18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukryta kamera Piróga

Ęmi • 2012-04-02, 22:46
Piróg robi casting na opiekunkę dla dziecka.

Która kobieta zniesie małe żydowskie dziecko z pedalskiego związku?



Czyli: prowo wedle celebryty...

Ęmi

2012-04-03, 13:53
@ up up

Po co ta agresja... :roll:


ZnanyJakoZaganiacz

2012-04-03, 13:58
Emi~ napisał/a:

@ up up

Po co ta agresja... :roll:

Obrazek



Nie-e. Pejsata ciota promowana przez pejsate media musi zginąć.

steel002

2012-04-05, 20:23
"Ma pani członka?" :D

Pleso93

2012-04-05, 20:27
k***A!
gówniarz drze mordę, pokazujesz mu zdjęcie i się zamyka. Przecież to normalne nie jest!
Widzicie co się dzieje kiedy religia idzie na bok? Araby tego problemu nie mają.

Voltron

2012-04-05, 20:33
gdzie jest to mieszkanie? przydaloby sie je zamienic w jedno wielkie krematorium i spalic tych j***nych spedalonych zydow...

Zjuq

2012-04-05, 20:55
A dopiero miałem pisać że zaraz całe stado gejów zasypie 1 komentarz swoimi wypocinami jacy jesteśmy ograniczeni że nie lubimy się tak jak oni w dupe walić ;x... Nie zdążyłem, już się część ujawniła. Nie zaakceptujemy tego,a dlaczego? Bo to nie naturalne. Zrób jeden drugiemu dzieciaki wtedy możemy uznać to za normalne. A na ten moment jesteście pod względem psychiki chorzy, tak to jest urojenie, zdajcie sobie z tego sprawe.

PS: Z tych tematów o gejach jestem na 99% pewny że przynajmniej 3 tutaj przebywa z nami ;x.

Zwijcie mnie homofobem! Ale mnie w dupe nie walą.

.:...........:.

2012-04-05, 20:56
Zjuq napisał/a:

Zwijcie mnie homofobem! Ale mnie w dupe nie walą.



Ojej, źle Ci z tym? :glasku:

Kine

2012-04-05, 21:17
ch*j wam do tego co kto je, co pije, kogo r*cha w dupę? Dopóki mnie jakiś pedryl nie zajdzie od tylca i nie będzie się wpiedalał do mojego życia to jebie mnie to serdecznie co robi po nocach. Co prawda nie popieram tego, żeby posiadali dzieci, ale k***a jego mać, ludzie, wyluzujcie, napijcie się lepiej wódeczki w ten piękny, czwartkowy wieczór zamiast spinać się na forach :wodka:

Radysh

2012-04-05, 21:28
Homoseksualizm to jest, delikatnie mówiąc "usterka" i z tym nie należy się obnosić. Dosadniej, jestem k***a kaleką i kuleję, stawiam jedną nogę jak koń i choć rzadko chodzę w tzw. ortezie to nie jęczę, że strome schody w dół, to dla mnie przepaść (nie zegniesz nogi w kolanie/masz bezwładną stopę = polecisz z owych schodów na ryj, jeśli nie złapiesz się czegoś mackami). Tylko ja nad tym nie panuję. Nie mam takiej możliwości. A pedały żądają "równok***auprawnienia" dla własnego dobrego samopoczucia... Wiele razy pisałem na forach, iż wychodząc z domu, zostawiam swój ateizm na wieszaku, obok parasola... Chciałbym, żeby tak samo postępowali wyznawcy religii i homosie. Specjalnie wymieniłem te dwie grupy ponieważ to właśnie one zaczynają siać coraz większy ferment w tym biednym kraju.
Na ch*j nam jeszcze problemy natury pedalsko-wyznaniowej.

Sz...........jk

2012-04-05, 21:30
@up @up Też mnie nie interesuje kto ma jakie preferencje seksualne, ale k***a ile można oglądać pedałów, którzy specjalnie się obnoszą z tym swoim zasranym homoseksualizmem. Niech się walą po dupach, ale nie chce ciągle słuchać ich pie**olenia o tym jacy to oni są pokrzywdzeni.

