18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Upadek człowieka

Mercury001 • 2015-04-13, 00:48
Zapewne większość z was pamięta Krzysztofa Kononowicza z tego występu:




Niestety życie potoczyło się... trochę inaczej, i teraz wygląda on tak:

{nagranie sprzed 6 dni}
spoiler


:shock:

oc...........ki

2015-04-13, 11:04
Imperator napisał/a:

Zróbmy zlot na Podlasiu i skopmy ryja temu kolesiowi co kręci te filmiki, j***ny matoł



A zacznijmy od tego młotka, który to wszystko zaczął - bez problemu można znaleźć człowieka w necie, bo nie krył się ze swoją twarzą.
Nic mnie tak nie wk***ia jak próba bycia śmiesznym, zabawnym, "inteligentnym" kosztem innego człowieka, a tym razem chorego człowieka.

lizardhino

2015-04-13, 13:56
co ja przeczytałem ....

Murm

2015-04-13, 14:15
Tu nie chodzi o tych co to nagrywaja, tylko o jego agenta, menedzera, czy jakkolwiek go zwac, tego co to go wypromowal na gwiazde. To jest najwieksza k***a i cwe* w calej tej sprawie, nie zaslugujacy na miano czlowieka. Ide o zaklad ze teraz wyjmuje palemke z drinka na teneryfie, a Konon w rozlatujacej sie lepiance.. Tego sk***iela zlapac i powiesic na galezi potem z drzewem objezdzac krja i pokazywac ku uciesze i przestrodze. Jak zwyrodniala k***a bez serca trzeba byc, zeby tak podle wykorzystac biednego czlowieka? Pewnie zyd.

PolaczekRR

2015-04-13, 15:39
To jest przecież ojciec Bonusa BGC !

Policeman

2015-04-13, 16:09
stalowalowa napisał/a:

Już lepiej, żeby taki Kononowicz poszedł na prezydenta, wygrał wybory i dorwał się do koryta. Przynajmniej pieniądze odmieniłyby jego życie z tej nędzy w której żyje. A takie korwiny, dudy, komory, czy inne kukizy pchają się k***a do koryta jakby nie było jutra, mimo że się każdy jeden w życiu dorobił. Możecie gadać że pie**olę i tak dalej, ale jakbym miał wybierać na prezydenta między którymiś z w/w to wybrałbym Kononowicza, facet oczywiście ma może coś z główką, ale wolę dać takiemu człowiekowi szansę odmiany swojego życia nić przepełniać koryto sytej świni. A człowiek naprawdę potrzebuje pomocy, ot do czego doprowadziło nasze państwo. Widać, że nie ma wody w domu, prądu też, a takim cyganom daje się syty socjal, bo "ustawy o mniejszościach". I ciekawe kto je k***a podpisał. Tak k***a działają też OPS-y bo lepiej siedzieć przez większość miesiąca na dupie plotkując i popijając kawusię, by na 2 dni w miesiącu pojedyncze osoby ruszyły na wywiady terenowe, gówno działając zresztą. Opieki lekarskiej widać też mu brakuje, normalnie k***a serce się kraje jak patrzę na faceta, z którego śmiał się cały kraj, a dziś żyje gorzej od murzynów w lepiankach.



Tak, od tego jest prezydent, jako funkcja by ustawić życiowo biednych ludzi, upośledzonych. Tylko te cudaki jak Korwin czy Kukiz[oni to głównie, reszta to porządni ludzi], od lat okradający państwo, rządzący dziesięciolecia, stale w sejmie, wszystko przez nich - wiadomo od lat chcą się tylko dopchać do koryta.

JA pie**olE CO ZA k***A DEBIL Z CIEBIE SKOŃCZONY, AŻ STRACH!

Koryto jako termin sejmu, wprowadził nie kto inny jak właśnie Korwin. Sam był posłem kilkanaście [a może i kilkadziesiąt] lat temu i mimo, że należał do małego ugrupowania, zasłużył się dla Polski 2 ustawami, jak nie wiesz [a na pewno nie wiesz, bo jesteś debilem] to poczytaj [ale z powyższych powodów pewnie tego nie zrobisz]. Od lat poza nurtem politycznym, z własnych pieniędzy lub dobrowolnych składek stara się zaistnieć i coś zmienić w kraju i dla debila takiego jak ty on się pcha do sejmu by zarobić. Mimo, że jest europosłem, gdzie zarabia 4x tyle co poseł na sejm RP, deklaruje, że odda mandat Eposła na rzecz posła RP, dlaczego? No domyśl się k***a ćwoku.

Kukiz to jeszcze większy złodziej cholerny, z PZPR, wprowadzał stan wojenny z Jaruzelem i Kiszczakiem, beton komunistyczny, muzyka to jedynie przykrywka, szczerze zafrasowany losem kraju, ale pewnie dobrze gra cwaniak. No ręce opadają.

