18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Upomnienie

JanzDukli • 2023-05-13, 19:46
Wg opisu:
Gruzini też nie lubią imigrantów z ukrainy.



Zna ktoś gruziński?

PIs

2023-05-13, 19:48
Tylko nie piszcie że dobrze zrobił, bo Was nazwą ruską onucą :-D

Halman

2023-05-13, 19:49
JanzDukli napisał/a:

Zna ktoś gruziński?


tak, ja znam; dziadyga nie miał sensownych argumentów za wojną na ukrainie to jebnał młodemu gruzinowi.

JanzDukli

2023-05-13, 19:55
PIs napisał/a:

Tylko nie piszcie że dobrze zrobił, bo Was nazwą ruską onucą



I namówił.
Tylko szkoda, że dziad się wycofał, bo byłaby jatka. A młody by go słownie rozj***ł.

Kriski

2023-05-13, 19:55
Z dupy twierdzenie że to Ukrainiec, masz jakieś na to potwierdzenie, czy prowadzący Ci tak podesłał?

to...........10

2023-05-13, 19:56
JanzDukli napisał/a:

Gruzini też nie lubią imigrantów z ukrainy.



Gruzini "też nie lubią", to znaczy jak kto? Jak kacapskie ścierwa?

Poza tym, koleś który oberwał nie wygląda na Ukraińca i nie gada po ukraińsku, czyli to też raczej Gruzin.

Cipczan

2023-05-13, 20:17
Starszy zachował się jak murzyn. Jebnął znienacka i sp***olił. j***ć ku*asa.

Ajot

2023-05-13, 20:32
W 2016roku (8 lat po wojnie!) byłem w Gruzji. W Gruzji większość ludzi z jakimi rozmawiałem była nie tyle prorosyjska, co prosowiecka, wyraźnie tęsknili za ZSRR. Och jak to wspaniale było za ZSRR, ile to pieniędzy było i wszystkie narody były razem i w ogóle komu ten ZSRR przeszkadzał że został zlikwidowany. Nawet usłyszałem, że my Polacy też przecież jesteśmy sowieckimi braćmi . :) Poza tymi wynurzeniami to całkiem normalni i sympatyczni ludzie.

JanzDukli

2023-05-13, 21:33
Kriski napisał/a:

Z dupy twierdzenie że to Ukrainiec, masz jakieś na to potwierdzenie, czy prowadzący Ci tak podesłał?




W oryginale na kaoticu było że to ukraiński pedał dostał w pysk.
W sumie.. to dla ciebie pewnie powód do dumy: pedał jak Bandere, ok, następnym razem dopiszę.
Z innej beczki.
Czy ty to jesteś jakiś j***ny banderowiec, że tak się zawsze wpie**alasz broniąc tego gówna?
Jesteś jakiś bękart akcji "Wisła"? Czy jak Duda miałeś/masz takich "bohaterów" j***ł ich wszystkich pies, w rodzinie?
I jakoś admini nie banują cię za swoje gównowpisy z żółtego wątku, mimo, że serki innych zbanowali...
Ciekawe dlaczego? ;)
No, napisz coś jeszcze o "prowadzącym" :)

Halman

2023-05-13, 21:51
JanzDukli napisał/a:

I jakoś admini nie banują cię za swoje gównowpisy z żółtego wątku, mimo, że serki innych zbanowali...
Ciekawe dlaczego?



bo wy tępe kacapskie ch*je jesteście pół tysiąclecia za resztą cywilizowanego świata czego nawet nie jesteście w stanie zrozumieć :trollencjusz:

babazwozu

2023-05-13, 22:21
Dopóki nie wiadomo co młody powiedział to jakie ma znaczenie czy to Ukrainiec czy nie? Nie wiemy za co dostał lepe. Na ch*j drążyć temat.

