18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ustawka kibiców K. Koźle

przemod5 • 2019-08-18, 22:19
W Kędzierzynie-Koźlu doszło do ustawki pseudokibiców tamtejszego Chemika, Rakowa Częstochowa i Odry Opole.



Adrian92

2019-08-19, 01:46
No to teraz sp***oliny "sadolowe" mają pożywkę, niczym gazeta wyborcza i najbardziej lewicowe media w Polsce. Jak wrzucają jakieś solówy z innego kraju, to wow, dobra walka. Jak kogoś mordują, gwałcą, ch*j wie co jeszcze, wow szacun. Jak kibice w Polsce się biją to nagle wyskakują ze swoich nor największe przegrywy na portalu i lamentują o IQ itd :)
Oceniacie ludzi przez pryzmat tego, ze się biją, nie znając ich wcale, kto tutaj jest ograniczony? Tak na zdrowy rozum. I nie zapominajcie o jednym. Normalnośc to pojęcie względne.

loda_szmato

2019-08-19, 02:18

Skoro już pozwalamy brzydkim feministkom blokować ulice, to dlaczego brzydkie pedały bez koszulek nie mogą?
Co to za wybiórcza wolność? Jedni mogą być bardziej LGBT od innych? Przecież oni wszyscy mieszkają u siebie! W POLSCE...


...NASZYM PIĘKNYM, WSPÓLNYM KRAJU!



otomin

2019-08-19, 07:28
Patroci w akcji. Dlatego uważam że Polak jest tak durnym że szok, udajemy że jesteśmy lespi od zachodu. My jesteśmy bliżej ukarainy już Niemiec. A teraz polaczki wyzywać mnie ze tak nie jest. Na filmiku masz odpowiedzi, że glabow jest więcej niż ci się wydaje.

jbone

2019-08-19, 07:55
w takim razie koles z auta jeśli miał radio nastawione na policyjną częstotliwość i gada z innymi glinami to musiałby być policjantem

w lusterku widać że siedzi w cywilnym aucie,jakby siedział w radiowozie to go wynieśli z tym samochodem.

sereja3

2019-08-19, 07:57
Najlepszy to ten pedalarz... Przejechał sobie jakby nic się nie działo, a miał koszulkę ;D

T0B1

2019-08-19, 08:15
maksymilian45 napisał/a:

Bić się za kolor szalika. Odpady społeczne.
Plus za to że napie**alają się gdzieś z dala od cywilizacji nie niszcząc mienia publicznego i przypadkowych osób.
PS 0:47 ładny suplex.


No właśnie tu nie chodzi tylko o kolor szalika - oni to robią dla zabawy, żeby się wyżyć. Równie dobrze mogliby kibicować przeciwnym drużynom, gdyby inaczej się los potoczył, nie miało by to raczej dla nich znaczenia.

sereja3 napisał/a:

Najlepszy to ten pedalarz... Przejechał sobie jakby nic się nie działo, a miał koszulkę ;D


Goście mają na szczęście na tyle poukładane we łbie, żeby nie tykać postronnych. Pewnie dlatego policja przymyka trochę na to oko.

Wiewór

2019-08-19, 08:20
Adrian92 napisał/a:

No to teraz sp***oliny "sadolowe" mają pożywkę, niczym gazeta wyborcza i najbardziej lewicowe media w Polsce. Jak wrzucają jakieś solówy z innego kraju, to wow, dobra walka. Jak kogoś mordują, gwałcą, ch*j wie co jeszcze, wow szacun. Jak kibice w Polsce się biją to nagle wyskakują ze swoich nor największe przegrywy na portalu i lamentują o IQ itd
Oceniacie ludzi przez pryzmat tego, ze się biją, nie znając ich wcale, kto tutaj jest ograniczony? Tak na zdrowy rozum. I nie zapominajcie o jednym. Normalnośc to pojęcie względne.



Poj***ło ci się pod kopułką. Zawsze ilekroć wstawiają ustawki troglosów bez względu z jakiego kraju to wszyscy gardzą tymi podludźmi.

Strielok1

2019-08-19, 08:57
Ogólnie to debile, ale biją się bez sprzętu, pedalarz też przejeżdża jakby nigdy nic więc nikomu krzywdy nie robią, trochę jak sport ekstremalny, każdy wie jakie jest ryzyko... Dać im jakąś polane w lesie i niech się tłuką do skutku.

Adrian92

2019-08-19, 08:59
Wiewór napisał/a:

Poj***ło ci się pod kopułką. Zawsze ilekroć wstawiają ustawki troglosów bez względu z jakiego kraju to wszyscy gardzą tymi podludźmi.



