18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ZgRyZ

2021-08-02, 05:06
pier*olone tępe niedouki. Urban był i jest jednym z najbardziej inteligentnych ludzi w tym popier*olonym kraju. jeszcze pieluchami wali od was, a chcecie osądzać faceta o iq ponad 185, który nigdy nie był komunistą, (robotno3 -ty nie nawet nie znasz znaczenia tego słowa baranie niedo*ebany) a wstąpił do partii z potrzeby, kiedy wszyscy z niej uciekali i udawali, że nigdy w niej nie byli. weź jeden z drugim, oderwij się od swoich kreskówek i poczytaj prawdziwą historię, a nie historię czwarty już raz poprawianą na potrzeby rządzących.

notak

2021-08-02, 07:03
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Dlaczego pasożyta, robi na swoim, żaden rząd go nie tuczyl państwowymi reklamami, tak jak tych wszystkich darmozjadów i odklejencow jak Sakiewicze, Karnowscy i Michalkiewicze. To są pasozyci. Jurek nim nie jest.



chyba nie wiesz co piszesz, bo pie**olisz,
poczytaj sobie kim był urban, zresztą dalej jest

PękniętySłoik

2021-08-02, 10:27
ZgRyZ napisał/a:

pier*olone tępe niedouki. Urban był i jest jednym z najbardziej inteligentnych ludzi w tym popier*olonym kraju. jeszcze pieluchami wali od was, a chcecie osądzać faceta o iq ponad 185, który nigdy nie był komunistą, (robotno3 -ty nie nawet nie znasz znaczenia tego słowa baranie niedo*ebany) a wstąpił do partii z potrzeby, kiedy wszyscy z niej uciekali i udawali, że nigdy w niej nie byli. weź jeden z drugim, oderwij się od swoich kreskówek i poczytaj prawdziwą historię, a nie historię czwarty już raz poprawianą na potrzeby rządzących.



Nikt nie wątpi w to, że gość jest inteligentny. Wątpie natomiast w zasadność czczenia, tak jak ty to robisz, uszatego żyda, który nas polaków uznaje za równych gibonom. Ja jedyne co mogę mu życzyć to szybkiej śmierci gdy przyjdzie jego pora. Chociaż i na to on nie zasługuje.

kris1978

2021-08-02, 12:24
Dlaczego ten ch*j jeszcze żyje? I do tego w luksusie! Kaczor, co jest z tobą? Proszę o nalot na jego chatę i zabór mienia. Jego pod most. Argument, nic da Polski nie zrobił, to nie ma prawa żyć w luksusie.

skywalker75

2021-08-02, 15:21
ZgRyZ napisał/a:

pier*olone tępe niedouki. Urban był i jest jednym z najbardziej inteligentnych ludzi w tym popier*olonym kraju. jeszcze pieluchami wali od was, a chcecie osądzać faceta o iq ponad 185, który nigdy nie był komunistą, (robotno3 -ty nie nawet nie znasz znaczenia tego słowa baranie niedo*ebany) a wstąpił do partii z potrzeby, kiedy wszyscy z niej uciekali i udawali, że nigdy w niej nie byli. weź jeden z drugim, oderwij się od swoich kreskówek i poczytaj prawdziwą historię, a nie historię czwarty już raz poprawianą na potrzeby rządzących.



Kwachu ? ty tutaj ? Dziabnij sobie lepiej setkę

ququa

2021-08-02, 17:31
ZgRyZ napisał/a:

pier*olone tępe niedouki. Urban był i jest jednym z najbardziej inteligentnych ludzi w tym popier*olonym kraju. jeszcze pieluchami wali od was, a chcecie osądzać faceta o iq ponad 185, który nigdy nie był komunistą, (robotno3 -ty nie nawet nie znasz znaczenia tego słowa baranie niedo*ebany) a wstąpił do partii z potrzeby, kiedy wszyscy z niej uciekali i udawali, że nigdy w niej nie byli. weź jeden z drugim, oderwij się od swoich kreskówek i poczytaj prawdziwą historię, a nie historię czwarty już raz poprawianą na potrzeby rządzących.



Ty tak na serio ??

notak

2021-08-02, 17:40
Wyzimlak napisał/a:

Nikt nie wątpi w to, że gość jest inteligentny. Wątpie natomiast w zasadność czczenia, tak jak ty to robisz, uszatego żyda, który nas polaków uznaje za równych gibonom. Ja jedyne co mogę mu życzyć to szybkiej śmierci gdy przyjdzie jego pora. Chociaż i na to on nie zasługuje.



ja mu życzę śmierci, długiej i bolesnej,
aby choć trochę przemyślał ile gówna po sobie zostawił, i;lu ludzi skrzywdził, ile sp***olenia w zyciu innych wniósł, jakie krzywdy robił, ile podziałów wniósł,
niech gnije żyjąc jak najdłużej............najgorsze jednak jest to że, niektórzy umierają, będąc gnidami

typu braciszek, który nigdy nie zaznał sprawiedliwości, choć ku*as mordował niewinnych

Moghul

2021-08-02, 20:01
j***ny komuch, może jutro zdechnie mam nadzieję :/ .

Wiewór

2021-08-03, 22:51
Jak to się mówi. Psy szczekają a karawana jedzie dalej. Urban kosi hajs a NIE ma coraz więcej fanów i czytelników.
Ps. Jak to jest że towarzysz Piotrowicz to dobry komuch a Urban to zły?
Pierwszy wsadzał opozycję do więzienia a drugi był tylko rzecznikiem rządu.