarazem najbardziej poj***ną formą stosunku płciowego z powodów anatomicznych....
McMenel napisał/a:

Ba nawet można dojść do orgazmu poprzez stymulacje odpowiednich obszarów. Ba często panowie będący heteroseksualistami proszą partnerki o stymulację analną ponieważ zwiększa ona doznania podczas fellatio.


Za to nowotwór prostaty w takich przypadkach to norma.
Na prawdę nie widzisz różnicy pomiędzy pochwą a dupą? Stosunek analny może uszkodzić zwieracze - robisz pod siebie. Jelito nie nawilża, ale dobra jest wazelina i takie tam więc olewamy ten aspekt. Uszkodzenie jelita - a o to nie trudno z powodu budowy nieprzystosowanej do umieszczania czegoś w odbycie powoduje dostanie się do krwiobiegu bakterii kałowych. Efekt: miłośnicy walenia w dupę żyją 10-20 lat krócej od swoich zdrowych rówieśników i nie, nie umierają w pełni sił. Umierają schorowani i zniedołężniali. Dlatego uważam, że ta forma stosunku jest najbardziej poj***na a nie z powodów ideologicznych, które próbujesz mi wcisnąć na siłę pojebie sympatyczny.

argen

2014-03-22, 00:41
Ale pedałów naj***ło :DDDD

@Letha

Jestem ograniczony, bo nie lubię jak coś mi się wkłada w dupę? I moja panna ma ze mną w związku z tym tak przej***ne? Jestem otwarty na eksperymenty, ale nie z moim odbytem, dziękuje postoje. Raz próbowała mi włożyć palec w tyłek i wystarczyło, trzeba być zdrowo poj***nym, żeby sprawiało to radość. Sama też nie chce analu i jakoś z tym żyjemy, poza tym "gównianym tematem" jakoś się nie nudzimy bo oboje mamy swoje fetysze. Ale nie, jestem nieudolnym kochankiem i nie wychodzę "poza schematy". Moja dziewczyna nie narzeka, zawsze zmiana pościeli/zmywanie podłogi po seksie. Pozdrawiam Ciebie i Twojego faceta z palcem (może ręką) w dupie :)

di...........os

2014-03-22, 01:08
Maek napisał/a:



Ja pie**ole, obrzydzenie na widok pedalstwa to normalny odruch u zdrowego faceta czy to tak k***a ciężko pojąć?

Jak komentuje filmik z kimś bawiącym się gównem co jest równie obrzydliwe jak pedalstwo nie znaczy, że właśnie rozsmarowuje sobie kloca na klacie, no k***a wam pedałom tak ciężko pojąć wiele tak oczywistych rzeczy



A wręcz przeciwnie. Gdyby wyczyścić twoją pamięć, wcale byś nie czuł obrzydzenia myśląc o akcie pedalskim. Każde obrzydzenie wywołane jest doświadczeniem, w którym najważniejszy czynnik odgrywa JĘZYK. Tak, tak, same definicje mają ogromny wpływ na rozumienie faktów tak już prozaicznych, jak na przykład stosunek do seksu.


Gdyby odkryć bodźce podniecające seksualnie wszystkich ludzi, okazałoby się, że zdecydowana większość ludzi to, w twoim rozumieniu, zwyrole.

Insaner

2014-03-22, 01:10
Maek napisał/a:



Ja pie**ole, obrzydzenie na widok pedalstwa to normalny odruch u zdrowego faceta czy to tak k***a ciężko pojąć?



No właśnie, obrzydzenie. Jak widzę tego typu treści, to skrzywię się/zaśmieję i przewinę dalej, ponieważ mnie to nie interesuje. Za to ostatnimi czasy prawie każdy temat na sadisticu schodzi na kłótnie o to, co jest pedalstwem, co nie. Jak to mówią pod latarnią zawsze najciemniej i myślę, że większość tych bojujących w komentarzach to 20 letnie prawiczki, które mają jakieś problemy ze swoją orientacją i starają się to w ten sposób ukryć ;) Zabawne, ale kryptogeje zachowują się zawsze w ten sam sposób- wyszukują na siłę u innych zupełnie normalnych ludzi swoich ukrywanych cech, a następnie je piętnują drąc mordy, że "pedał!!" "lesba!!" itd. Trochę luzu ludzie, nikt z hetero nie zrobi homo, ani na odwrót.

