18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukryta kamera Piróga

Ęmi • 2012-04-02, 22:46
Piróg robi casting na opiekunkę dla dziecka.

Która kobieta zniesie małe żydowskie dziecko z pedalskiego związku?



Czyli: prowo wedle celebryty...

0statniSprawiedliwy

2012-04-05, 22:38
Hahaha skąd to wziąłeś? Od Freuda? Przeczytaj swój wcześniejszy post, znajdź analogię do Twojego kolejnego posta, a następnie nie pogrążaj się w:
- swojej hipokryzji
- głupocie
- homofobii
Mam podstawy, by w to wątpić, ale jednak dam Ci szansę spróbować samemu zrozumieć skąd mój atak na Twoją inteligencję oraz dlaczego nazywam Cię hipokrytą. A jak nie zrozumiesz to otwórz sobie w 2 oknach Twoje 2 posty i przeanalizuj z mamą, czy kimś innym, kto mógłby Ci pomóc. Pozdrawiam:)
A co do przykładu- strasznie demonizujesz tych kierowców i gejów, może to Tu masz jakiś uszczerbek, a nie geje? Ja jakoś nie widziałem nigdy w tv, czy na ulicy, żeby gej krzyczał, "że ładuje się w dupę z chłopakiem". Śmiem uważać, że Ty o stosunkach analnych homoseksualistów też nie wiesz bezpośrednio od geja, a przez swoje domysły, tudzież z internetu, więc nie pie**ol, że się obnoszą z tym kto komu i gdzie wkłada ku*asa.

Hehe nie no miedziak, poważnie? :)

Sz...........jk

2012-04-05, 22:48
mazuch napisał/a:

Hahaha skąd to wziąłeś? Od Freuda? Przeczytaj swój wcześniejszy post, znajdź analogię do Twojego kolejnego posta, a następnie nie pogrążaj się w:
- swojej hipokryzji
- głupocie
- homofobii
Mam podstawy, by w to wątpić, ale jednak dam Ci szansę spróbować samemu zrozumieć skąd mój atak na Twoją inteligencję oraz dlaczego nazywam Cię hipokrytą. A jak nie zrozumiesz to otwórz sobie w 2 oknach Twoje 2 posty i przeanalizuj z mamą, czy kimś innym, kto mógłby Ci pomóc. Pozdrawiam:)
A co do przykładu- strasznie demonizujesz tych kierowców i gejów, może to Tu masz jakiś uszczerbek, a nie geje? Ja jakoś nie widziałem nigdy w tv, czy na ulicy, żeby gej krzyczał, "że ładuje się w dupę z chłopakiem". Śmiem uważać, że Ty o stosunkach analnych homoseksualistów też nie wiesz bezpośrednio od geja, a przez swoje domysły, tudzież z internetu, więc nie pie**ol, że się obnoszą z tym kto komu i gdzie wkłada ku*asa.



Oj tak tak, dalej mówisz to samo, ale w innej formie. Wątpisz w moją inteligencję, tak samo jak ja mogę powątpiewać w twoją ze względu na brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Moje posty są spójne, prezentują mój pogląd na ten temat. Przykro mi, ale sam wiem lepiej co napisałem i co mam na myśli. Zarzuty w kierunku mojej inteligencji wydają się śmieszne, nie znając mnie osobiście niewiele możesz oceniać. Tak samo jak ja nie mogę w pełni oceniać ciebie.

Z Freudem nigdy nie miałem kontatku. Nie wiem skąd to wnioskujesz.

Nie demonizuje kierowców, sam samochodem jeżdże częściej niż motocyklem. Zastosowałem przykład, którego nie zrozumiałeś.

Jeśli chodzi o bezpośredni kontakt z osobami homoseksualnymi to powiem tyle, codziennie muszę się z takim spotykać (sztuk 1, nie znam innych). Akceptuje go, ale jego styl bycia jest inny. Jak myślisz skąd wiem, że jest homosiem? Tak tak, od niego, od tych jego gestów, dziwnego stylu rozmowy. Ja nikomu nie mówię, że jestem hetero czy homo, on niech nie chwali się tym, że jest homo. To brzmi w jego ustach tak, jakby bycie homo robiło człowieka modnym, kimś lepszym od reszty. On sam za taką osobę się uważa.