W dupie byłeś i gówno widziałeś PRZYJACIELU. Znasz tych ludzi prywatnie? Każdego z osobna? Bo większość z Nich to normalni ludzie, którzy mają prace, rodzinę i na co dzień żyją jak przeciętny Kowalski. Mijasz na ulicy i nawet nie wiesz, że to Ci którymi niby tak gardzisz. I mogę Ci reczyć za to głową, że spory % tych ludzi ma dobre wykształcenie. To już nie lata 90te gdzie bili się wszyscy a przed bójką walili jabole i wciągali kreski.
Zdecydowana większość ludzi trenuje sporty walki, taka moda nastała a tego typu ustawki traktują jako sparingi i rywalizacje.
Nie każdy chuligan to seba co ponapie**ala wszystkim co ma pod reką a na ustawki śmigają nawet profesjonalni zawodnicy MMA którzy uczestniczą na najpopularniejszych galach w Polsce. Kto siedzi w temacie ten wie i nawet byście nie pomyśleli kto jeździ. I nie wiem co w tym złego, że się ponapie**alają z ludźmi którzy też tego chcą. Trenujesz, inni też trenują a ustawka to forma sparingu a tu lament jakby pół miasta rozpie**olil, córkę Ci zgwałcili i okradli Ci męża.
Grupy kibicowskie w Polsce to ostatni bastion normalności który ma siłę przebicia w tym kraju. Są to setki tysięcy ludzi, nie ma drugiej tak licznej grupy ludzi których łączy to samo.
Większosć Waszych komentarzy to komentarze typowych Januszy którym telewizja wyprała mózg, ch*ja macie pojęcie na dany temat więc nie wiem po ch*j komentujecie?
Ja jak nie mam pojęcia na dany temat to mordy nie wychylam, ale jak widać Wasze społeczniarskie ambicje nie pozwalają przejśc obojetnie. Ciekawe czy Wy tacy wyszczekani jesteście w realu i czy tam macie tyle do powiedzenia? Oczywiście pytanie retoryczne.
Czego można oczekiwać po gościu co ma 8000 postów, życia nie ma, w internecie żyje, taki smutny człowiek :)

nwtinamou

2019-08-19, 09:05
Taka okazja żeby puścić na pełnej qrwie z dwoch stron walce.

gumstg

2019-08-19, 09:07
Adrian92 napisał/a:

W dupie byłeś i gówno widziałeś PRZYJACIELU. Znasz tych ludzi prywatnie? Każdego z osobna? Bo większość z Nich to normalni ludzie, którzy mają prace, rodzinę i na co dzień żyją jak przeciętny Kowalski. Mijasz na ulicy i nawet nie wiesz, że to Ci którymi niby tak gardzisz. I mogę Ci reczyć za to głową, że spory % tych ludzi ma dobre wykształcenie. To już nie lata 90te gdzie bili się wszyscy a przed bójką walili jabole i wciągali kreski.
Zdecydowana większość ludzi trenuje sporty walki, taka moda nastała a tego typu ustawki traktują jako sparingi i rywalizacje.
Nie każdy chuligan to seba co ponapie**ala wszystkim co ma pod reką a na ustawki śmigają nawet profesjonalni zawodnicy MMA którzy uczestniczą na najpopularniejszych galach w Polsce. Kto siedzi w temacie ten wie i nawet byście nie pomyśleli kto jeździ. I nie wiem co w tym złego, że się ponapie**alają z ludźmi którzy też tego chcą. Trenujesz, inni też trenują a ustawka to forma sparingu a tu lament jakby pół miasta rozpie**olil, córkę Ci zgwałcili i okradli Ci męża.
Grupy kibicowskie w Polsce to ostatni bastion normalności który ma siłę przebicia w tym kraju. Są to setki tysięcy ludzi, nie ma drugiej tak licznej grupy ludzi których łączy to samo.
Większosć Waszych komentarzy to komentarze typowych Januszy którym telewizja wyprała mózg, ch*ja macie pojęcie na dany temat więc nie wiem po ch*j komentujecie?
Ja jak nie mam pojęcia na dany temat to mordy nie wychylam, ale jak widać Wasze społeczniarskie ambicje nie pozwalają przejśc obojetnie. Ciekawe czy Wy tacy wyszczekani jesteście w realu i czy tam macie tyle do powiedzenia? Oczywiście pytanie retoryczne.
Czego można oczekiwać po gościu co ma 8000 postów, życia nie ma, w internecie żyje, taki smutny człowiek



