18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

szerLucjan

2014-03-21, 17:14
Uechtacz napisał/a:

@szerLucjan i reszta desantu z Frondy:
Wy też macie strefy erogenne w odbycie i okolicach, jak wszystkie istoty ludzkie.
Nie wiem, jak możecie z tym żyć. Proponuję wypalić kwasem.

Wasza dziewczyna nigdy nie wsadziła wam palca w dupę w trakcie robienia lodzika? Super sprawa.

A, chwila, zapomniałem...
Wasza prawa dziewczyna nie sięgnie jednocześnie do fiuta i dupy, a wasza lewa dziewczyna jej nie pomoże, bo czuwa nad klawiszami Alt+Tab żeby schować RedTube'a gdy mama wejdzie do pokoju.



Tak jestem bojownikiem frondy, po godzinach dorabiam sobie w SLD, PO, PiSie oraz w ONRze dla beki... ot tak, żeby się pośmiać z debili :D

crystaldragon

2014-03-21, 17:16
dionizodoros napisał/a:



Też mnie to dziwi - sami nie widzą jak to już się stało nudne. Co kolejny temat, to ci mówią jak to ich obrzydzają geje. Ja widzę tylko dwa możliwe wytłumaczenia tego spamu:
albo
a) chłopaki chcą udowodnić swoją heteryczność, a nie od dziś w końcu wiadomo, że jedynie winny się tłumaczy z czynów, o które nikt ich nie podejrzewa,
albo
b) chcą wejść w konwencje użytkownika sadistica, na zasadzie: "każdy sadol nie lubi murzynów, pedałów i ciapaków, a lubi Korwina, cycki i "sadyzm"(patrz: komentarze a'la "przecież to w ogóle nie jest sadystyczne!")". Tak więc stawiają przemysłowo piwa tym tematom i komentarzom, które mają najwięcej piw, jakby ich poczuciem humoru sterowała opinia publiczna, jak to napisał pewien dramaturg, despotyczna pani poczynań naszych. Później, stosując się do dyrektyw pisania wzorcowego modelu komentarza, oczekują odwdzięczenia się innych im podobnych.



A ja mam inną teorię, od jakiegoś czasu na hardzie można zauważyć napływ gejowskich filmików, pedałów,ku*asów i ich zabaw. I coraz częściej można zauważyć napływ obrazków i filmików o gimnazjalnym humorze.
To wszystko sumuje się w fakt iż ludzie nie rozumieją że to portal sadystyczny o czarnym humorze a nie kwejk gdzie nietolerancyjni ludzie spotykają się z powszechną krytyką i dezaprobatą .

Reasumując proponuje podwyższyć limit piw dzięki któremu tematy dostają się na główną do 30-35

Bladź

2014-03-21, 17:17
A tam pie**olić stymulacje nikt nie wsadzi mi nic w dupę. Moja dupa moją twierdzą!!!!

Kardio_Error

2014-03-21, 17:17
wsadzanie sobie czegoś w dupę jest sprzeczne z naturą, sam homoseksualizm jest złem zesłanym przez szatana.. na szczęście bóg ojciec zesłał aids na pedałów żeby ich zdziesiątkować

Zarammoth

2014-03-21, 17:34
Kardio_Error napisał/a:

wsadzanie sobie czegoś w dupę jest sprzeczne z naturą, sam homoseksualizm jest złem zesłanym przez szatana.. na szczęście bóg ojciec zesłał aids na pedałów żeby ich zdziesiątkować


Wnioski:
- Heteroseksualni nie zarażają się AIDS.
- Anal z kobietą też jest zły.
- Wsadzanie sobie rzeczy w dupę jest sprzeczne z naturą, a więc: nie można nawet przyjmować leków w formie czopków, robić lewatywy czy kolonoskopii.
- Bóg nie mógł po prostu wyeliminować "błędnego genu", żeby nie rodzili się homo, tylko zaprojektował chorobę, którą mogą zarazić się niewinni.

