18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Upadek człowieka

Mercury001 • 2015-04-13, 00:48
Zapewne większość z was pamięta Krzysztofa Kononowicza z tego występu:




Niestety życie potoczyło się... trochę inaczej, i teraz wygląda on tak:

{nagranie sprzed 6 dni}
spoiler


:shock:

MorszczuK88

2015-04-14, 10:40
Jego się powinno zamknąć w wariatkowie! Często robi zakupy w Carrefour [koło którego mieszka] i obraża pracowników. Zaparkowałem samochód w odpowiednim miejscu a ten zaczął mnie opie**alać, że zagradzam mu przejście [bo się zechciało trawą iść a nie chodnikiem]. Cały czas przychodzi na skargi do biura Carrefour, bo cośtam mu się nie spodobało. Wulgarny chory na głowę cham! Do szpitala na przymusowe leczenie psychiatryczne należy go wziąć.




Leginek napisał/a:

Ma ktoś może adres Kononowicza ? Fajnie byłoby mu podesłać chociaż jakieś konserwy i długoterminową żywność. Aż żal chłopa. Dziw ,że nim się zakład opieki społecznej nie zainteresował.


Szkolna 17, Białystok

Hidalgo

2015-04-14, 11:03
Policeman napisał/a:

@Adae, ty skończona idiotko z PO, taki rozwój, że miasta pustoszeją, młodzi ludzie uciekają, wszelkie inwestycje nie istnieją, Warszawa ledwo utrzymuje swój poziom urbanizacji, reszta aglomeracji niszczeje, nawet te twoje alfonsy z PO uciekają [jak się domyślasz, tak to prowadzi do tego, że jesteś k***ą] i szkoda mi czasu na dłuższą polemikę, nawet najwięksi przeciwnicy Korwina mówią "jedyne do czego nie można się przyczepić, to to, że nie zmienia poglądów", ale widać niektórzy są tak głupi i nie interesują się życiem publicznym, że we łbie im się miesza od celebrity splash. Macierewicz przygłup, chyba tylko dla sp***olin ze wsi, którym podpięto "multikleks" i nagle znajo świat bo tefałen oglondajo, chciałbym wiedzieć kim jesteś, że tak mówisz o człowieku, który sporo w życiu osiągnął, zapewne jesteś kobietą sukcesu [czyli spłodziłaś jakiegoś pokemona i nie dostałaś rozstępów]. Z chamem po chamsku, wybacz, nie będę się silił na jakieś głębokie porównania, wyszukane słowa czy mocne argumenty. Ścierwo zawsze szczeka za płotem. [bo kundel to cię j***ł] do woli. Przykład z komputerem i telefonem tylko dowodzi, że jesteś zerem umysłowym. To rozwój cywilizacji i techniki, który nie ma NIC WSPÓLNEGO z rozwojem kraju. Mój ojciec miał samochód, dzisiaj też ludzie mają samochody, w latach 70 w anglii mieli telefony, w Polsce też - stacjonarne, nikt nie miał komórek, o dziwo Anglia była bogata, a Polska biedna, jak to możliwe, że mieliśmy telefony stacjonarne. W latach 50-60-70 Anglicy mieli swoje teamy w Formule 1, Polska nie, dzisiaj mają swoje teamy, Polska nie. Produkują opony światowej klasy, Polska nie, mają tory wyścigowe, Polska nie, program kosmiczny niezależny od ESA, Polska nie, robią super samochody, Polska nie. TO SĄ k***A symptomy rozwoju kraju, a nie, czy relatywnie tania technologia napływa i to jeszcze na kredyt, zadłużone życie - i tak, bieda. Jakie komputery produkujemy? Twoje alfonsy [dalej jesteś k***ą, to logiczne, sama przyznaj] rozwaliły jedynego łebskiego gościa, który składał pc'ty, wiem, bo sam miałem OPTIMUSA, kosztował mojego ojca tyle, że pewnie nie raz płakał w kiblu, ale taki był wymóg jego pracy - komputer w domu. To ma do siebie technologia, że nawet największe zadupie ją posiada, w podstawowej wersji, tak było zawsze, pisał o tym Maloney, jak zdziwiło go to, że w dzikiej Afryce w przydrożnym motelu obejrzał mecz Manchesteru. Dużo po Polsce jeżdżę i widzę, że przez 10 lat Polska schudła, małe firmy przestały istnieć, takie miasta jak Bytom, Wałbrzych, Sosnowiec...długo by wymieniać, umarły, nie ma żadnej drobnej przedsiębiorczości, wszystko niszczy rak, któremu dajesz dupy, może coś ci do łba wreszcie dotrze, najlepiej pasem przez dupe. "W latach 90 skakał po partiach", no popatrz, a potem 25 lat na własną rękę prowadził działalność polityczną, ale takie zero jak ty pewnie nie zna historii Polski lat 90 i jaki wielki boom na partie się zrobił w sejmie, szczególnie, że nie było progu wyborczego. Jeszcze Kukiz, żadna wyrocznia dla mnie, a mimo to człowiek zwyczajnie czysty i wiarygodny, przynajmniej mam sine przekonanie, że nie ma krwi na rękach, co bardziej kumaci wiedzą do czego pije, a ty nie wysilaj dupy tylko wypie**alaj do garów, a jak skończysz, umyj podłogę by się świeciła. Będzie mi tu gówno z kibla rewolucje wyczyniać, obrażać porządnych ludzi.

