18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ultras in the world

DiesIrae • 2012-09-10, 15:56
Coś dla prawdziwych kibiców...

...a hejterzy mają pole do popisu

xts

2012-09-10, 17:54
AparaciK! napisał/a:


. A na pewno nam, kibicom bliżej do patriotyzmu niż takim piknikom jak Ty.



Widzę, że potwierdzasz to co napisałem. Smart one. Samozwańczy patrioci.

BarnabaTheDog

2012-09-10, 17:55
k***a... Kazdy jeden pie**olony filmik z kibicami i zaczyna sie na nowo ta sama dyskusja, ktorej wynik jest zawsze ten sam - gowno. Kibice bohaterami, kibice patologia, kibice to, kibice tamto. Jeszcze zaraz ktos sie wpie**oli z polityka. No i oczywiscie trzeba jeszcze dojebac Powstanie Warszawskie, a z drugiej strony dopie**olic lzawa historyjke o tym, ze jakis "hool" w szaliku doj***l znajomemu znajomej kolegi z forum akwarystycznego. ch*j wam na grob wszystkim! Jak nie zrownacie dowolnej idei z gownem, to dojebujecie wielkie ideologie. k***a, czy w tym kraju wszystko musi byc czarno-biale?

Przepraszam za brak ogonkow...

xts

2012-09-10, 17:55
AparaciK! napisał/a:



To kim w takim razie dla Ciebie jest `kibic`?
Ty.



to, że zapie**alasz na meczyk to gówno mnie obchodzi, równie dobrze możesz walić konia w domu ale te publiczne na siłę pokazywanie jacy wielcy patriocy z was to śmiechu warte.

Fenrin

2012-09-10, 18:49
Apel do kibiców: Skończcie panowie, bo jak ktoś jest baran, to jest baran i baranem pozostanie. Nie ma co ich na siłę przekonywać - jak kolega wyżej napisał - dla nich wszyscy, którzy mają kibicowski szalik to jedno i to samo, więc oto dowiadujemy się, że ultrasi napie**alają się po mordach... Debila się, proszę ja was, nie przekona - ja na mecze nie chodzę bo sam się w tej społeczności nie widzę, ale potrafię uszanować, ba! podziwiam to co robicie.
A jak ktoś się uprze, żeby każdego obrzucić gównem to i tak będzie robić i nie ważne są argumenty. Także tego, dajcie sobie luz, niech się wykrzyczą bo frustracja, że jadą kolejny rok na ręcznym, bierze górę :)

xts

2012-09-10, 18:53
Fenrin napisał/a:

Apel do kibiców: Skończcie panowie, bo jak ktoś jest baran, to jest baran i baranem pozostanie. Nie ma co ich na siłę przekonywać - jak kolega wyżej napisał - dla nich wszyscy, którzy mają kibicowski szalik to jedno i to samo, więc oto dowiadujemy się, że ultrasi napie**alają się po mordach... Debila się, proszę ja was, nie przekona - ja na mecze nie chodzę bo sam się w tej społeczności nie widzę, ale potrafię uszanować, ba! podziwiam to co robicie.
A jak ktoś się uprze, żeby każdego obrzucić gównem to i tak będzie robić i nie ważne są argumenty. Także tego, dajcie sobie luz, niech się wykrzyczą bo frustracja, że jadą kolejny rok na ręcznym, bierze górę :)




czytasz, ze zrozumieniem? wk***ia mnie tylko ten ich wymuszony patriotyzm na pokaz, a że ktoś sobie po mordach daje to elegancko, sam czasami lubię komuś zaj***ć w łeb, żeby spał.

Anders Breivik

2012-09-10, 19:45
drą mordę i rzucają petardami, na ch*j to komu

jacekmatys

2012-09-10, 19:47
Wy się kłóćcie a ja poproszę o tytuł bo mi się ten dubstep podoba....A i jeszcze poproszę o egzorcystę od dubstepu.Z góry dzięki.

afgan666

2012-09-10, 19:49
coś pieknego

Vinewood

2012-09-10, 19:53
0:07 praca prawdziwego kibica :amused:

isotop

2012-09-10, 19:53
Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że to co ma miejsce na murawie, a to co na trybunach... to dwie różne, zupełnie nie związane ze sobą sprawy? Tak jakby rozgrywający się mecz był tylko motywem do spotkania się, a sama ultrasowa maskarada mogłaby się bez niego spokojnie obyć. Takie "kibicowanie dla samego kibicowania".

Fraze

2012-09-10, 19:56
To MY nadajemy kolorytu polskiej piłce ! Ave Ultras ! Leci solidne piwo

or...........ek

2012-09-10, 19:57
ch*jstwo jakich mało :) ciulać się za klub :) czysta patologia jak dla mnie... rozumiem żeby Polak z Ruskiem sie napie**alał.. ale między sobą się kibice ciulają bo ten jest za Gieksą a ten za Ruchem przecież to śmieszne jest :) :D

DiesIrae

2012-09-10, 19:57
Nuta to "Audiomachine - Guardians At The Gate (Access Denied Remix) Remix clip Cup Lviv" (przepisane ze źródła ;) ), a co do produkcji widzę że udało mi się nakręcić spiralę bezsensownej polemiki. Cóż, jedni drą mordę do monitora bo nie mogą przejść kolejnego levelu i wyżywają się na klawiaturze, inni drą mordę dla ukochanej drużyny i wyżywają się na białych kaskach. :)

jacekmatys

2012-09-10, 20:01
up dzięki za nutę a gdzie egzorcysta??

gosucherry

2012-09-10, 20:03
Pytanie jaką częścią kibicowania jest rozjebywanie barierek, czy wrzucanie rolek na boisko ? Skakanie po krzesełkach, wyrywanie ich i łamanie. Już dawno się w tym zatracili.