18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukryta kamera Piróga

Ęmi • 2012-04-02, 22:46
Piróg robi casting na opiekunkę dla dziecka.

Która kobieta zniesie małe żydowskie dziecko z pedalskiego związku?



Czyli: prowo wedle celebryty...

P@...........@C

2012-04-02, 22:59
żydowski pedał z tefałenu- k***a

ogólnie adopcja dzieci przez pary homoseksualne jest czymś chorym! nie dość, że życie pokarało te dzieciaki, to dodatkowo mają rozj***ną psychikę przez dwóch tatusiów lub dwie mamusie i zerową szansę na akceptację społeczeństwa.

STOP dla HOMOSEKSUALIZMU!

ja...........ax

2012-04-02, 23:15
@up @up przeczytaj to co napisałeś zastanów się czy to że takie dziecko będzie mieć przej***ne to raczej nie wina homofobó a nie homoseksualistów

P@...........@C

2012-04-02, 23:18
jabolmax napisał/a:

@up @up przeczytaj to co napisałeś zastanów się czy to że takie dziecko będzie mieć przej***ne to raczej nie wina homofobó a nie homoseksualistów



no raczej, że wina homoseksualistów- gdyby ich nie było, to nie byłoby też homofobów :facepalm:

maderfakermen

2012-04-02, 23:35
@up przej***ne to będzie miało twoje dziecko. jak poprosi cię o pomoc przy odrabianiu lekcji z języka polskiego....

bojan6

2012-04-02, 23:43
homos zawsze będzie homos i niewiem po ki hu. ich bronicie? Jak tak bardzo chcą to niech wszyscy wyjadą na bezludną wyspe i spróbują ją zaludnić. Dupa służy do srania i taka jest prawda :D

LaChupacabra

2012-04-02, 23:49
Cytat:

małe żydowskie dziecko z pedalskiego związku


może jeszcze murzyńskie dziecko. no k***a, bez przesady

Zygzaq

2012-04-03, 00:09
Sława tego całego Piroga opiera się na tym, że jest pie**oloną ciotą. Bez tego nikt by go nie zauważył.

P@...........@C

2012-04-03, 00:19
Maderfakermen napisał/a:

@up przej***ne to będzie miało twoje dziecko. jak poprosi cię o pomoc przy odrabianiu lekcji z języka polskiego....




rze moje? kórwa :-(

KurwaRomantyk

2012-04-03, 02:43
Pisałem to wiele razy, ale napiszę po raz kolejny - nie, k***a, lepiej żeby dzieciaki gniły w bidulach i wyrastały na kryminalistów. :facepalm:

maderfakermen

2012-04-03, 06:44
@up co ty bredzisz? czy chcesz przez to pokazać, że lubisz szczegółowo przyglądać się swoim kolegom pod prysznicem? :facepalm:

saf6

2012-04-03, 12:26
racja! Co bedzie jak dojdzie w polsce do związków partnerskich i dwóch wykształconych, dobrze zarabiajacych, KOCHAJACYCH SIĘ NAWZAJEM LUDZI, mężczyzn. Będzie opiekowało się małym człowiekiem!! To SKANDAL! Nie moze tak być!!


Lepiej nasze dzieci roztrzaskujmy o progi w mieszkaniu! Albo wywalajmy na śmieci! Albo nie!!!! Lepiej niechaj gniją w domach dziecka! Ale na BOGA!!! Nie do pedałów !!!!!!


ZnanyJakoZaganiacz

2012-04-03, 13:53
Pejsata ciota... Ja pie**olę, myślałem że już wszystko w życiu widziałem...