18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ustawka kibiców K. Koźle

przemod5 • 2019-08-18, 22:19
W Kędzierzynie-Koźlu doszło do ustawki pseudokibiców tamtejszego Chemika, Rakowa Częstochowa i Odry Opole.



wilkoala

2019-08-19, 17:51
Lepiej żeby się wyzyli miedzy sobą, niż na niewinnych przypadkowych ludziach.
Byleby nie niszczyli mienia i nie używali broni oraz nie skakali leżącym po pustych lbach.
To niebezpieczne bo puste w środku łatwo pęka.

nerowing

2019-08-19, 20:22
Jak to szło? Bóg, Honor, Ojczyzna?

Garnki_za_zeta

2019-08-19, 21:52
@ziajos

Jedyne co można im zarzucić? To "jedyne" akurat mnie bardzo by wk***iło. Chcę gdzieś dojechać, a stado bezmózgich baranów zaczyna się nak***iać...

Geseum

2019-08-19, 22:35
Najlepszy ziomek - rowerzysta w 55 sekundzie. Powolutku na rowerku się przejedzie, poobserwuje sowitą patole i jedzie dalej :D

tofic23

2019-08-19, 22:35
A pie**olicie, jakbym widział tą samą akcję to rnormalnie na świecie popatrzyłbym jak chłopaki się biją, który lepszy od drugiego i po akcji która trwałaby jakieś dwie minuty pojechałbym dalej w swoją stronę.

ellsworth

2019-08-19, 22:57
p*zdy w radiowozie. W Stanach wysiadłby i wypie**olił w nich cały magazynek a resztę rozjechał, a nasze p*zdeczki się wycofują. Oni są mocni jak trzeba spisać 13 latka bez biletu. O, wtedy to są pany, a tam gdzie naprawdę powinni się wykazać, to srają w gacie.

RoBoTRoN

2019-08-20, 07:45
A ja się pytam, gdzie w takich momentach jest Wilq i Alc-Man?!!

Szlugas

2019-08-20, 11:14
Fajnie, ze takie p*zdy jak wy mozecie tylko wylewac swoja frustracje w necie, za kazdym razem bawi tak samo :lol:

russian-roulette

2019-08-20, 12:05
Elektorat PIS pokazał się w pełnej kraksie

Wiewór

2019-08-20, 21:14
nwtinamou napisał/a:

Ty tak całkiem na poważnie? Czy po prosu dziś dekle nie zatrybiły? "większość z nich to normalni ludzie" Normalnie czapki z głów i jeszcze szczęść Boże na powitanie. Czekałem właśnie na taki komentarz który będzie wychwalał małpy po lobotomii jako jednostki wybitne, prawie boskie. Banda kretynów napie**ala się na ulicy a ty widzisz w nich ostatni bastion normalności. Oświecę cię, jak mnie nosiło to się zapisałem do pewnej sekcji i tam sobie robiłem treningi i sparingi a nie na publicznej drodze jak ostatnia ameba umysłowa. Jak ich tak intelektualnie nosi to niech może w szachy pograją troglodyci. A komentujemy bo jak widzisz nie wszystkim takim debilom jak ty się to podoba. Jeszcze jest na sadolu kilku normalnych. I gówno cię powiino obchodzić jaki kto jest w realu. Jest możliwość komentowania zwierzęcych zachowań to się je komentuje i zabroń mi teraz. "Ojej... nie, to fajni goście, nie mówmy nic złego na temat tych aniołków co to i zakupy pomogą nieść, i dzień dobry powiedzą. Swoje chłopaki". A tak na koniec, po której ze stron tych kretynów stałeś?



Miałem coś odpisać debilowi ale już go wyjaśniłes

:mrgreen:

PsikutaBezS

2019-08-21, 20:04
Mam nadzieje że ta patologia za leczenie z własnej kasy płaci... Trzeba być honorowym do końca.