Nie no, skąd się biorą takie wypłosze, k***iska z dupy Jaruzela, wymazy z ku*asa, bo człowiekiem nie mogę cię nazwać.



I właśnie dla tego ani Korwin ani Kukiz nigdy nie wygrają, aby takie chamskie bydło jak Ty mogło opluwać innych jedynie w necie. Jak czytam Twoje wypowiedzi to aż się żal robi jak bardzo Twój świat musi być zj***ny i jakie to w sumie smutne. Tyle możliwości, otwarte granice a Ty jęczysz wiecznie jak to wszystko źle.

Leginek

2015-04-14, 15:41
@MorszczuK88 Dzięki wielkie

charakternik

2015-04-14, 17:52
sfx napisał/a:

zapchane tętnice sercowe i żyły wokół niego, koleś ma płytkie oddechy i mocno przepona mu pracuje starając się dostarczyć większe ilości powietrza. Jeśli on nie przejdzie koronografii i nie założą mu obejść to przy najbliższym większym nieprzewidzianym stresie może umrzeć bądź paść nagle jak kłoda i nie do odratowania to jest.



Pseudo medyku poczytaj co to POCHP. I nie wiąż jego wagi z zapchanymi żyłami, to jeszcze żaden dowód.

oc...........an

2015-04-14, 19:31
Policeman napisał/a:



Tak, od tego jest prezydent, jako funkcja by ustawić życiowo biednych ludzi, upośledzonych. Tylko te cudaki jak Korwin czy Kukiz[oni to głównie, reszta to porządni ludzi], od lat okradający państwo, rządzący dziesięciolecia, stale w sejmie, wszystko przez nich - wiadomo od lat chcą się tylko dopchać do koryta.

JA pie**olE CO ZA k***A DEBIL Z CIEBIE SKOŃCZONY, AŻ STRACH!

Koryto jako termin sejmu, wprowadził nie kto inny jak właśnie Korwin. Sam był posłem kilkanaście [a może i kilkadziesiąt] lat temu i mimo, że należał do małego ugrupowania, zasłużył się dla Polski 2 ustawami, jak nie wiesz [a na pewno nie wiesz, bo jesteś debilem] to poczytaj [ale z powyższych powodów pewnie tego nie zrobisz]. Od lat poza nurtem politycznym, z własnych pieniędzy lub dobrowolnych składek stara się zaistnieć i coś zmienić w kraju i dla debila takiego jak ty on się pcha do sejmu by zarobić. Mimo, że jest europosłem, gdzie zarabia 4x tyle co poseł na sejm RP, deklaruje, że odda mandat Eposła na rzecz posła RP, dlaczego? No domyśl się k***a ćwoku.

Kukiz to jeszcze większy złodziej cholerny, z PZPR, wprowadzał stan wojenny z Jaruzelem i Kiszczakiem, beton komunistyczny, muzyka to jedynie przykrywka, szczerze zafrasowany losem kraju, ale pewnie dobrze gra cwaniak. No ręce opadają.

Może nie wybitnej skali mąż kraju, ale z całą pewnością lepszy kandydat niż Duda czy komorowski [brak szacunku dla tego kogoś]. Ale nie, on chce się kasy nachapać, wiadomo, dlatego dokłada tysiące złotych dla samej kampanii, gdzie wiadomo, że nie wygra. Korwin też wie, że nie wygra, a mimo to inwestuje majątek w to wszystko.

Tylko ty siedzisz głupi ch*ju na fotelu, pierdzisz piwem, oglądasz tvn i uważasz, że każdy kto stara się coś zmienić to oszołom i złodziej. Idź w ch*j, ach wk***iłem się przez pajaca.



japie**ole, jaki ból p*zdy o zjeba pokroju Korwina xDDDD

Zacznijmy od tego, że cyborg opiera swoje pie**olenie na kłamstwach - czy to o klimacie, czy to o autostradach (których od 5 lat rzekomo budują 11800km rocznie), czy to pie**olenie o tym, jakie to Chiny są wolne i wspaniałe (podczas gdy w tym kraju chłopi robią jak za feudalizmu, a ludzie są przypisani do miejsca urodzenia), czy to o tym, że niby Krym chciał do Rosji, bo przecież 99% głosowało za akcesją do FR...

