18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Upomnienie

JanzDukli • 2023-05-13, 19:46
Wg opisu:
Gruzini też nie lubią imigrantów z ukrainy.



Zna ktoś gruziński?

Bryzol

2023-05-14, 11:04
mwaski napisał/a:

Gruzini "też nie lubią", to znaczy jak kto? Jak kacapskie ścierwa?
Poza tym, koleś który oberwał nie wygląda na Ukraińca i nie gada po ukraińsku, czyli to też raczej Gruzin.



Jeżeli ty lubisz lizać banderowskiego rowa to się proukraińska p*zdeczko nie wypowiadaj za wszystkich. Tacy jak ty są zjebami umysłowymi , ruskie onuce bo co? Bo twoich braci z upadliny nie lubią? Głupie pie**olenie...

darek1234

2023-05-14, 11:13
Z ciebie Jan z Dukli jak z dupy p*zda. Zwykły ruSSki cep, któremu wydaje się, że Polacy są durni

OdbytBiskupa

2023-05-14, 11:36
royal86 napisał/a:

Nie wiem.co to za jaja są. Sadol zmienił się w jeden z najbardziej proukraińskich portali z wpisami dziwnych, ukrainofilskich osobników, gotowych robić gałę ukraińcom o każdej dnia i nocy. Dodatkowo każdy kto nie kocha ukrainy w równym stopniu zostaje przez nich nazwany ruską onucą (przy okazji ruś już dawno nie istnieje, debile)... Skąd ten język w ogóle? Ktoś może wiedział co to jest ruska onuca przed tym konfliktem???Orka??? Nadmiar tych komentarzy, szczególnie na sadolu budzi wątpliwości ponieważ niezgadza się z ogólnym podejsciem spoleczenstwa do ukraincow - wiekszosc nas ma ich w dupie , podobnie Rosjan. Same ukry już wszystkich wk***iają i to ciągłe wystawianie ich w polsce na piedestałach. Nawet na j***nej eurowizji babka dająca głosy za Polskę musiała cała wejść w dupę ukrainie zanim zaczęła mówić o punktach. Wszystkich to wk***ia. Wy piwniczane płatne świerwa i ukraincy wchodzący na ten portal opanujcie sie z tą propagandą. Jeśli ktokolwiek dostaje w ryj na filmiku to super, ale jak Ukr to już płaczecie i kwiczycie. Jesteście żałośni #hatfu


Ja tu raczej widzę inwazję prokremlowskich troli, jak ty. Jesteście agresywni jak wściekłe amstaffy i szczekacie równie głośno. Daliście sobie zrobić sieczkę w mózgu przez ruskich agentów udających Polaków, jak ten aktor Olszański i przez jakieś szemrane "niezależne" i "alternatywne" media, które łykacie chętnie jak spermę tatusia, gdy wpada do was z wizytą o poranku. Macie się za myślących, a jesteście równie bezmyślni i zmanipulowani, jak ci co łykają propagandę z TVP. I rzadko z domu wychodzicie, to widać. Cały wasz świat to internet, w realu jesteście nikim.

4Lokalny2Chłopaczek0 napisał/a:

Wojna??? k***a broń Swojego kraju p*zdo!!! k***a zaj***na w dupę mać!! Ps widzisz młodego Ukra... 17-18 lat w Swoim mieście?? Wyjeb mu lepa za to, że nie broni swojej ojczyzny!! k***a jak by ktoś Nas zaatakował to bym k***a bronił i ch*j, że j***ny pis tu króluje... Potem byśmy ich zaj***li!! PS to jest przekaz do ukra... co uciekają. I nikogo z PL nie obrażam :)


Daj przykład, synku. Idź na miasto i rób porządek, wojowniku klawiatury!

Saw

2023-05-14, 11:53
royal86 napisał/a:

wiekszosc nas ma ich w dupie , podobnie Rosjan



Rozumiem, że piszesz o swojej podludzkiej mniejszości z nory, z której nadajesz wykluczony ze społeczeństwa odpadku haa tfuu. Zasłaniacie się szmaty hasłami, że nienawidzicie ich tak samo jak ruskich, jak się przejrzy listę waszych komentarzy to jest tylko potok nienawiści w kierunku Ukrów. Zakamuflowane ruskie ścierwo. Każdy szanujący się polski patriota wie, że ta wojna musi zakończyć się zwycięstwem Ukrainy. Dla nas jesteście więc tępymi antyspołecznymi odpadkami i nienawidzimy was bardziej niż moskali i upowców Szuchewycza. W razie W zostaniecie potraktowani jak V kolumna.

ColinFarelka

2023-05-14, 17:33
Stary nie trawi a młody dał się zaskoczyć.

robsonx79

2023-05-15, 01:17
Od dwóch tygodni na Sadolu i już będziesz nam mówił, że ktoś coś TEŻ robi, sugerując że tutaj nikt Ukraińców nie lubi? Tak manipulują ruskie trole, sprawiając wrażenie szerokiego poparcia w społeczeństwie dla swoich treści.

OdbytBiskupa

2023-05-15, 02:32
robsonx79 napisał/a:

Od dwóch tygodni na Sadolu i już będziesz nam mówił, że ktoś coś TEŻ robi, sugerując że tutaj nikt Ukraińców nie lubi? Tak manipulują ruskie trole, sprawiając wrażenie szerokiego poparcia w społeczeństwie dla swoich treści.


Im się WYDAJE, że sprawiają takie wrażenie. To może działać tylko na aspołecznych frustratów, którzy żyją tylko internetem, czyli na margines. Ogromna większość Polaków nie ma nic do Ukraińców ale trzeba wyjść z domu żeby o tym wiedzieć. Za to internet to świat alternatywny, tu wszystko jest inaczej. Ale to nie ma znaczenia.

Krzy535

2023-05-15, 23:34
hdhg99s napisał/a:

Zgadzam się, że mnóstwo anty-ukraińskich i prorosyjskich kont tutaj nie dość, że niepoprawnie pisze po polsku (składniowo ) to dodatkowo są młode i losowe.
I zgadzam się w 100%, że sekcja komentarzy tutaj wygląda jak banda gimnazjalistów albo dzieciaków z podstawówki, którzy pie**olą coś tylko po to, żeby koledzy (którzy też tak pie**olą) im przytaknęli XD
Z początku myślałem, że to w większości idioci, ale po czasie się zorientowałem, że to smutni ludzie, którzy szukają pocieszenia w internecie XDDD
No nic, miałem nie wchodzić w komentarze, ale chciałem zobaczyć czy ktoś przede mną sprostował, że gościu nie jest Ukraińcem



napisz co więc widzisz takiego cudownego w tych gosciach z krainu U , że mam sie cieszyć ich pobytem u nas??? Są bo jest social, skońćzy sie to nas oplują i pojadą dalej bez żadnych sentymentów i wdzięczności, a jedynie se bedą w przyszłosci emeryturę pobierać z pl i tyle.

minions

2023-05-16, 16:39
Sowieckie gówno zawsze atakuje z zaskoczenia. Takie to kacapskie bohaterstwo. ch*j wam wszystkim w dupę, apologeci imperium z gówna i patyków.

krzak240

2023-05-16, 21:20
a kto lubi banderowców

jbćTalmud

2023-05-17, 07:30
fUckraina. Żygam tym ścrwm