18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Upomnienie

JanzDukli • 2023-05-13, 19:46
Wg opisu:
Gruzini też nie lubią imigrantów z ukrainy.



Zna ktoś gruziński?

Fernando_Santos

2023-05-13, 23:15
Gruzini są liderami w naszym kraju, pod względem przestępstw popełnionych przez obcokrajowców.
Większość z nich to patusy, które wyglądają jakby dopiero wyszli z kryminału i tak też się zachowują.
Ogólnie ludzie z Kaukazu to dzikie zwierzęta, które powinny mieć zakaz wjazdu do naszego kraju.

eMTe87

2023-05-13, 23:34
Cipczan napisał/a:

Starszy zachował się jak murzyn. Jebnął znienacka i sp***olił. j***ć ku*asa.



Czyli zachował się jak każdy jeden UPAdliniec

OdbytBiskupa

2023-05-13, 23:35
Wszędzie widzicie tylko Ukraińców, to jakaś obsesja. Niedługo nawet czarnego nazwiecie Ukraińcem. Ten ani nie wygląda, ani nie mówi po Ukraińsku, każdy jełop powinien się zorientować po paru sekundach.

Saw

2023-05-13, 23:59
OdbytBiskupa napisał/a:

Wszędzie widzicie tylko Ukraińców



Kto widzi? Ruskie trolle czy chodzący kanałami polskojęzyczni podludzie, sp***oliny poubeckie, dla których to forum to ostatnie miejsce gdzie mogą pisać swoje wysrywy, bo na ulicy za swoje komentarze dostaliby momentalnie z liścia. Połowa kont tutaj jest z generatora, reszta to przejęte konta ze zhaxowanej bazy, bo ta strona i jej zabezpieczenia są z czasów Króla Ćwieczka.

hdhg99s

2023-05-14, 00:18
Saw napisał/a:

Kto widzi? Ruskie trolle czy chodzący kanałami polskojęzyczni podludzie, sp***oliny poubeckie, dla których to forum to ostatnie miejsce gdzie mogą pisać swoje wysrywy, bo na ulicy za swoje komentarze dostaliby momentalnie z liścia. Połowa kont tutaj jest z generatora, reszta to przejęte konta ze zhaxowanej bazy, bo ta strona i jej zabezpieczenia są z czasów Króla Ćwieczka.



Zgadzam się, że mnóstwo anty-ukraińskich i prorosyjskich kont tutaj nie dość, że niepoprawnie pisze po polsku (składniowo ;) ) to dodatkowo są młode i losowe.

I zgadzam się w 100%, że sekcja komentarzy tutaj wygląda jak banda gimnazjalistów albo dzieciaków z podstawówki, którzy pie**olą coś tylko po to, żeby koledzy (którzy też tak pie**olą) im przytaknęli XD

Z początku myślałem, że to w większości idioci, ale po czasie się zorientowałem, że to smutni ludzie, którzy szukają pocieszenia w internecie XDDD

No nic, miałem nie wchodzić w komentarze, ale chciałem zobaczyć czy ktoś przede mną sprostował, że gościu nie jest Ukraińcem :)

silwerbalk

2023-05-14, 00:25
Listwa piękna .... O co poszło ch*j wie ..... :-/ ale piwo za listwę 8-)

Saw

2023-05-14, 00:41
hdhg99s napisał/a:

Z początku myślałem, że to w większości idioci, ale po czasie się zorientowałem, że to smutni ludzie, którzy szukają pocieszenia w internecie XDDD



Bo tak jest, te prorusy które faktycznie piszą z Polski, to w większości sfrustrowane odpadki tej ziemi. Trzeba być wyjątkową antypolską szmatą, nienawidzącą rodaków, aby kibicować kacapom w tej wojnie. j***nym intelektualnym glonem, aby stawiać znak równości między dawnym UPA a wszystkimi Ukraińcami którzy dziś walczą z tymi sowieckimi podludźmi. Podludźmi, którzy właśnie ten staro-upowski styl mają na sztandarach. Trzeba być podludziem pie**olonym, aby nie dostrzegać żywotnego interesu Polski w przegranej przez Rosję wojnie.

orzech1991

2023-05-14, 00:54
Eee tam zaraz murzyn. Wyj***ł korygującą lepe na ryj jakiemuś typowi, nie uciekał, nie skakał mu po głowie, nie kopali go w pięciu. Daleko mu do tych zwierząt

Makulata

2023-05-14, 02:11
mwaski napisał/a:

Gruzini "też nie lubią", to znaczy jak kto? Jak kacapskie ścierwa?
Poza tym, koleś który oberwał nie wygląda na Ukraińca i nie gada po ukraińsku, czyli to też raczej Gruzin.



