18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraiński BMP

Besteher • 2021-04-19, 13:05
Ukraińcy jak to Ukraińcy. Rozerwać się umieją


Konfedernacja

2021-04-19, 19:58
amator napisał/a:

bandera już wyj***l twoją rodzine w dupę?



Zgaduję, że nie bo pewnie spodobało mu się z twoją, bo taki podekscytowany jesteś.

gumofc

2021-04-19, 20:01
Wyzimlak napisał/a:

To jedż pierwszy do donbasu wypinać dupę ku chwale upainy. Mi tam bez różnicy czy będziemy pod butem amerykańskim, ruskim czy niemieckim. Nie mam zamiaru w imię ich interesów zabijąć czy umierać. A jeżeli tobie wystarczy, że nadzorcy polin/polen/polshy powiedzą o polskiej racji stanu a ty już biegniesz jak pie**olony debil żeby dać się zabić, to gratuluję ilorazu inteligencji.



Nie zesraj się . Nie mam ochoty brać udziału w żadnej wojnie ale zauważam że lepiej dla Nas jakby Ukraina nie padła a debil to jesteś Ty bo się napiąłeś nie rozumiejąc co mam na myśli.

PanKukuruźnik82

2021-04-19, 20:11
amator napisał/a:

ANALizator napisał/a:

Rozrywają się tak jak banderowcy polskie niemowlaki



bandera już wyj***l twoją rodzine w dupę?



Morda UPAiński śmieciu, ha tfu !!! ci na ryj !

MofC napisał/a:

Nie zesraj się . Nie mam ochoty brać udziału w żadnej wojnie ale zauważam że lepiej dla Nas jakby Ukraina nie padła a debil to jesteś Ty bo się napiąłeś nie rozumiejąc co mam na myśli.



A dla mnie jak ukra padnie a ruscy sie wycofają na z góry upatrzone pozycje (zajmą tereny ukry). Znasz przysłowie '' gdzie dwóch się bije (ukry vs ruskie), tam trzeci korzysta (Polska) '' Oba wrogie nam kraje się ta wojna osłabią i wykrwawią.

donkapusta

2021-04-19, 20:34
ch*j z ukrainą niech zdycha.

Salieri16000

2021-04-19, 20:52
baronturbina napisał/a:

BWP a nie BMP! Nie używaj „hamerykanskich” nazw hehe



No i na ch*j się udzielasz, jak nie masz racji?!

Po pierwsze to BMP nie jest "hamerykańską" nazwą, tylko radziecką.

Po drugie: BWP to tylko w Polsce, a to jest pojazd radzieckiej konstrukcji na Ukraińskim teatrze działań, więc jak najbardziej prawidłową nazwą jest tu BMP (Bojowa Maszyna Piechoty).

A teraz ładnie przeproś autora tego odgrzewanego kotleta...

baronturbina

2021-04-19, 21:09
Salieri16000 napisał/a:

No i na ch*j się udzielasz, jak nie masz racji?!
Po pierwsze to BMP nie jest "hamerykańską" nazwą, tylko radziecką.
Po drugie: BWP to tylko w Polsce, a to jest pojazd radzieckiej konstrukcji na Ukraińskim teatrze działań, więc jak najbardziej prawidłową nazwą jest tu BMP (Bojowa Maszyna Piechoty).
A teraz ładnie przeproś autora tego odgrzewanego kotleta...


Ładnie możesz mnie w dupę pocałować i poczekać na niespodziankę, a autora faktycznie przepraszam.

Salieri deklu widziałeś cudzysłów? Znasz takie coś? Bo liczę ze choć gimnazjum skończyłeś.

StereoTyp

2021-04-19, 21:12
SalirSI napisał/a:

taaaa, a wy dalej się kłóćcie między sobą który jest ten dobry a który zły ... Trump super ! Biden bee ! Tak jakby to miało jakieś znaczenie. A jak Trump taki super, to czemu zwiększył wydatki na wojsko ? Czemu w pierwsze 2 lata zlecił więcej ataków dronami niż Obama przez 8 lat ? Ile tego hajsu znalazł, że za jego kadencji dziura budżetowa powiększyła się dwukrotnie a dług publiczny znowu wyj***ło w kosmos ?
ja pie**ole, internetowi eksperci



Nie kłócę się, tylko porównuje działania partii.
Dzięki temu, że Trump zwiększył wydatki na wojsko, Rosja siedziała cicho. Mimo wszystko, był to pierwszy prezydent USA od wielu lat, który nie wprowadził tego kraju w żaden nowy konflikt zbrojny. Błagam Cię, nie porównuj ile ataków dronami zrobił Trump a ile Obama, bo zapominasz chyba o fakcie jak Obama j***ł bombami na Syrię - i to faktycznie nie z dronów.
To że powiększyła się dziura budżetowa i wyj***ło dług publiczny w kosmos, było prognozowane już od dawna i jest to przyczyna tego, że strategia Obamy, odnośnie ratowania gospodarki, nie wypaliła. Zapominasz o fakcie, że za Trumpa bezrobocie w USA było na najniższym poziomie od 50 lat a wpływy budżetowe wzrosły.
Nie cytuj CNN

;-)

pepa1705

2021-04-19, 21:24
kiedys czytalem artykul/przewidywanie ze ruskie beda naszymi sasiadami i nie chodzi o Obwód kaliningradzki. nastepnie maja dojsc do wisly i tam stana w miejscu.