Może nie wybitnej skali mąż kraju, ale z całą pewnością lepszy kandydat niż Duda czy komorowski [brak szacunku dla tego kogoś]. Ale nie, on chce się kasy nachapać, wiadomo, dlatego dokłada tysiące złotych dla samej kampanii, gdzie wiadomo, że nie wygra. Korwin też wie, że nie wygra, a mimo to inwestuje majątek w to wszystko.

Tylko ty siedzisz głupi ch*ju na fotelu, pierdzisz piwem, oglądasz tvn i uważasz, że każdy kto stara się coś zmienić to oszołom i złodziej. Idź w ch*j, ach wk***iłem się przez pajaca.

Loaloa

2015-04-13, 16:20
Cytat:

Jeśli on nie przejdzie koronografii i nie założą mu obejś




Chyba koNonografii...

Dobra, żarty na bok. Beka z Kononowicza była kiedy robił kampanię wyborczą i od innych kandydatów odróżniała go prostota umysłu i uczuć bijąca z jego nieogarniętej mowy i czerstwej twarzy wioskowego głupka. Jeden cwaniaczek wybił się na jego plecach, ktoś inny zarobił na projekcie koszulek z obciachowym wzorem tureckiego swetra (ciekawe czy Kononowicz dostał choćby symboliczny udział w zyskach). Teraz czekam na prawdziwie sadystyczną wstawkę - filmik z akcji soczystego wpie**olu kolesi, którzy w ten sposóbzabawiają się z chorym umysłowo i wyniszczonym fizycznie człowiekiem. Nie wiem, niech ktoś się poświęci i znajdzie te ścierwa, albo zróbmy zrzutę na profesjonalnych nauczycieli dobrych manier.

jagielloma

2015-04-13, 16:23
Moje miasto to Białystok, a moje życie to Białystok.

kley16

2015-04-13, 16:29
@Policeman Zgadzam sie w wielu kwestiach w tym temacie z toba, mam nadzieje ze Kukiz polaczy sie z Korwinem, moze wtedy cala prawica by sie polaczyla i weszliby z duzym wynikiem do sejmu.

Glos na obecne wladze, jest ciosem wobec kraju, moze te zlodzieje by sie nagle obudzili jakby ta prawdziwa prawica weszla do sejmu z duzym wynikiem. W ogole to najlepsza nauczka dla tego sk***ialego systemu by byla, gdyby tak w kilka lat oczysciloby sie z ludzi, taka wieksza rotacja, to by podzialalo na tych, ktorzy tylko chca krasc, ze sie nie oplaca, bo pozniej laduje sie poza sejmem. Dlatego zachecam ludzi, aby glosowali na ludzi i partie, ktore nie sa w sejmie, niekoniecznie na Korwina czy Kukiza, tylko przed glosowaniem, chociaz pobieznie zapoznajcie sie z programem, a nie glosujcie na podstawie sondazy czy co wam telewizja mowi.

miedziak

2015-04-13, 16:37
ja tam nie widzę żeby się jakoś zmienił specjalnie czy upadł, po prostu nie umył się nie nie ubrał czystych rzeczy do występu przed kamerą.

gówniaczek

2015-04-13, 16:37
Wszystkie komentarze takie same. j***ć was, jestem sadolem i powiem "mam go w dupie". <3

SharpSe

2015-04-13, 16:56
Adam Czeczetkowicz. To ten narodowiec ch*j wypromował tego inwalide. Proszą nazywajmy rzeczy po imieniu. Ta gnida bo inaczej tego nie ujmę działa dalej. Adam Czeczetkowicz. Pamiętajcie drodzy sadole. On jest jeden z pierwszych na szubiennicy. Wypromował się na człowieku ze szpitala psychiatrycznego.

Tygrys500

2015-04-13, 17:15
a to wszystko zaczął prawicowy Czeczotkowicz - powinien to być wasz idol, bo przecież patriota :D

Leginek

2015-04-13, 17:45
Ma ktoś może adres Kononowicza ? Fajnie byłoby mu podesłać chociaż jakieś konserwy i długoterminową żywność. Aż żal chłopa. Dziw ,że nim się zakład opieki społecznej nie zainteresował.

teken

2015-04-13, 18:05
To pokazuje jaki jest internet i co z tobą zrobi, gdy mu na to pozwolisz. Zje, wypluje, zje, wysra, zje i zostawi przemielonego na pastwę losu.

Szef

2015-04-13, 18:34
Z tego co mi wiadomo to był taki okres, że notorycznie odwiedzał urzędy. Owy cwaniaczek wmówił mu, że będzie aktywistą społecznym. To co robił Kononowicz? Brał kartkę papieru, coś tam nagryzmolił - petycję, plan skrzyżowania i tym podobne po czym szedł do urzędów. Tam zajmował kolejkę ludziom na długie godziny, bo nie dał sobie wytłumaczyć, że to co nabazgrał nie może być zrealizowane "od tak".

W tym czasie cwaniaczek robił karierę w najlepsze. Jak ktoś powiedział wcześniej - powinien się pojawić tutaj filmik z nim w roli głównej.