18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ultras in the world

DiesIrae • 2012-09-10, 15:56
Coś dla prawdziwych kibiców...

...a hejterzy mają pole do popisu

~Bambi~

2012-09-10, 15:59
Nie ma co tu hejtować. Choćby nakręcili najbardziej wyniosły i piękny film, to nie zmienią bydła i wandali w bohaterów :amused:

TymoOon

2012-09-10, 16:04
@Up Bambiś

" to nie zmienią bydła i wandali w bohaterów " k***a ciekawe kto pierwszy wyszedł by bronić POLSKI? podejrzewam właśnie że Kibole :]

Wiem wiem ch*jowo postępują i tak dalej, ale nie wszyscy!

ru_ziolo

2012-09-10, 16:08
@UP
No teraz jakoś dup nie ruszą żeby Polski bronić. A jest dymana najbardziej od obalenia komuny.

EdmundKemper

2012-09-10, 16:08
Bambiś napisał/a:

Nie ma co tu hejtować. Choćby nakręcili najbardziej wyniosły i piękny film, to nie zmienią bydła i wandali w bohaterów :amused:



Wystarczy żeby postrzegano Ich jako normalnych ludzi mających swoje pasje i angażujących się w coś więcej niż zbędne szczekanie w Internecie, a nie jako bohaterów.

Sharkinsson

2012-09-10, 16:15
"Bydło, wandale, itp. bla bla..." Tak najczęściej wypowiadają się ludzie, którzy w życiu na meczu nie byli :] A jeśli już byli, to chyba na sektorze rodzinnym :D To trzeba po prostu poczuć to na sobie, zajebiste uczucie ;) filmik fajny.

Czesiek181

2012-09-10, 16:44
Bambiś to taki trolek.Wiec nie odpowiadajcie mu.

uka_chr

2012-09-10, 16:45
Trzeba jeszcze potrafić rozgraniczać pojęcia i nie wrzucać wszystkich do jednego worka. A tym którzy kierują się wyłącznie stereotypami krzyż na drogę i kotwica w plecy!

macleod

2012-09-10, 16:54
Bambiś napisał/a:

Nie ma co tu hejtować. Choćby nakręcili najbardziej wyniosły i piękny film, to nie zmienią bydła i wandali w bohaterów :amused:



To polecam obejrzeć parę spotów wyborczych :jezdziec: :lol:

0statniSprawiedliwy

2012-09-10, 16:54
TymoOon napisał/a:



k***a ciekawe kto pierwszy wyszedł by bronić POLSKI?



A kiedy kibole wyszli, by bronić Polski? Oto prosty przykład jak przez głupi błąd jest zmieniony cały kontekst zdania i wychodzi się na głupka :)

AdmirałFloty

2012-09-10, 17:05
Od kiedy ultrasi się tłuką? Czy coś mi umknęło?

uka_chr

2012-09-10, 17:12
kaspersky16 napisał/a:

Od kiedy ultrasi się tłuką? Czy coś mi umknęło?



To jest właśnie wrzucanie wszystkich do jednego worka i kierowanie się stereotypami ;) . Pozdrawiam!

xts

2012-09-10, 17:14
wk***iają mnie wielcy kibicie, wielcy patrioci ch*ja warci. Muszą się pokazywać, a to z flarą na Powstaniu warszawskim, a to na otwarciu media marktu jak zapie**ala po tv. pie**olone same pokazówki. Patriotyzm ma się w sercu, a nie jeden z drugim będzie skandował jakieś banialuki i flare odpali.

wg mnie ich patriotyzm = świeczki na oneciku jak ktoś zemrze.

uka_chr

2012-09-10, 17:22
xts napisał/a:

wk***iają mnie wielcy kibicie, wielcy patrioci ch*ja warci. Muszą się pokazywać, a to z flarą na Powstaniu warszawskim, a to na otwarciu media marktu jak zapie**ala po tv. pie**olone same pokazówki. Patriotyzm ma się w sercu, a nie jeden z drugim będzie skandował jakieś banialuki i flare odpali.

wg mnie ich patriotyzm = świeczki na oneciku jak ktoś zemrze.



To kim w takim razie dla Ciebie jest `kibic`?

To że chodzisz na mecz (o ile chodzisz), siadasz na krzesełku z dupą i zajadasz kiełbaskę to Twoja prywatna sprawa. Tak jak prywatną sprawą jest nadzieranie mordy, odpalanie `flar` (race) i głośnie określanie się patriotą. A na pewno nam, kibicom bliżej do patriotyzmu niż takim piknikom jak Ty.

Sharkinsson

2012-09-10, 17:36
AparaciK! napisał/a:



To kim w takim razie dla Ciebie jest `kibic`?

To że chodzisz na mecz (o ile chodzisz), siadasz na krzesełku z dupą i zajadasz kiełbaskę to Twoja prywatna sprawa. Tak jak prywatną sprawą jest nadzieranie mordy, odpalanie `flar` (race) i głośnie określanie się patriotą. A na pewno nam, kibicom bliżej do patriotyzmu niż takim piknikom jak Ty.



I o to właśnie chodzi, dobrze powiedziane ;)