18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kaelem

2021-08-01, 18:01
Oby Michnik rozpoczął nową zabawę w zdychanie komuchów.

skywalker75

2021-08-01, 18:07
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Dlaczego pasożyta, robi na swoim, żaden rząd go nie tuczyl państwowymi reklamami, tak jak tych wszystkich darmozjadów i odklejencow jak Sakiewicze, Karnowscy i Michalkiewicze. To są pasozyci. Jurek nim nie jest.



jakie swoje ? W latach 1981–1989 rzecznik prasowy Rady Ministrów PRL[1], w tym okresie jeden z głównych autorów propagandy państwowej i cenzury. Od kwietnia do września 1989 minister-członek Rady Ministrów oraz przewodniczący Komitetu do Spraw Radia i Telewizji „Polskie Radio i Telewizja”. Od 1990 redaktor naczelny tygodnika „NIE” i właściciel wydającej go spółki Urma.

myślisz , że skąd się wzieły pieniądze na ten gówniany tygodnik? to jest sztandarowy przykład uwłaszczenia się komucha po upadku PRL

zlaskipanskiejbozydarr

2021-08-01, 18:16
skywalker75 napisał/a:


myślisz , że skąd się wzieły pieniądze na ten gówniany tygodnik? to jest sztandarowy przykład uwłaszczenia się komucha po upadku PRL



To prehistoria, aktualnie jego gazeta zarabia na siebie bez wspomagania pieniędzmi panstwowymi. Z bardziej aktualnych historii prześledz finansowanie prawicowych szmatławcow o sprzedaży rzędu tysiąca sztuk a regularnie dofinansowywanych publicznymi pieniędzmi.
Inna sprawa że złodzieje u koryta nie dość że malwerusuja budżety na reklamę, to zaczęli kraść budżety na naukę i wyłudzają granty dofinasujace jakieś ch*ja warte kościelne periodyki założone rok dwa lata wcześniej kosztem wydawnictw uznanych na świecie.

johny525

2021-08-01, 18:17
Halman napisał/a:

cieszy że to komunistyczne obleśne ścierwo sprawia wrażenie opuszczonego już przez wszystkich, nawet partyjnych towarzysz...



Biednego pisowca wszystko boli


grudzin7

2021-08-01, 18:17
Od stworzenia świata
Od dziejów zarania
Dupa nam służyła
Wyłącznie do srania

Aż przyszedł Jaruzel
Zmienił wolę Pana
Przyszył dupie uszy
I stworzył Urbana

skywalker75

2021-08-01, 18:30
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

To prehistoria, aktualnie jego gazeta zarabia na siebie bez wspomagania pieniędzmi panstwowymi. Z bardziej aktualnych historii prześledz finansowanie prawicowych szmatławcow o sprzedaży rzędu tysiąca sztuk a regularnie dofinansowywanych publicznymi pieniędzmi.
Inna sprawa że złodzieje u koryta nie dość że malwerusuja budżety na reklamę, to zaczęli kraść budżety na naukę i wyłudzają granty dofinasujace jakieś ch*ja warte kościelne periodyki założone rok dwa lata wcześniej kosztem wydawnictw uznanych na świecie.



Polskie pieniądze do polskich gazet , proste.

Manolito666

2021-08-01, 19:02
Tej gnidy, oprócz Michnika i Morawieckiego nienawidzę najbardziej (tylko dziełem przypadku zapewne cała trójka to Żydzi)

zlaskipanskiejbozydarr

2021-08-01, 19:32
skywalker75 napisał/a:

Polskie pieniądze do polskich gazet , proste.



GW jest w 100% Polska.

robotno3

2021-08-01, 19:42
Ta stara bolszewicka ku*wa jeszcze żyje?

zlaskipanskiejbozydarr

2021-08-01, 19:45
skywalker75 napisał/a:

Polskie pieniądze do polskich gazet , proste.



Poza tym bolszewia z PiS transferuje hajs do siebie, nie do tych których tych pieniędzy potrzebują, jak ośrodki naukowe kulturalne czy sportowe. Oni ten haj zwyczajnie kradną wraz z sukienkowymi.

przewodnik_elektryczny

2021-08-01, 22:05
Że też ta wstrętna k***a przeżyła holocaust. Nie jestem antysemitą ale że tego cholernego komucha Adolf powinien wykończyć w pierwszej kolejności

boo

2021-08-01, 22:30
Qrrwa, mam dzis urodziny. Dzieki

ruddie

2021-08-01, 22:40
Urban, komunistyczna, obleśna szmata, która żyje sobie w luksusie, bo kilka milionów Polaków, a może lepiej "Polaków" jest po prostu też komunistycznymi szmatami.