el_kadafi

2014-03-21, 17:39
"A tam pie**olić stymulacje nikt nie wsadzi mi nic w dupę. Moja dupa moją twierdzą!!!!"
Nie wiesz co tracisz. Jak ci się kiedyś laska dobierze do twierdzy to będziesz błagał o więcej :)

No ale ograniczonych moherów nie przekonasz :)

Paweł92

2014-03-21, 17:57
Serio część z Was uważa, że wkładanie sztucznego fiuta czy palców do swojej dupy jest czymś naturalnym i przyjemnym? W takim razie dlaczego nie prawdziwy fiut skoro czerpiecie z takich zabaw rozkosz? :wtf: No jeszcze powiedzcie, że przed tym bierzecie takie coś w usta... :shock:

Część osób chyba musi zastanowić się nad swoją orientacją... :roll:

McMenel

2014-03-21, 18:04
Paweł92 napisał/a:

Serio część z Was uważa, że wkładanie sztucznego fiuta czy palców do swojej dupy jest czymś naturalnym i przyjemnym? W takim razie dlaczego nie prawdziwy fiut skoro czerpiecie z takich zabaw rozkosz? :wtf: No jeszcze powiedzcie, że przed tym bierzecie takie coś w usta... :shock:

Część osób chyba musi zastanowić się nad swoją orientacją... :roll:


Ty serio uważasz że heteroseksualizm to tylko ograniczanie się do zabaw penisem. Ja głupi myślałem iż to pociąg do płci pięknej...

Paweł92

2014-03-21, 18:22
McMenel napisał/a:


Ty serio uważasz że heteroseksualizm to tylko ograniczanie się do zabaw penisem. Ja głupi myślałem iż to pociąg do płci pięknej...



A no właśnie - pociąg do płci pięknej a nie do "rozkoszy" w swojej dupie... :wtf:

maniiiek

2014-03-21, 18:36
Kiedyś z powodu obfitego krwawienia z odbytu miałem badania od dupy strony przeprowadzane, więc wiem jak to jest mieć coś w dupie... Trzeba być na prawdę ostro posranym, żeby z tego przyjemność czerpać. I proszę mi tu nie pie**olić o strefach erogennych.

Lumen

2014-03-21, 18:50
McMenel napisał/a:

Proponuję zapoznać się z terminem orgazm poprzez stymulacje prostaty...




Dobrze gada Kolega. Ja swojemu wsadzam od czasu do czasu palce w pupę. Lubi to.
Panowie spróbujcie stymulacji prostaty.

achujciwcycki

2014-03-21, 19:12
ja pie**ole, kto tym pedałom tyle piwa stawia? i skąd tu się wzięło nagle tyle pedałów czy propedałów? co tu się do ciężkiej k***y dzieje?

ellsworth

2014-03-21, 19:18
Ci wszyscy w dupe wsadzani pewnie ganiaja na badania prostaty co tydzień. Tak dla przyjemności.

maniiiek

2014-03-21, 20:02
Cytat:

Dobrze gada Kolega. Ja swojemu wsadzam od czasu do czasu palce w pupę. Lubi to.
Panowie spróbujcie stymulacji prostaty.



Przypadkiem to nie ten? Nie dość, że ciota to i murzyn...

Letha

2014-03-21, 20:27
Panowie, jesteście strasznie ograniczeni. Jest mnóstwo facetów, którzy lubia takie zabawy. I nie dlatego, że są (według was) j***nymi pedałami. Rozumiem, że dla was seks to tylko na misjonarza, 2 minuty i spać? Współczuje waszym partnerkom. A gdzie jakieś eksperymenty w łóżku? Czy nie na tym seks polega, żeby próbować nowych rzeczy i sprawiać sobie jeszcze większą przyjemność?

Nie lubisz bawić się ze sobą, to nie pobawisz sie też z dziewczyną. A potem przyjdzie taka i powie, że ją głowa boli. Nie dziwie się skoro nie wie co to prawdziwy seks bo jej facet boi sie wyjść poza schematy.

Mam wrażenie, że faceci maja z tym wszystkim wiekszy problem niż kobiety.