18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraiński BMP

Besteher • 2021-04-19, 13:05
Ukraińcy jak to Ukraińcy. Rozerwać się umieją


StereoTyp

2021-04-20, 19:00
Bandzior020 napisał/a:

Ale pie**olisz farmazony... Taaak Trump byl najlepszy



Gdzie ja napisałem, że Trump był najlepszy? Porównałem tylko działania obydwu partii.
Czytaj ze zrozumieniem

SalirSI

2021-04-20, 19:46
StereoTyp napisał/a:

Nie kłócę się, tylko porównuje działania partii.
Dzięki temu, że Trump zwiększył wydatki na wojsko, Rosja siedziała cicho. Mimo wszystko, był to pierwszy prezydent USA od wielu lat, który nie wprowadził tego kraju w żaden nowy konflikt zbrojny. Błagam Cię, nie porównuj ile ataków dronami zrobił Trump a ile Obama, bo zapominasz chyba o fakcie jak Obama j***ł bombami na Syrię - i to faktycznie nie z dronów.
To że powiększyła się dziura budżetowa i wyj***ło dług publiczny w kosmos, było prognozowane już od dawna i jest to przyczyna tego, że strategia Obamy, odnośnie ratowania gospodarki, nie wypaliła. Zapominasz o fakcie, że za Trumpa bezrobocie w USA było na najniższym poziomie od 50 lat a wpływy budżetowe wzrosły.
Nie cytuj CNN



aha ... czyli interwencja ruskich sił lądowych w Syrii która nabrała tempa w 2017 to jest te "Rosja siedziała cicho" ? Rosja za Trumpa robiła tam co chciała, rotowała jednostkami bez problemów dzięki czemu mają teraz od groma doświadczonych bojowo podoficerów i oficerów. To fajnie cicho siedzieli. Wysyłanie "doradców" i sprzętu do Libii to też podpada pod te siedzenie cicho ?
Ta, oczywiście Trump nie ma nic wspólnego z dwukrotnym wzrostem dziury budżetowej, wszystko wina Obamy ( dziwnie podobne do "bo winne jest PO" ). Pewnie te ulgi podatkowe, notabene procentowo największe dla największych. przy jednoczesnym zwiększaniu wydatków państwa to tylko przypadek który nie ma nic wspólnego ? :D

Corporal_Grue

2021-04-21, 21:03
StereoTyp napisał/a:

Pedo-dziadzia wsadzili na ten stołek tylko po to, aby nie był to Trump. On tam ma tylko wyjść do ludzi, pomachać ręką i powiedzieć że jest git.
Demokratom nie spodobało się, że Trump wycofywał wojska i nie chciał kręcić hajsu z wojen, tylko szukał tego hajsu we własnym kraju.
Ukrócił rozdawanie kasy nierobom i odsłonił na światło dziennie łapówkarstwo i przekręty. Ale przecież nie tak wygląda demokracja w USA - to ma być kraina miodem i mlekiem płynąca, kosztem innych państewek.
Mam nadzieję, że się teraz ostro dupy lewakom otworzą, jak zobaczą co sprowadzili na Europę i że ten stary wujo z USA wcale nie jest taki super.
Był Trump - Rosja siedziała cicho. Jest Biden - i od razu jakieś "podejrzane ruchy wojsk."
Ja pie**ole...



Co zrobił Trump w ciągu ostatnich 4 lat?
′′ arogancki ′′ w Białym Domu doprowadził do czterech porozumień pokojowych na Bliskim Wschodzie, coś, czego innym prezydentom nie udało się przez ostatnie 71 lat
′′ Bufon ′′ w Białym Domu jest pierwszym prezydentem, który nie zaangażował nas w zagraniczną wojnę od czasu Eisenhowera.
′′ Rasista ′′ w Białym Domu wywarł największy wpływ na gospodarkę, zwiększając miejsca pracy i obniżając bezrobocie dla czarnej i latynoskiej populacji za które to był winny JAKIKOLWIEK inny prezydent, który przed nim rządził...
′′ Kłamca ′′ w Białym Domu ujawnił głęboką, szeroką i długotrwałą korupcję FBI, CIA, NSA oraz partii Republikańskiej i Demokratycznej.
′′ Bufon ′′ w Białym Domu, który kazał krajom w ramach uczestnictwa w NATO spłacać swoje zaległości.
′′ Głupiec ′′ w Białym Domu zneutralizował Koreańczyków Północnych i powstrzymał ich wysyłanie rakiet do Japonii i zagrażających Zachodnim Wybrzeże Stanów Zjednoczonych.
′′ Ksenofob ′′ w Białym Domu odwrócił naszą relację z Chińczykami, przywrócił setki firm do Stanów Zjednoczonych i ożywił gospodarkę.
Ten sam ′′ pajac ′′ obniżył podatki, zwiększył standardowe odliczenie od podatku od zwrotu IRS z 12,500 USD do 24,400 USD dla par małżeńskich i spowodował, że giełda wzrosła do rekordowych poziomów, pozytywnie wpływając na rachunki emerytalne dziesiątek milionów dolarów obywateli...

ZgRyZ

2021-04-22, 01:44
wszystkie oczy skierowane na wojenkę, nie zwracają uwagi na znikające znowu dzieci. a babcia biden lubi dzici podotykać, uwielbia pizzę w małych, bląd kawałeczkach...

swoją drogą. hej, wy wielkie głowy, rozpatrujący sytuację polityczną i budżetową u siasiusiów, może przećwiczycie to na polaczkowym polu cebulowym??? czy was to nie dotyczy, bo sami jesteście na etatach ministerstwa cyfryzacji??? ha???

trytodie

2023-05-03, 09:08
StereoTyp napisał/a:

Pedo-dziadzia wsadzili na ten stołek tylko po to, aby nie był to Trump. On tam ma tylko wyjść do ludzi, pomachać ręką i powiedzieć że jest git.
Demokratom nie spodobało się, że Trump wycofywał wojska i nie chciał kręcić hajsu z wojen, tylko szukał tego hajsu we własnym kraju.
Ukrócił rozdawanie kasy nierobom i odsłonił na światło dziennie łapówkarstwo i przekręty. Ale przecież nie tak wygląda demokracja w USA - to ma być kraina miodem i mlekiem płynąca, kosztem innych państewek.
Mam nadzieję, że się teraz ostro dupy lewakom otworzą, jak zobaczą co sprowadzili na Europę i że ten stary wujo z USA wcale nie jest taki super.
Był Trump - Rosja siedziała cicho. Jest Biden - i od razu jakieś "podejrzane ruchy wojsk."
Ja pie**ole...



Uwielbiam takich pseuznawców, dla których świat jest albo czarny albo biały. Żyj w swoim wyimaginowanym świecie pełnym głupot, tylko nie zarażaj głupotą innych



8-)