Dalej, samo to, że ten j***ny hipokryta powołuje się na Pismo Święte kiedy chce znów pie**olić o karze śmierci, choć sam złamał 6 przykazanie r*chając na boku jakąś debilkę (albo na odwrót, bardzo mądrą, bo teraz będzie żyć z jego alimentów) świadczy o tym, że jest skrajnym hipokrytą, wycierającym sobie gębę religią kiedy mu pasuje.

Należał również do SD, które jak wiemy, było wylęgarnią Towarzyszy i członków KC PZPR, a sama partia tylko przeklepywała ustawy KC PZPR w ramach tzw. pluralizmu politycznego

Na koniec tylko wspomnę, że tak wychował swego syna, że ten uderzył go kosą w brzuch, a córka okradła OBI :roll:


Co do ustaw, które wprowadził, to wszyscy wiedzą, że gdyby nie on, to zrobiłby to ktoś inny, bo pomysł lustracji był na ustach i programach wielu partii politycznych. Na dodatek, gdyby taki dobry był z niego polityk, to by Naród go wybrał na kolejne kadencje. To, że nie istnieje w polskiej polityce świadczy o tym, że jest politykiem nieudolnym. Jego obecny sukces pokrywa się z upadkiem Palikota. A sukces Palikota pokrywał się z upadkiem LPR i Samoobrony. Psipadek?

PS: napisałbym Janusz Korwin 1%, ale polacy tak ch*jowo teraz żyją, że może nawet z 5% dostać. Pytanie kto będzie po nim za 5 lat - Demokracja Bezpośrednia? Narodowskie ścierwo? Mniejszość Niemiecka? Hmm...

Kv...........ft

2015-04-15, 03:08
@Hidalgo, w imię walki o czystość i kulturę języka oraz walki z prawackim chamstwem i bydłem, za 15 lat będziemy jak Kononowicz wpie**alać solidarnie rybkę z cebulką, bo jak nam odliczą składki na 50% emerytów i podatki na rządowe machloje, na chlebek nam już nie wystarczy.

Jeżeli dla ciebie szczytem możliwości Polaka, jest sp***olenie przez otwarte granice i wykorzystanie tych "możliwości", to ja nie mam pytań. Wyjedź stąd i je wykorzystaj. Ty nie będziesz się męczyć z nami a my z tobą. Bo my chcemy te możliwości mieć tu i teraz, bo chcemy żeby nasze dzieci żyły w bogatym kraju z którym liczą się sąsiedzi, czyli w takim jakim żyli nasi przodkowie, podczas gdy szczytem twoich aspiracji jest kredyt hipoteczny, auto w leasingu i ucieczka za granicę żeby nie j***ć jak wół na bandę złodziei przez których z roku na rok coraz ciężej jest tu żyć.

Korwa i jego sympatycy mogą jak dla mnie chodzić nawet w podartych dresach i nie myć zębów tak długo, jak mają realną siłę by przebić się przez zaschniętą warstwę gówna które pokryło polską scenę polityczną i mają poglądy zupełnie odwrotne od tych które od 25 lat rujnują Polaków, mamiąc ich plastykową podróbką europejskiego haj lajfu. Trzeba być ciężkim debilem żeby dzisiaj pracując, obserwując z pierwszej osoby wzrost cen, inflację i te wszystkie ch*jowe trendy społeczne, wciąż popierać tych bandytów z PO, PiS i PSL. Nie sądziłem że kiedykolwiek to powiem, ale nawet złodziejskie i krętackie SLD w porównaniu do tych dz**ek wydaje się wybawieniem, bo oni przynajmniej dbali o to żeby było co kraść.

@DUST DEVIL, na pewno komuniści. Wszak gdzie tylko się pojawili, kraj rozkwitał a naród opływał w luksusy. Np. dzisiaj w takiej Grecji czy Wenezueli... A nie, czekaj... :D Ale jak każda lewacka systemowa abominacja która (z zasady) dała dupy i doprowadziła kraj do ruiny, lewe środowisko stwierdzi że SYRIZA to nie komuniści tylko państwowi kapitaliści albo, o zgrozo, neoliberałowie. :D

ino120kmnah

2015-04-15, 10:27
Przecież to jest tata tajgera.

Bartas1992PL

2015-04-20, 12:04
Kto pamięta początki youtube pamięta też tego pana. Nie będzie niczego... :mrgreen:



:kupa:

Machol

2015-04-20, 12:24
W tym filmie nie było niczego.

carlos232323

2015-04-20, 12:30
jak tak to niech nie będzie ciebie zniknij k***a :D razem z tym zj***nym tematem ;)

kozojebca1231

2015-04-20, 13:19
Przykre to jest, jak tak się patrzy na niego