18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ustawka kibiców K. Koźle

przemod5 • 2019-08-18, 22:19
W Kędzierzynie-Koźlu doszło do ustawki pseudokibiców tamtejszego Chemika, Rakowa Częstochowa i Odry Opole.



mazga50

2019-08-18, 22:34
k***a, tira z gabarytem na tym moście trzeba, na pełnej k***ie przez ten mostek w tę i z powrotem. I od razu IQ w powiecie by skoczyło o kilkadziesiąt punktów, bo takie dwa stada debili je zaniżają.

Hrabia Drapula

2019-08-18, 22:35
potrzebna tu profilaktyka, wszyscy do odstrzału

bodzio667

2019-08-18, 22:47
Już to pisałem, ale co tam:
-"Pedały jakieś."

maksymilian45

2019-08-18, 22:52
Bić się za kolor szalika. Odpady społeczne.
Plus za to że napie**alają się gdzieś z dala od cywilizacji nie niszcząc mienia publicznego i przypadkowych osób.

PS 0:47 ładny suplex.

traf

2019-08-18, 22:59
u nas to jeszcze są jakieś chłopy do bitki skoro nie ma na naszych kiboli mocnych w tej naszej europie :)

adrianthc

2019-08-18, 23:16
I to szanuje. Biją się ci co chcą i bez sprzętu. Szacun.

MaciejLubicz

2019-08-18, 23:19
Nie wiem o co te spiny to że są bez mózgami racja ,ale przecież i tak oni wymrą jak te lgbt w przyszłości .

Nufrevi

2019-08-18, 23:24
Odra Opole, ja Ciebie w dupe pie**ole xD

Rejti

2019-08-18, 23:27
Pracuję kilkaset metrów od siedziby i stadionu Odry. Te spędy pie**olonej dziczy ze wschodnią skazą genetyczną przed każdym meczem są porażające. Widząc zbiórkę radiowozów przy komendzie u rogu os. Chabry wyjeżdżające na ul. Oleską można się domyśleć, że będzie się działo. A Miasto marnuje miliony złotych rocznie na zabezpieczanie meczów Odry. Dobrze chociaż, że Opole jest małe i nie ma konkurencyjnego klubu :roll: Ale i tak strach pojawić się na Oleskiej wieczorem w dniu meczu. Jakieś dwieście metrów dalej mają akademiki Erazmusy i Europa Masters. Uczelnia musi ich specjalnie instruować, żeby nie wychodzili samotnie w określonych dniach i porach, właśnie ze względu na psychokiboli Odry.

PS a dla przeciętnego Opolanina niebiesko-czerwone pasy sygnalizują sp***alaj/zejdź z drogi/nie patrz się w oczy. Ale jednak jeszcze nie wpadli na to żeby stosować maczety :kawa:

PS 2 Miasto rozważa projekt usunięcia siedziby Odry z burżuazyjnej-cwyilizowanej części miasta. Mają wyburzyć stadion i zaplecze, i wyj***ć na nowy teren gdzieś na dalszych terenach miasta, a zwolniony teren przeznaczyć na rekreację (za stadionem Odry istnieje już publiczny odkryty basen).

Partyzant12

2019-08-18, 23:28
Do gazu z małpami i po sprawie

Seszła

2019-08-18, 23:31
I to mi sie podoba. napie**alają sie między sobą nikt z zewnątrz na tym nie cierpi a i popatrzeć miło

panchamityle

2019-08-18, 23:37
Katie napisał/a:

Pracuję kilkaset metrów od siedziby i stadionu Odry. Te spędy pie**olonej dziczy ze wschodnią skazą genetyczną przed każdym meczem są porażające. Widząc zbiórkę radiowozów przy komendzie u rogu os. Chabry wyjeżdżające na ul. Oleską można się domyśleć, że będzie się działo. A Miasto marnuje miliony złotych rocznie na zabezpieczanie meczów Odry. Dobrze chociaż, że Opole jest małe i nie ma konkurencyjnego klubu Ale i tak strach pojawić się na Oleskiej wieczorem w dniu meczu. Jakieś dwieście metrów dalej mają akademiki Erazmusy i Europa Masters. Uczelnia musi ich specjalnie instruować, żeby nie wychodzili samotnie w określonych dniach i porach, właśnie ze względu na psychokiboli Odry.
PS a dla przeciętnego Opolanina niebiesko-czerwone pasy sygnalizują sp***alaj/zejdź z drogi/nie patrz się w oczy. Ale jednak jeszcze nie wpadli na to żeby stosować maczety



Ale musisz być p*zdeuszem, przecież pod stadionem Odry jest totalny spokój a erazmusy i inne takie przychodzą na mecze, a nie chowają się w adakemikach :D
Studiowałem tam, mieszkaniec Niechcica here, takiego spokoju wśród kibiców i lokalnej patologii jak w Opolu to ze świecą szukać w innych rejonach kraju.

Rejti

2019-08-19, 00:42
panchamityle napisał/a:

Ale musisz być p*zdeuszem, przecież pod stadionem Odry jest totalny spokój a erazmusy i inne takie przychodzą na mecze, a nie chowają się w adakemikach
Studiowałem tam, mieszkaniec Niechcica here, takiego spokoju wśród kibiców i lokalnej patologii jak w Opolu to ze świecą szukać w innych rejonach kraju.



Powiedział co wiedział. W dupie byłeś, gówno widziałeś. Jeśli nie jesteś z Opola/okolic i mimo wszystko polazłeś na UO, to dajesz co najwyżej świadectwo tego że byłeś tam przelotem na pół roku żeby mieć pretekst na rozpie**alanie pieniędzy starych na chlanie i ćpanie. Ambitne lemingi pchają się na Jagielonkę albo UW ;-) Ja w tym mieście mieszkam od ponad 20 lat, i odrobiłem pięć lat na UO, więc nie wciskaj swojej gówno wartej opinii, bo twoja znajomość topografii i mieszkańców tego miasta ogranicza się co najwyżej do dworca/Krakowskiej/Ozimskiej [czyli trasy jaką trzeba przejść żeby dostać się do kompleksu UO] i żuli które się tam szwendają.
k***a Niechcic :lol: hańba UO, gniazdo chlejącej swołoczy spoza Opola. Do spóły ze zdominowanym przez kabany i innych ruskich "mrowiskiem" najgorsze doświadczenie jakie można wynieść z UO. Po ch*j się tym chwalisz? To tak jakbyś napisał że brałeś w dupę na pięć tur i wciągałeś jabola odbytem w międzyczasie.
Erazmusy nie socjalizują się z żadnymi nieznającymi angielskiego Polakami, a co dopiero z ludźmi którzy nie uczęszczają na UO. Nie wymienię z nazwiska doktorki która to powiedziała, ale osobiście i bezpośrednio namiętnie uprzedzała kabany i zagranicznych żeby nie szwendali się w okolicy "Oderki". Jeden Algierczyk to zignorował, i wrócił do akademika opluty i bez płaszcza. Tyle w temacie. A teraz won błaźnić się gdzie indziej, pajacu.

:mrgreen:

orzechcccc

2019-08-19, 01:45
Gdyby się nauczyli taktyki, formowania szykow, przegrupowan, kontrnatarc itp a ktoś by tym dowodził i dawał sygnały dźwiękowe to taka drużyna by rozjechala wszystkich, a takto to tylko nawalanka jak mały bez ladu i składu