Moze i gowno wiem na ten teamat. Ale po obejrzeniu kilku dokumentow na temat pseudo kibicow pilki noznej stwierdzilem ze co "kibice". Jak sie ludzie wypowiadali to polowa znich nie wiedziala za kogo sie napier... a druga polowa to nie wiedziala podstawowych informacji na temat "swojego" klubu takich jak na jakim mjejscu sa czy nawet kilku zawodnikow nich grajacych. Wiec jak dla mnie tacy ludzie nie maja prawa sie nazywac kibicami. Sam nie interesuje sie pilka nozna ale kiedys sporo interesowalem sie polska koszykowka. I o swojej druzynie wiedzialem sporo i nie niechodzilem na ustawiki bo dla mnei kibicowanie odbywa sie na halii/stadionie a nie po za nim nie wiedzac nic na ten temat

nwtinamou

2019-08-19, 09:16
Adrian92 napisał/a:

W dupie byłeś i gówno widziałeś PRZYJACIELU. Znasz tych ludzi prywatnie? Każdego z osobna? Bo większość z Nich to normalni ludzie, którzy mają prace, rodzinę i na co dzień żyją jak przeciętny Kowalski. Mijasz na ulicy i nawet nie wiesz, że to Ci którymi niby tak gardzisz. I mogę Ci reczyć za to głową, że spory % tych ludzi ma dobre wykształcenie. To już nie lata 90te gdzie bili się wszyscy a przed bójką walili jabole i wciągali kreski.
Zdecydowana większość ludzi trenuje sporty walki, taka moda nastała a tego typu ustawki traktują jako sparingi i rywalizacje.
Nie każdy chuligan to seba co ponapie**ala wszystkim co ma pod reką a na ustawki śmigają nawet profesjonalni zawodnicy MMA którzy uczestniczą na najpopularniejszych galach w Polsce. Kto siedzi w temacie ten wie i nawet byście nie pomyśleli kto jeździ. I nie wiem co w tym złego, że się ponapie**alają z ludźmi którzy też tego chcą. Trenujesz, inni też trenują a ustawka to forma sparingu a tu lament jakby pół miasta rozpie**olil, córkę Ci zgwałcili i okradli Ci męża.
Grupy kibicowskie w Polsce to ostatni bastion normalności który ma siłę przebicia w tym kraju. Są to setki tysięcy ludzi, nie ma drugiej tak licznej grupy ludzi których łączy to samo.
Większosć Waszych komentarzy to komentarze typowych Januszy którym telewizja wyprała mózg, ch*ja macie pojęcie na dany temat więc nie wiem po ch*j komentujecie?
Ja jak nie mam pojęcia na dany temat to mordy nie wychylam, ale jak widać Wasze społeczniarskie ambicje nie pozwalają przejśc obojetnie. Ciekawe czy Wy tacy wyszczekani jesteście w realu i czy tam macie tyle do powiedzenia? Oczywiście pytanie retoryczne.
Czego można oczekiwać po gościu co ma 8000 postów, życia nie ma, w internecie żyje, taki smutny człowiek



Ty tak całkiem na poważnie? Czy po prosu dziś dekle nie zatrybiły? "większość z nich to normalni ludzie" Normalnie czapki z głów i jeszcze szczęść Boże na powitanie. Czekałem właśnie na taki komentarz który będzie wychwalał małpy po lobotomii jako jednostki wybitne, prawie boskie. Banda kretynów napie**ala się na ulicy a ty widzisz w nich ostatni bastion normalności. Oświecę cię, jak mnie nosiło to się zapisałem do pewnej sekcji i tam sobie robiłem treningi i sparingi a nie na publicznej drodze jak ostatnia ameba umysłowa. Jak ich tak intelektualnie nosi to niech może w szachy pograją troglodyci. A komentujemy bo jak widzisz nie wszystkim takim debilom jak ty się to podoba. Jeszcze jest na sadolu kilku normalnych. I gówno cię powiino obchodzić jaki kto jest w realu. Jest możliwość komentowania zwierzęcych zachowań to się je komentuje i zabroń mi teraz. "Ojej... nie, to fajni goście, nie mówmy nic złego na temat tych aniołków co to i zakupy pomogą nieść, i dzień dobry powiedzą. Swoje chłopaki". A tak na koniec, po której ze stron tych kretynów stałeś?

xxwolverinexx

2019-08-19, 10:22
gościu z rowerem se idzie obok, a oni mu nie naj***li?

ziajos

2019-08-19, 10:29
- żadnej osobie postronnej nie zrobili krzywdy (co widać po kolesiu na rowerze)
- napie**alają się na równych zasadach (bez używania sprzętu, krawężników czy kostki brukowej)

Jak chcą w taki sposób robić ustawki, to niech robią. Jedyne co mozna im zarzucić, to blokowanie ruchu albo "nielegalną organizację imprezy masowej". :D

Nie kazdy siedzi z tłustym brzuchem przed kompem całymi dniami.

Miki333

2019-08-19, 12:38
Ten w czerwonym 0:42 najpierw macha w powietrzu później zostawia kolege w potrzebie który go uratował, taki kolega