18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Halman

2021-08-01, 15:49
cieszy że to komunistyczne obleśne ścierwo sprawia wrażenie opuszczonego już przez wszystkich, nawet partyjnych towarzysz...

Jestembogiem_uswiadom

2021-08-01, 15:52
Niech żyje Jarek, Duda i Morawiecki! Jarek, Duda i Mooorawiecki. Jarek Ty mój idolu, wyciągnij ch*ja a cały sadol obiagnie Ci. :-P

sebol80

2021-08-01, 16:10
Ja też się dołączam
Pozdrowienia panie Urban

BękartProboszcza

2021-08-01, 16:13
Halman napisał/a:

cieszy że to komunistyczne obleśne ścierwo sprawia wrażenie opuszczonego już przez wszystkich, nawet partyjnych towarzysz...



Jak mogłeś tak o wielkim wodzu Jarku napisać

aaaaaaaaaaaaaa

2021-08-01, 16:35
Halman napisał/a:

cieszy że to komunistyczne obleśne ścierwo sprawia wrażenie opuszczonego już przez wszystkich, nawet partyjnych towarzysz...



BękartProboszcza napisał/a:

Jak mogłeś tak o wielkim wodzu Jarku napisać




Z dwojga złego wolę Jurka niż Jarka....

plastic

2021-08-01, 16:35
Halman napisał/a:

cieszy że to komunistyczne obleśne ścierwo sprawia wrażenie opuszczonego już przez wszystkich, nawet partyjnych towarzysz...



Kogo obchodzi jego stan psychiczny. żydokomuny nie opuścił majątek, nagrabiony za pomocą agentury. Zdychają na starość jako milionerzy, otoczeni personelem, to zajebista reklama dla jego fanów, młodych konfidentów, idących w ślady swoich ojców. To jest jasny komunikat: jesteś z nami, jesteś chroniony aż po grób i nie ważne jak bardzo jesteś zdemoralizowany, im bardziej, tym lepiej.

wszyscy myślą, że urban to relikt tego co było, a to jest symbol tego, co jest. abewiaki kontrolują życie polityczne i społeczne, serwisy informacyjne, portale, wszystko zalane etatowymi trollami, kontynuującymi dzieło takich obrośniętych kompleksami, karłowatych ciałem i duchem propagandzistów jak ten tutaj.

Wszelkimi sposobami, skutecznie blokują potencjał gospodarczy w kraju i nie pozwalają na odrodzenie jakichkolwiek wartości, czy możliwości ekonomicznych.. Promują przy tym patologię, którą potem pokazują nam palcem kpiąc, że to my, Polacy, że taki nasz obraz i powtarzają nam aż część w to uwierzy i przyjmie system wartości, w którym wszystko co obce jest lepsze.

wczorajsza debata z bardzo ciekawą analizą michalkiewicza: https://youtu.be/WNovxJt_9DY?t=3622

ququa

2021-08-01, 16:46
sebol80 napisał/a:

Ja też się dołączam
Pozdrowienia panie Urban



Ten golum jeszcze żyje ? Myslałem, że juz przej***ł pierścien władzy i dawno juz go robaki wpie**oliły

silwerbalk

2021-08-01, 17:24
Urban 100 lat ty j***na gnido ....... :lol:

byszek

2021-08-01, 17:52
Jak zdechnie to będę się cieszył nie mniej jak kilka dni temu jak zdechła ta szmata michnik.

zlaskipanskiejbozydarr

2021-08-01, 17:53
skywalker75 napisał/a:

j***ć uszatego pasożyta



Dlaczego pasożyta, robi na swoim, żaden rząd go nie tuczyl państwowymi reklamami, tak jak tych wszystkich darmozjadów i odklejencow jak Sakiewicze, Karnowscy i Michalkiewicze. To są pasozyci. Jurek nim nie jest.

Zbysław

2021-08-01, 17:54
Wszystkiego Najlepszego Panie Jerzy. Zdrowia