Lubie jeździć motocyklem, czy mam marudzić całe życie jak to kierowcy samochodów nas nie szanują, a społeczeństwo zwie mnie dawcą nerek? Nie, mam to w dupie i nie gadam o tym poza kręgiem znajomych, którzy są zainteresowani tym tematem. Tak samo nie interesuje mnie do czego ktoś lubi zasadzać ku*asa, niech robi co chce, ale do k***y nędzy ja nie chce o tym słuchać!

marna

2012-04-05, 21:53
Abdulan, poza tym kochasz piękne kobiece cycki ;)

Adiro

2012-04-05, 21:53
I ch*j! W p*zdu poszła cała Europa i to o co walczyliśmy. :facepalm:

0statniSprawiedliwy

2012-04-05, 22:08
@Radysh to po ch*j wpie**alasz tutaj na forum swój ateizm?
@Abdulan to po ch*j na forum marudzisz, że motocykliści mają przej***ne?
j***ni hipokryci.
@Reszta homofobów- a analka z kobietą byście nie chcieli? Pewnie spora część z Was o tym marzy, ale teraz albo się nie przyznacie, albo wiecie, że nigdy nie nakłonicie dziewczyny do tego. Btw usta też nie są od robienia lodów, ale Wam to nie przeszkadza. Lepiej żeby na forach siedzieli sami homoseksualiści, niż tacy j***ni hipokryci (wiem, że jedno nie wyklucza drugiego). Ciekawe ilu z Was waliło konia przy filmikach z lesbijkami?
Wg mnie każdy homoseksualista ma prawo żyć, zawierać związki partnerskie, a przy spełnieniu wymogów takich jak inne rodziny również adoptować dzieci, właśnie dla dobra tychże. A palić to nie gejów, a j***nych hejterów z forów, kiboli, morderców, gwałcicieli, pedofilów, polityków szkodzących krajowi i cale inne kurestwo tego świata.

Sz...........jk

2012-04-05, 22:18
Cytat:

@Abdulan to po ch*j na forum marudzisz, że motocykliści mają przej***ne?



Bo podałem przykład. Jeśli nie możesz tego zrozumieć to strasznie mi przykro. Przykłady stosuje się po to, aby inny człowiek mógł zrozumieć sens przekazywanej myśli. Podałem przykład bycia motocyklistą, bo to akurat jest najbliższa mi dziedzina, która się do tego nadawała.

I kogo nazywasz hipokrytą? Każdy ma takie zdanie jakie uważa za stosowne i ch*j tobie do tego. Wiesz na czym polega dyskusja? Na rozmowie merytorycznej, agresja skierowana do kogoś w postaci słownej jest przejawem braku posiadania sensownych argumentów oraz podświadomego przeświadczenia o tym, że w takiej dyskusji nie ma się szans.

Wybacz, ale argumenty o stosunku analnym lub oralnym są dziwne. Jak już mówiłem, nie obchodzi mnie to w co ktoś raczy sobie wkładać swojego członka, dlatego właśnie nie chce o tym słuchać. Pedały bo takie określenie uważam za stosowne, są po prostu dość przykrym zjawiskiem, które jawnie mnie wk***ia i z tego powodu o tym się wypowiedziałem w poprzednim poście. Denerwują mnie te ich ruchy, gadka i nazywanie wszystkich homofobami.

Nie jestem homofobem, fobia to strach przed czymś, ja się nie boje pedałów, ja ich po prostu nie akceptuje jeśli mają zamiar się z tym obnosić.

miedziak

2012-04-05, 22:33
a się spinacie, oni na jaja się tak poprzebierali i sobie jaja z ludzi robią, taka ukryta kamera, jeśli myślicie że faktycznie oni mieszkają z tym dzieckiem to mam dla was smutną prawdę, że nie. A jak by faktycznie mieszkali to bym z tym chyba do tv nie lecieli, prawda?