Kacapskie ścierwa nie lubią kacapskich scierw? O czym ty pie**olisz?

royal86

2023-05-14, 02:51
hdhg99s napisał/a:

Zgadzam się, że mnóstwo anty-ukraińskich i prorosyjskich kont tutaj nie dość, że niepoprawnie pisze po polsku (składniowo ) to dodatkowo są młode i losowe.
I zgadzam się w 100%, że sekcja komentarzy tutaj wygląda jak banda gimnazjalistów albo dzieciaków z podstawówki, którzy pie**olą coś tylko po to, żeby koledzy (którzy też tak pie**olą) im przytaknęli XD
Z początku myślałem, że to w większości idioci, ale po czasie się zorientowałem, że to smutni ludzie, którzy szukają pocieszenia w internecie XDDD
No nic, miałem nie wchodzić w komentarze, ale chciałem zobaczyć czy ktoś przede mną sprostował, że gościu nie jest Ukraińcem



Nie wiem.co to za jaja są. Sadol zmienił się w jeden z najbardziej proukraińskich portali z wpisami dziwnych, ukrainofilskich osobników, gotowych robić gałę ukraińcom o każdej dnia i nocy. Dodatkowo każdy kto nie kocha ukrainy w równym stopniu zostaje przez nich nazwany ruską onucą (przy okazji ruś już dawno nie istnieje, debile)... Skąd ten język w ogóle? Ktoś może wiedział co to jest ruska onuca przed tym konfliktem???Orka??? Nadmiar tych komentarzy, szczególnie na sadolu budzi wątpliwości ponieważ niezgadza się z ogólnym podejsciem spoleczenstwa do ukraincow - wiekszosc nas ma ich w dupie , podobnie Rosjan. Same ukry już wszystkich wk***iają i to ciągłe wystawianie ich w polsce na piedestałach. Nawet na j***nej eurowizji babka dająca głosy za Polskę musiała cała wejść w dupę ukrainie zanim zaczęła mówić o punktach. Wszystkich to wk***ia. Wy piwniczane płatne świerwa i ukraincy wchodzący na ten portal opanujcie sie z tą propagandą. Jeśli ktokolwiek dostaje w ryj na filmiku to super, ale jak Ukr to już płaczecie i kwiczycie. Jesteście żałośni #hatfu

4Lokalny2Chłopaczek0

2023-05-14, 02:52
Wojna??? k***a broń Swojego kraju p*zdo!!! k***a zaj***na w dupę mać!! Ps widzisz młodego Ukra... 17-18 lat w Swoim mieście?? Wyjeb mu lepa za to, że nie broni swojej ojczyzny!! k***a jak by ktoś Nas zaatakował to bym k***a bronił i ch*j, że j***ny pis tu króluje... Potem byśmy ich zaj***li!! PS to jest przekaz do ukra... co uciekają. I nikogo z PL nie obrażam :)
:idzwch*j:

ebeebe_ebeebeebe

2023-05-14, 03:31
W Gruzji są bardzo przeciwko Putinowi, ale są też pod ich ogromnym wpływem. Ruska mafia tam robi co chce, gruzini mają strasznie przej***ne... na razie staraja sie "nie wychylać".

a stara ku*wa na filmiku to moze byc po prostu ruska pi*da w gruzinskiej administracji

Majles

2023-05-14, 09:58
Gruzini to akurat niemawidza rusków. Słaba prowokacja ruski prawaczku.

@4Lokalny2Chłopaczek0

Obudź się obsrałeś całe łóżko.

habiTEK

2023-05-14, 10:55
Tak naprawdę, to nasrałeś tym opisem. Uzurpujesz sobie prawo do tego, że tak samo jak i ty, to on rowneiz. Ponadto nawet nie wiesz jakiej narodowosci.
Jednym słowem jak zwykły pętak - nie wiesz - ale sie wypowiesz.
JanzDukli - jesteś pajac i tyle.