Jeszcze wtrącę swoje 3 grosze do tematu, żeby nie robić offtopu. Każdy może się bawić swoim ciałem jak mu się żywnie podoba. Jeśli ktoś ma jakąś dziwną satysfakcję z umieszczania sobie czegokolwiek w odbycie (czego nie rozumiem, ale wolna wola) to niech sobie wsadza tam nawet słupki parkingowe. O ile robi to w swoim domu, to mi to nie przeszkadza. Jeśli taką osobę podnieca tylko obcowanie z płcią przeciwną, to nazywanie jej "pedałem" jest w zasadzie kompromitujące dla osoby która tego określenia w tym przypadku użyje - polecam przeczytać co ten termin oznacza. Chociaż, co ja tam wiem - mamy 21 wiek, gender i gimnazjalistów wiedzących wszystko najlepiej i rozsiewających swoją wiedzę przez internet.

di...........os

2014-03-22, 01:13
Paweł92 napisał/a:



A no właśnie - pociąg do płci pięknej a nie do "rozkoszy" w swojej dupie... :wtf:



Nie rozróżniasz, jak słusznie zauważył mcmenel, pojęcia "pociągu seksualnego", od "aktu seksualnego". Gdyby zakryć ci oczy jakąś opaską, przy tym jakiś typ zrobiłby ci pałę, lecz powiedziano by ci, że zrobiła to kobieta twojego typu, byłbyś szczęśliwy. Pociąg bowiem leży w umyśle i poza niego nie wychodzi. Seks jest zaś aktem zmysłowym.

voidinfinity

2014-03-22, 01:42
dionizodoros napisał/a:



Nie rozróżniasz, jak słusznie zauważył mcmenel, pojęcia "pociągu seksualnego", od "aktu seksualnego". Gdyby zakryć ci oczy jakąś opaską, przy tym jakiś typ zrobiłby ci pałę, lecz powiedziano by ci, że zrobiła to kobieta twojego typu, byłbyś szczęśliwy. Pociąg bowiem leży w umyśle i poza niego nie wychodzi. Seks jest zaś aktem zmysłowym.



Gdzieś robiono eksperyment (choć nie naukowy), i testowano różne konfiguracje z glory hole (np. laska robiła pedałowi pałę, pedał robił heterykowi pałę etc.) Oczywiście dmuchani nie wiedzieli kto aktualnie im obciąga.

Na końcu nawet pedał stwierdził, że laska lepiej robi pałę (choć też wszyscy twierdzili, że pedałek jest lepszy technicznie).

Przypadek?
Czy genetyczne predyspozycje do robienia pały? ;-)

-

A na poważnie, nie tylko wzrok a wszystkie zmysły należy oszukać by dla mózgu było obojętne czy obciąga facet czy kobieta.

Wydaje mi się, że w praktyce bardzo trudne ;-)

Choć jak ktoś się szlaja po klubach na bani - to ma szansę zaliczyć kobietę sadistica :-P

Lumen

2014-03-22, 08:58
maniiiek napisał/a:


Obrazek
Przypadkiem to nie ten? Nie dość, że ciota to i murzyn...



Po pierwsze: w życiu nie puściłabym się z murzynem. Nie ma chyba większego zeszmacenia.
Po drugie: NIE! Mój facet jest NORMALNY. Pije browara i ogląda mecze z kumplami. Standardowy Polak można powiedzieć, mający góra trzy pary butów (w tym jedne do garnituru), nie ubierający się w metroseksualne ciuchy, które dostępne są teraz w każdej sieciówce.
Po trzecie: Ile ludzi, tyle opinii. Co kto lubi. A Wy macie taki ból dupy, że ja pie**ole.
:idzwch*j:

maniiiek

2014-03-22, 18:19
@up to ty masz jakieś żale o to, że my w dupę nie lubimy.