18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Upadek człowieka

Mercury001 • 2015-04-13, 00:48
Zapewne większość z was pamięta Krzysztofa Kononowicza z tego występu:




Niestety życie potoczyło się... trochę inaczej, i teraz wygląda on tak:

{nagranie sprzed 6 dni}
spoiler


:shock:

spinaczel

2015-04-13, 18:49
o k***a Sultan kosmitow!

kamil111-16

2015-04-13, 19:11
Ja tam się dziwie że on jakiś "program wyborczy" nagrał :D Swego czasu pamiętam Kononowicza i myślałem za (za łepka) że dla jaj bym na niego głosował. Ale teraz widzę że to był tylko ponury żart :( Załóżmy że miałaby pie**olnąć asteroida i rozj***ć świat za 5 godzin i wybrali by :"Konona". Przecież on podpisałby wszystko co by mu podali. Chociaż z drugiej strony Bronek działa na tej samej zasadzie...

niemakurwanazw

2015-04-13, 19:16
Moje miasto to Białystok... pam pam pam pam A moje życie to białystok... pam pam pam pam...

Adae

2015-04-13, 20:35
Policeman, jeśli według ciebie ekstremiści i ludzie zmieniający poglądy zależnie od pogody politycznej nadają się na reprezentacyjną funkcję prezydenta, to może właśnie ty powinieneś dorosnąć.
Przytoczyłeś ustawy Korwina Mikke, jedyne co przedstawił to Uchwała Lustracyjna, której to wielkim zwolennikiem był kolejny przygłup Macierewicz, przedstawiona i wykorzystana w celu usunięcia i walki z przeciwnikami politycznymi, nie wnosząca absolutnie nic pozytywnego. Jest to człowiek z którym absolutnie nikt nie chce i nie chciał współpracować (skakał między partiami i od 90tych próbował się dochapać), nie dlatego że jest nonkonformistą dążącym do poprawy stanu Polski, a dlatego, że jest debilem i populistą, który wysnuwa bajki i poglądy z palca, nie biorąc pod uwagę uwarunkowań występujących w rzeczywistości.

Kukiz z kolei jest ekstremistą, bez absolutnie żadnej wiedzy na temat niczego. Mentalnie jest typem gościa który ma ostrą opinię na każdy temat, choćby opartą na tym co powiedziała babka spod 3jki.

Takie debile jak ty, zamiast spojrzeć na to jak bardzo Polska rozwinęła się od przewrotu systemowego, a szczególnie w przeciągu ostatnich 8 lat, wymyślają bajki bo ten czy tamten powiedział. GUS co roku wydaje opracowanie demograficzne, NATO i UE bez przerwy zestawiają rozwój cywilizacyjny w państwach przynależnych, ZBP co kwartał wydaje raporty dotyczące nieruchomości kupowanych przez osoby fizyczne.

Wiadomo, trzeba by przeczytać setki stron zawiłego i skomplikowanego tekstu, a przecież zamiast tego można walić sery że źle i bida.
Spytaj się swojego starego czy jak był mały to miał kompa, samochód, trzy telewizory i internet. Ba, zapytaj się czy miał pralkę i lodówkę, a do tego jak często w tygodniu jadał mięso.


MadDave

2015-04-13, 20:39
@kamil111-16
Gdyby za 5 godzin miała w nas pie**olnąć asteroida to raczej wybór prezydenta lub kogokolwiek (chyba że do przedśmiertnego desperackiego gwałtu ) by na mało interesował.

Jeśli już orbitujemy w okolicach takiej fantastyki jak konon u władzy, to zapewne znalazłby się jakiś jego "doradca" który by nim sterował jak marionetką a sam kasowałby hajs. Konon żyłby w namiastce komfortu a jego doradcy ucztowali by przy stołach uginających się od koksu i jadła z najdalszych stron.
Kiedy ludzie by się ogarnęli że coś tu jest nie tak- a potrwało by to zapewne pół roku lub krócej próbowali by go obalić, jednak wprowadzona ustawa zezwalająca policji otwieranie ognia z broni maszynowej do tłumu szybko przerzedziła by szyki i naród sp***alałby świńskim truchtem gdzie się da.
Konon uznałby to za akt chuliganów co biją i zaczepiają i generalnie nie widzi problemu w piastowaniu swojego urzędu. Ruscy chyba z litości pie**olnęli by w kraj atomem i na tym by się skończyło.
Tak mnie poniosła ta wyobraźnia