Pooglądaj sobie Biedronia jak prezentował swój samochód (filmik na YT, nie pamiętam nazwy). Właśnie tam rozmawiał o klubach dla homosiów i gdzie się idzie bzykać, a gdzie spotkać partnera na dłużej. Ja takich rzeczy jawnie nie mówie.

torro

2012-04-05, 22:57
Żyd,pedał,brudas,komuch,murzyn,murzyn,lewactwo...to najczęstsze słowa występujące w komentarzach,a nawet w opisach filmów. Nigdzie do tej pory nie natknąłem się na taką bandę ksenofobów,rasistów i innych kretynów,najczęściej prawicowej proweniencji bo wszak nie ma większego głupka nad prawusa-kato-mohera,kibola albo fana PISu...

krropek1

2012-04-05, 22:57
qrwa dziecko dwóch pedałów nazwać Analek :D

VanHelsingPL

2012-04-06, 00:22
P@N K@C napisał/a:

dwie mamusie



No jak ładne dwie mamusie i które adoptowały to bym chciał mieć :spermshot:

sorra18

2012-04-06, 00:40
Ludzie to sadistic a wy tu walke o ludzkie prawa zaczynacie, ja myślę ze porostu pedałom ch*j w dupę, żydzi sami sie wyeliminują zobaczycie. A wmawianie sobie na sadisicu pie**ol i umoralnianie ludzi jest nie na miejscu. A dlaczego tak twierdze. Bo posty typu wytłumaczenie swojego toku rozumowania odnośnie pedałów zydow i tp i td sa si. Ale na ch*j wy tu prubujecie zmieniac swiat ludziom ideologie jakas swoja wpie**alac. Homo sapiens lubi jedynie sapac o co o wszystko. A pisze to dlatego ze jakis ludek sobie to przeczyta i sobie coś pomyśli ale po ch*j mam mu nasuwac ze mysl tak jak ja wielku shu moj tok rozumowania jest mujszy a moja prawda najmojsza. Nie ma to sensu jak dla mnie. Nic ide sobie poczytac komentarze nie raz jest ubaw po pachy, nie raz sie pokmini ale naprawiac swiata w necie nie bede i prostowal psychiki. Bo szczerze nie mam na to checi. A swiat i ludzie daza do ewolucju podczas ktorej i tak jestem przekonany ze to wszystko ch*j strzeli. Radiacja sracja i tp ch*je muje dzikie weze.

Texass

2012-04-06, 00:53
"czasami kobiety też mają członki" haha, widać, że pani niania na sadistica wchodzi czasami ;)

newpolishscientist

2012-04-06, 04:43
Gruźniński Zezol z tvn- u

Ogólnie adopcja dzieci przez pary zezowate jest czymś chorym! Nie dość, że życie pokarało te dzieciaki, to dodatkowo mają rozj***ną psychikę przez zezowatego tatusia lub mamusie i zerową szansę na akceptację społeczeństwa.

STOP dla Zezoli !


Zjuq

2012-04-06, 05:19
Niеbieski napisał/a:



Ojej, źle Ci z tym? :glasku:



Tak, wręcz okropnie, zawsze marzyłem by być porządnie wyj***nym w dupe.

Goomiak napisał/a:


mać, ludzie, wyluzujcie, napijcie się lepiej wódeczki w ten piękny, czwartkowy wieczór zamiast spinać się na forach :wodka:



Posłuchałem Twej rady, dobranoc.

hellmartin

2012-04-06, 06:56
To jest ukryta kamera. On tam gra geja (że nim jest to inna sprawa).
Ważniejsze jest to, że wkrótce wprowadzą prawa dla gejów a takie programy mają zdrową część społeczeństwa z tym oswoić.

sebeks

2012-04-06, 11:40
dziwne, że jak do tej pory, wszystkich homoseksualistów urodzili heteroseksualiści :)

ZnanyJakoZaganiacz

2012-04-06, 12:23
miedziak napisał/a:

a się spinacie, oni na jaja się tak poprzebierali i sobie jaja z ludzi robią, taka ukryta kamera, jeśli myślicie że faktycznie oni mieszkają z tym dzieckiem to mam dla was smutną prawdę, że nie. A jak by faktycznie mieszkali to bym z tym chyba do tv nie lecieli, prawda?



Piróg w rzeczywistości jest żydem.

.:...........:.

2012-04-06, 12:25
Tomasz Zaganiacz napisał/a:

Piróg w rzeczywistości jest żydem.



Poznałeś go na żywo i "pokaż dydek czyś nie Żydek"? :amused:

RadzioC

2012-04-06, 12:34
P@N K@C napisał/a:

żydowski pedał z tefałenu- k***a

ogólnie adopcja dzieci przez pary homoseksualne jest czymś chorym! nie dość, że życie pokarało te dzieciaki, to dodatkowo mają rozj***ną psychikę przez dwóch tatusiów lub dwie mamusie i zerową szansę na akceptację społeczeństwa.

STOP dla HOMOSEKSUALIZMU!


pie**olisz ziomek dwie mamusie są zajebiste, pod warunkiem ze żadna z nich mnie nie urodziła ...