Sian

2023-05-13, 22:22
JanzDukli napisał/a:

W oryginale na kaoticu było że to ukraiński pedał dostał w pysk.
W sumie.. to dla ciebie pewnie powód do dumy: pedał jak Bandere, ok, następnym razem dopiszę.
Z innej beczki.
Czy ty to jesteś jakiś j***ny banderowiec, że tak się zawsze wpie**alasz broniąc tego gówna?
Jesteś jakiś bękart akcji "Wisła"? Czy jak Duda miałeś/masz takich "bohaterów" j***ł ich wszystkich pies, w rodzinie?
I jakoś admini nie banują cię za swoje gównowpisy z żółtego wątku, mimo, że serki innych zbanowali...
Ciekawe dlaczego?
No, napisz coś jeszcze o "prowadzącym"





Ajot napisał/a:

W 2016roku (8 lat po wojnie!) byłem w Gruzji. W Gruzji większość ludzi z jakimi rozmawiałem była nie tyle prorosyjska, co prosowiecka, wyraźnie tęsknili za ZSRR. Och jak to wspaniale było za ZSRR, ile to pieniędzy było i wszystkie narody były razem i w ogóle komu ten ZSRR przeszkadzał że został zlikwidowany. Nawet usłyszałem, że my Polacy też przecież jesteśmy sowieckimi braćmi . Poza tymi wynurzeniami to całkiem normalni i sympatyczni ludzie.



Ciekawe. Znam wieli Gruzinów (w pracy) i wszyscy nienawidzą rusów i trzymają z Ukrainą bo chcą zemsty za 2008. Po mobilizacji uciekający ruscy byli j***ni na granicy. Nie poznałem ani jednego Gruzina ciepło opowiadającego o ZSRR. No ale są różni ludzie, w różnych rejonach, w różnym wieku. Ogólnie spoko ludzie i lubią Polaków. Dobra miejscówa na wakacje.

JanzDukli

2023-05-13, 22:27
Halman napisał/a:

bo wy tępe kacapskie ch*je jesteście pół tysiąclecia za resztą cywilizowanego świata czego nawet nie jesteście w stanie zrozumieć



Rozumiem, że piszesz to nie jako polski patriota, tylko jako... jak to Jasina rzecznik MSZ.."sługa narodu ukraińskiego".
Ja nikomu nie zamierzam służyć ani ruskim, ani ukrom, ani jankesom, a dla was banderowców z piekła rodem logika jest 0 - 1:
"Jak ktoś nie liże dupy ukrom jak jadze Kaczy Naczelnik i TV, to znaczy że służy ruskim" :)
Jaki ty i twoje środowisko głupi i prymitywni jesteście. ;)
Mam nadzieję, że gdy polskojęzyczni politycy doprowadzą do unii polsko-ukraińskiej czym postawią Państwo Polskie w stan wojny z Rosją, to piersi pobiegniecie na front.
Pobiegniecie, prawda?
Czy sp***oliciez kraju jak 90% ukraińców w wieku poborowym ze swojego?

PIs

2023-05-13, 22:31
JanzDukli napisał/a:

Rozumiem, że piszesz to nie jako polski patriota, tylko jako... jak to Jasina rzecznik MSZ.."sługa narodu ukraińskiego".
Ja nikomu nie zamierzam służyć ani ruskim, ani ukrom, ani jankesom, a dla was banderowców z piekła rodem logika jest 0 - 1:
"Jak ktoś nie liże dupy ukrom jak jadze Kaczy Naczelnik i TV, to znaczy że służy ruskim"
Jaki ty i twoje środowisko głupi i prymitywni jesteście.
Mam nadzieję, że gdy polskojęzyczni politycy doprowadzą do unii polsko-ukraińskiej czym postawią Państwo Polskie w stan wojny z Rosją, to piersi pobiegniecie na front.
Pobiegniecie, prawda?
Czy sp***oliciez kraju jak 90% ukraińców w wieku poborowym ze swojego?




Dyskutujesz z typem który od 13 lat dzień w dzień wrzuca jakieś gówna skopiowane z innych stron? Daj spokój.

Grymson

2023-05-13, 22:41
Listwa prima sort. Tak sie powinno traktowac kazdego banderowca