18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

US Marines czyli prawdziwe wojsko

Pan_Generał • 2013-06-22, 19:35
Wcześniej wrzucałem filmiki naszego wojska, ale każdy wie jaka nasza armia jest. Dlatego wrzucam zajebiste filmiki marines. Bez wątpienia, to jest prawdziwe wojsko!




casimus

2013-06-22, 19:48
Dajcie naszym chłopakom, jankeskie uzbrojenie i nie ma na nas ch*ja w świecie.
No chyba że ruskie... .

DomenicRS

2013-06-22, 19:53
1. Kraj, który w swojej histori miał około 30 lat pokoju, tak tak - przez pozostały czas są z kimś w stanie wojny lub kogoś bezprawnie okupują.
2. Gdyby hameryka zmniejszyła wydatki na wojsko o 85% nadal wydawała by na potrzeby militarne więcej niż jakikolwiek kraj na Ziemi.

Dziwi kogoś, że mają najlepsze jednostki?

konioklonio

2013-06-22, 19:57
Jak chcesz prawdziwy obraz US Marines to obejrzyj Generation Kill. BTW jaranie się nimi to skrajne pedalstwo.

LICH0

2013-06-22, 19:59
Prawdziwe wojsko? A co Ty wiesz o prawdziwym wojsku....



nie ma co porównywać strzelania z karabinu z walką na szable.

Pan_Generał

2013-06-22, 20:08
Libertinus napisał/a:

Prawdziwe wojsko? A co Ty wiesz o prawdziwym wojsku....



Wiem dużo, bo jestem byłem kapralem, który służył w latach 90 :roll: A ty? Ty pewnie sp***alałeś przed nim, i srałeś na samą myśl o służbie.

andrewerty

2013-06-22, 20:10
Pan_Generał napisał/a:

Wiem dużo, bo jestem byłem kapralem, który służył w latach 90 :roll: A ty? Ty pewnie sp***alałeś przed nim, i srałeś na samą myśl o służbie.


35 latek i niemała emeryturka? :roll:

konioklonio

2013-06-22, 20:31
BTW zna ktoś tytuł motywu w pierwszym filmiku?

Dymekx

2013-06-22, 20:31
@Pa_Generał o proszę kapral, to żeś k***a zaszalał :D . Spec taktyk wojennych, nowoczesnego sprzętu i szkolenia oraz żołnierz z żelaznymi jajami. Nie wywyższaj się i nie wyzywaj od tchórzy na lewo i prawo, inni inaczej chcieli żyć nie mniej użyteczniej dla ojczyzny niż ty kapralu. Fala, fala i wojak kurde :D

Blaanid

2013-06-22, 22:44
Pan_Generał napisał/a:

Bez wątpienia, to jest prawdziwe wojsko.



Żeś doj***ł, jak motor w kurę.
:idzwch*j:

oc...........an

2013-06-22, 22:59
US Army? No zwykłe wojsko, które dołącza do konfliktu kiedy jest już pozamiatane (I wojna światowa: 6 IV 1917, II wojna światowa 6 VI 1944 :roll: ), przegrywa konflikty, które wymagają troszeczkę większego zaangażowania niż tylko walka z przeciwnikami uzbrojonymi w dzidy (Irak 2003, Wietnam).

Spece od wygrywania wojen poprzez nagłe wpie**alanie się do kraju ala III Rzesza lub tylko bombardowanie tegoż kraju, również ala III Rzesza(Kuwejt, Irak 1993, Jugosławia, Libia).

Wielcy instruktorzy talibów (Afganistan, Libia, teraz Syria), którzy potem wykorzystują nabytą wiedzę do mordowania tychże amerykańskich żołnierzy.

Na dziś dzień nie potrafią nawet utrzymać połowy Afganistanu z super nowoczesnym sprzętem, podczas gdy Armia Radziecka jako tako, ale kontrolowała 3/4 Afganistanu, mimo, że mieli zacofany sprzęt i było ich jedynie 40 000 (samego US Army jest w Afganistanie 90 000 + sojusznicy), a talibów wspierało pół świata z Chinami i USA na czele...

Na dodatek co jak co, ale Związek Radziecki sam prowadził swoje wojny, a USA ciągle wymaga daniny krwi Polaków :(

Svenlee

2013-06-23, 13:28
A GROM to co? Gdyby Polska była tak bogata jak USA to oni byliby nr. 1.

Pan_Generał

2013-06-23, 14:00
Svenlee napisał/a:

A GROM to co? Gdyby Polska była tak bogata jak USA to oni byliby nr. 1.


No k***a, jest różnica pomiędzy jednostkami specjalnymi, a takimi jak marines :roll:

Szron

2013-06-23, 14:13
Jaranie się militariami to tak samo jakby się jarać Japonią, Mangą, Anime...

Do wojska idą tylko idioci i psychole. Dlaczego?
A no dlatego bo nadal nie dotarły do tych tępych mózgownic wnioski z pierwszej czy drugiej wojny światowej. Bohatery wielkie. pie**oleni najemnicy a nie bohaterzy. Żaden się nie zastanowi że synowie czy córki "biznesmenów" na wojenkach nie walczą. A wojna to najlepszy interes do robienia kasiory.
Mięcho armatnie, tępe jak osioł. Pozostaje być tylko dobrej myśli że idioci sami siebie wykończą.

LICH0

2013-06-23, 14:58
Pan_Generał

Wiek: 94
Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 659
(20 minut temu)


Pan "Kapral" raczy żartować :smiechzula:
Też mogę sobie ustawić wiek z dupy i cisnąć głupoty, że jestem emerytowanym generałem..