JaTylkonaChwile

2021-04-19, 23:02
StereoTyp napisał/a:

Pedo-dziadzia wsadzili na ten stołek tylko po to, aby nie był to Trump. On tam ma tylko wyjść do ludzi, pomachać ręką i powiedzieć że jest git.
Demokratom nie spodobało się, że Trump wycofywał wojska i nie chciał kręcić hajsu z wojen, tylko szukał tego hajsu we własnym kraju.
Ukrócił rozdawanie kasy nierobom i odsłonił na światło dziennie łapówkarstwo i przekręty. Ale przecież nie tak wygląda demokracja w USA - to ma być kraina miodem i mlekiem płynąca, kosztem innych państewek.
Mam nadzieję, że się teraz ostro dupy lewakom otworzą, jak zobaczą co sprowadzili na Europę i że ten stary wujo z USA wcale nie jest taki super.
Był Trump - Rosja siedziała cicho. Jest Biden - i od razu jakieś "podejrzane ruchy wojsk."
Ja pie**ole...



radze zapoznac sie z wypowiedziami Trumpa - kandydata na prezydenta i Trumpa prezydenta.... :homer:
Kolejna marionetka, sranie w banie, pie**olenie o szopenie... bedac kandydatem pie**olil zupelnie co innego. Nie zmienia to faktu, ze pedo biden jest wiekszym zjebem.

Salieri16000

2021-04-20, 02:09
baronturbina napisał/a:

Ładnie możesz mnie w dupę pocałować i poczekać na niespodziankę, a autora faktycznie przepraszam.
Salieri deklu widziałeś cudzysłów? Znasz takie coś? Bo liczę ze choć gimnazjum skończyłeś.



Ty k***a j***ny bezmózgu- umiesz czytać ze zrozumieniem?

Co za pajac...

Do moderatorów: Na główną wjeżdża okopany film- sprzed 2-3 lat... Poważnie?! k***a... Nie chce mi się go szukać w zasobach serwisu- tym bardziej, że mi za to nie płacą. Od tego jesteście Wy- moderatorzy!

baronturbina

2021-04-20, 09:17
Salieri16000 napisał/a:

Ty k***a j***ny bezmózgu- umiesz czytać ze zrozumieniem?
Co za pajac...
Do moderatorów: Na główną wjeżdża okopany film- sprzed 2-3 lat... Poważnie?! k***a... Nie chce mi się go szukać w zasobach serwisu- tym bardziej, że mi za to nie płacą. Od tego jesteście Wy- moderatorzy!


Wiem że jesteś ekspertem w dziedzinie militariów i brakującym ogniwem komisji smoleńskiej. Pewnie masz pozwolenie sportowe, kolekcjonerskie, pamiątkowe, do obrony i pozwolenie na jazdę wózkiem widłowym w Makro. 20jednostek broni. Mistrzem w CS i Call of Duty, ale skoro jesteś w Polsce to używaj polskiego nazewnictwa. Jak chcesz koniecznie czegoś szukać to po pierwsze jak usunąć konto a po drugie nożyczek żeby kabel od neostrady upie**olic. Odrób lekcje i idź na dwór w piłkę pograć.

Salieri16000

2021-04-20, 11:15
baronturbina napisał/a:

Wiem że jesteś ekspertem w dziedzinie militariów i brakującym ogniwem komisji smoleńskiej. (...)



Każdym jednym swoim wpisem pogrążasz się coraz bardziej i udowodniasz jak bardzo jesteś wstrzymany umysłowo, ale jakoś mi cię nie szkoda szkoda dzieciaku...


Bandzior020

2021-04-20, 11:31
StereoTyp napisał/a:

Pedo-dziadzia wsadzili na ten stołek tylko po to, aby nie był to Trump. On tam ma tylko wyjść do ludzi, pomachać ręką i powiedzieć że jest git.
Demokratom nie spodobało się, że Trump wycofywał wojska i nie chciał kręcić hajsu z wojen, tylko szukał tego hajsu we własnym kraju.
Ukrócił rozdawanie kasy nierobom i odsłonił na światło dziennie łapówkarstwo i przekręty. Ale przecież nie tak wygląda demokracja w USA - to ma być kraina miodem i mlekiem płynąca, kosztem innych państewek.
Mam nadzieję, że się teraz ostro dupy lewakom otworzą, jak zobaczą co sprowadzili na Europę i że ten stary wujo z USA wcale nie jest taki super.
Był Trump - Rosja siedziała cicho. Jest Biden - i od razu jakieś "podejrzane ruchy wojsk."
Ja pie**ole...



Ale pie**olisz farmazony... Taaak Trump byl najlepszy

baronturbina

2021-04-20, 12:27
Salieri16000 napisał/a:

Każdym jednym swoim wpisem pogrążasz się coraz bardziej i udowodniasz jak bardzo jesteś wstrzymany umysłowo, ale jakoś mi cię nie szkoda szkoda dzieciaku...


Nie pisz więcej i nie myśl bo od tego nie jesteś. Ale wcześniej pocałuj mnie w dupę- delikatnie i czule.