A tak na poważnie, Kononowicz to przykład samotnego chłopa który nie ma i nie miał nic poza swoją osobistą misją, matką i wiarą w ludzi którzy za jego plecami plują na niego i szydzą publikując zabawne filmiki na yt. Gdyby miał babę to ta by go zagoniła do jakiejś roboty, pogoniła tych leszczy co go nagrywają i wybiła mu z głowy sen o władzy.

flanger66

2015-04-13, 20:51
Dobrze się chłop odżywia.Ma dwie brody.Co dwie brody to nie jedna.

SharpSe

2015-04-13, 21:17
MadDave napisał/a:

@kamil111-16
Gdyby za 5 godzin miała w nas pie**olnąć asteroida to raczej wybór prezydenta lub kogokolwiek (chyba że do przedśmiertnego desperackiego gwałtu ) by na mało interesował.

Jeśli już orbitujemy w okolicach takiej fantastyki jak konon u władzy, to zapewne znalazłby się jakiś jego "doradca" który by nim sterował jak marionetką a sam kasowałby hajs. Konon żyłby w namiastce komfortu a jego doradcy ucztowali by przy stołach uginających się od koksu i jadła z najdalszych stron.
Kiedy ludzie by się ogarnęli że coś tu jest nie tak- a potrwało by to zapewne pół roku lub krócej próbowali by go obalić, jednak wprowadzona ustawa zezwalająca policji otwieranie ognia z broni maszynowej do tłumu szybko przerzedziła by szyki i naród sp***alałby świńskim truchtem gdzie się da.
Konon uznałby to za akt chuliganów co biją i zaczepiają i generalnie nie widzi problemu w piastowaniu swojego urzędu. Ruscy chyba z litości pie**olnęli by w kraj atomem i na tym by się skończyło.
Tak mnie poniosła ta wyobraźnia

A tak na poważnie, Kononowicz to przykład samotnego chłopa który nie ma i nie miał nic poza swoją osobistą misją, matką i wiarą w ludzi którzy za jego plecami plują na niego i szydzą publikując zabawne filmiki na yt. Gdyby miał babę to ta by go zagoniła do jakiejś roboty, pogoniła tych leszczy co go nagrywają i wybiła mu z głowy sen o władzy.



Co ty z ch*ja spadłeś dopiero? Przecież konon to ustawka. Ty to łykasz? Mówi ci coś takiego jak Adam Czeczetkowicz?

p-dau

2015-04-13, 21:46
Jak rok temu go widziałem w autobusie miejskim, to ciężko go było odróżnić od żula. Smutek.

dominator76

2015-04-13, 22:44
i tak jest lepszy niż ta cała zgraja politykierów z sejmu...

kobaltowaszminka

2015-04-13, 23:36
Raz jechałam z nim autobusem, śmierdzi okrutnie :D

Policeman

2015-04-13, 23:40
@Adae, ty skończona idiotko z PO, taki rozwój, że miasta pustoszeją, młodzi ludzie uciekają, wszelkie inwestycje nie istnieją, Warszawa ledwo utrzymuje swój poziom urbanizacji, reszta aglomeracji niszczeje, nawet te twoje alfonsy z PO uciekają [jak się domyślasz, tak to prowadzi do tego, że jesteś k***ą] i szkoda mi czasu na dłuższą polemikę, nawet najwięksi przeciwnicy Korwina mówią "jedyne do czego nie można się przyczepić, to to, że nie zmienia poglądów", ale widać niektórzy są tak głupi i nie interesują się życiem publicznym, że we łbie im się miesza od celebrity splash. Macierewicz przygłup, chyba tylko dla sp***olin ze wsi, którym podpięto "multikleks" i nagle znajo świat bo tefałen oglondajo, chciałbym wiedzieć kim jesteś, że tak mówisz o człowieku, który sporo w życiu osiągnął, zapewne jesteś kobietą sukcesu [czyli spłodziłaś jakiegoś pokemona i nie dostałaś rozstępów]. Z chamem po chamsku, wybacz, nie będę się silił na jakieś głębokie porównania, wyszukane słowa czy mocne argumenty. Ścierwo zawsze szczeka za płotem. [bo kundel to cię j***ł] do woli. Przykład z komputerem i telefonem tylko dowodzi, że jesteś zerem umysłowym. To rozwój cywilizacji i techniki, który nie ma NIC WSPÓLNEGO z rozwojem kraju. Mój ojciec miał samochód, dzisiaj też ludzie mają samochody, w latach 70 w anglii mieli telefony, w Polsce też - stacjonarne, nikt nie miał komórek, o dziwo Anglia była bogata, a Polska biedna, jak to możliwe, że mieliśmy telefony stacjonarne. W latach 50-60-70 Anglicy mieli swoje teamy w Formule 1, Polska nie, dzisiaj mają swoje teamy, Polska nie. Produkują opony światowej klasy, Polska nie, mają tory wyścigowe, Polska nie, program kosmiczny niezależny od ESA, Polska nie, robią super samochody, Polska nie. TO SĄ k***A symptomy rozwoju kraju, a nie, czy relatywnie tania technologia napływa i to jeszcze na kredyt, zadłużone życie - i tak, bieda. Jakie komputery produkujemy? Twoje alfonsy [dalej jesteś k***ą, to logiczne, sama przyznaj] rozwaliły jedynego łebskiego gościa, który składał pc'ty, wiem, bo sam miałem OPTIMUSA, kosztował mojego ojca tyle, że pewnie nie raz płakał w kiblu, ale taki był wymóg jego pracy - komputer w domu. To ma do siebie technologia, że nawet największe zadupie ją posiada, w podstawowej wersji, tak było zawsze, pisał o tym Maloney, jak zdziwiło go to, że w dzikiej Afryce w przydrożnym motelu obejrzał mecz Manchesteru. Dużo po Polsce jeżdżę i widzę, że przez 10 lat Polska schudła, małe firmy przestały istnieć, takie miasta jak Bytom, Wałbrzych, Sosnowiec...długo by wymieniać, umarły, nie ma żadnej drobnej przedsiębiorczości, wszystko niszczy rak, któremu dajesz dupy, może coś ci do łba wreszcie dotrze, najlepiej pasem przez dupe. "W latach 90 skakał po partiach", no popatrz, a potem 25 lat na własną rękę prowadził działalność polityczną, ale takie zero jak ty pewnie nie zna historii Polski lat 90 i jaki wielki boom na partie się zrobił w sejmie, szczególnie, że nie było progu wyborczego. Jeszcze Kukiz, żadna wyrocznia dla mnie, a mimo to człowiek zwyczajnie czysty i wiarygodny, przynajmniej mam sine przekonanie, że nie ma krwi na rękach, co bardziej kumaci wiedzą do czego pije, a ty nie wysilaj dupy tylko wypie**alaj do garów, a jak skończysz, umyj podłogę by się świeciła. Będzie mi tu gówno z kibla rewolucje wyczyniać, obrażać porządnych ludzi.

Nie no, skąd się biorą takie wypłosze, k***iska z dupy Jaruzela, wymazy z ku*asa, bo człowiekiem nie mogę cię nazwać.

adamZjeb

2015-04-14, 00:05
Byłby lepszym prezydentem niż duda czy kartofel.

bjbjarocha

2015-04-14, 01:27
Takie życie gwiazdy, jeden pójdzie w narkotyki a innemu się najzwyczajniej wszystko popie**oli na raz

1408

2015-04-14, 01:32
Szkoda mi go. :(

hypnos

2015-04-14, 08:34
Mercury001 napisał/a:



Racja, niestety jest to bardzo chory i nie szczęśliwy człowiek...
{mała errata - nie koronografia, tylko koronarografia ;) }



Mądralo pamiętaj, nieszczęśliwy, pisze się łącznie. ;)