18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukrainiec w gościach

żmij • 2022-09-04, 12:32


Energia go rozpiera, ale od swej "ojczyzny" trzyma się z daleka.

kris1978

2022-09-05, 07:05
SadiSad napisał/a:

Ależ oczywiście, że tak bo ty chyba masz słabą pamięć i zapominasz kto jest winowajcą tego całego kryzysu. Oczywiście ruskie. Wiadomo, że każdy kraj posiada w swoim społeczeństwie tak zwaną śmietankę jak ten tu na filmie i oprócz normalnych pracowitych rodzin, wyedukowanych itd. uciekli przed wojną takie właśnie 500+ lub inne odpady, ale to wciąż jest konsekwencja tego, że jakiś stary komuch razem ze swoim zidiociałym ludem postanowił pobawić się w wojnę i zaatakować bez powodu sąsiada. Ty i ludzie ci podobni widzicie tylko skutki a nie przyczyny problemów...



No co ty k***a powiesz. U mnie w mieście w lutym zrobili ośrodek dla uchodźców. Mieli wszystko, żarcie, odzież, mydło, pastę do zębów, dezodoranty i wszelką rozmaitą chemię. Ale do biedry i tak były wycieczki. Po wódę! Wieczorami chlanie było na potęgę. I zaznaczę, że w ośrodku były tylko kobiety z dziećmi! To co, normalnie ludzie?

buhmaher

2022-09-05, 08:25
to j***ne ścierwo ukraińskie!!! wyszedłbym i zaj***ł scierwo!!!

021ku

2022-09-05, 08:41
SadiSad napisał/a:

Ależ oczywiście, że tak bo ty chyba masz słabą pamięć i zapominasz kto jest winowajcą tego całego kryzysu. Oczywiście ruskie. Wiadomo, że każdy kraj posiada w swoim społeczeństwie tak zwaną śmietankę jak ten tu na filmie i oprócz normalnych pracowitych rodzin, wyedukowanych itd. uciekli przed wojną takie właśnie 500+ lub inne odpady, ale to wciąż jest konsekwencja tego, że jakiś stary komuch razem ze swoim zidiociałym ludem postanowił pobawić się w wojnę i zaatakować bez powodu sąsiada. Ty i ludzie ci podobni widzicie tylko skutki a nie przyczyny problemów...



Problem tkwi w tym, że jeszcze 30 lat temu (ważne ile bo to niecałe pokolenie) to wszystko byli "ruskie" i gdyby nie głupi przypadek i miłość Jelcyna do wódki to dalej byliby ruskie. Nam się wydaje, że Ukraińcy to jakiś inny kraj a oni we krwi dalej mają ZSRR, w końcu byli jedna z republik. Także tam z katiusz strzela brat do brata. Prozachodnie to mogą być wierchuszki z Kijowa, Lwowa i Odessy, reszta to kacapy.

lukaszjb

2022-09-05, 17:35
buta na ryj upadlińcowi

mit2

2022-09-05, 17:37
Wiewór napisał/a:

Dosrywajac się do Ukrainców tylko o to ze sa Ukraińcami wpisujecie się w retorykę Kremla więcej jestescie j***nymi onucami lachociagami Putina.
Debile zawsze łykają propagandę po same jaja


pie**olisz jak potłuczony. Jak ktoś się dosrywa do upadlinców za pochodzenie, to widocznie nie lubi upadlińców.
Ty opie**alasz proukraińską propagandę po same jaja, więc jak cię trzeba w związku z tym nazwać? j***nym bandersynem, ounucą?

discoteq

2022-09-05, 19:37
mit2 napisał/a:

pie**olisz jak potłuczony. Jak ktoś się dosrywa do upadlinców za pochodzenie, to widocznie nie lubi upadlińców.


No i to jest najprostsze wyprostowanie niewyprostowanych... ;)
Nikt z tych "którzy są modni" nie może pojąć, że tak samo jak ktoś nie lubi Niemca, Ruska, czy innego kogoś, tak są ludzie, którzy nienawidzą Ukraińców (zresztą Ukr i Rusek to jeden ch*j).
Ale zmiany w ich (mniejszym) poparciu widać (co cieszy)... ;)

nudzimisiexd

2022-09-05, 22:08
Sadolowe edgy chłopaczki i nie wykształceni debile ciag dalszy. Oo tak, źly Ukrainiec rzuca się na maskę - zwierzeta. To nie tak ze polaczki robią dokładnie to samo. Przecież wymuszający odszkodwanie to oszust ale gdy już jest Ukraińcem to już nie oszust a Ukrainiec.

Poznałem z 1000 Ukraińców, całe spektrum - od ludzi całkowicie normalnych po bydło - dokładnie tak samo jak w Polsce. Ale polaczek z sadola musi probowac sie poczuć lepszy bo on to nie jest taki :lol:

Banderowcy w wyborach całe 2% na Ukrainie ale łyka ten Polak ruskiego ku*asa żeby wierzyc ze tam wszyscy to banderę wychwalają a Polaków by zabijali

A ten sam Polak drze mordę Polska walczącą i pie**oli coś o bohaterstwie AK czy NSZ odpowiedzialnych za ludobójstwa ludności cywilnej chociażby w Sahrynie czy Pawlokom :lol:

discoteq

2022-09-05, 22:42
nudzimisiexd napisał/a:

Sadolowe edgy chłopaczki... blablabla


Pisząc "Polaczki" dajesz tylko znać, że z Ciebie taki Polak jak z k***y dziewica, nic więcej... ;)
Co do "łykania" to ja myślę, że Ty wystarczająco "łykasz" Ukraińskie, nikt Tu nie musi Cię naśladować co do "zabaw". Nie każdy ma też takie zapędy (czy tam potrzeby) jak Ty...
Poznałeś wielu Ukrów? I co z tego? Na kiego komu te liczby? Ja też poznałem wielu (wiele), może nie w tysiącach, ale ok. 200-250 powiedzmy (a może i więcej), i zdanie mam jakie mam bo... bo ich poznałem i mam obraz tego co myślą o Polakach (poznałem przed "wojenką")... :lol:

blokershk

2022-09-05, 23:48
Na front wschodni go posłać nich tam się wykaże

mit2

2022-09-05, 23:54
nudzimisiexd napisał/a:

Banderowcy w wyborach całe 2% na Ukrainie


...i dlatego rok 2022 został na upadlinie ogłoszony rokiem oun upa?

Cytat:

ale łyka ten Polak ruskiego ku*asa żeby wierzyc ze tam wszyscy to banderę wychwalają a Polaków by zabijali


Co wy ukrofile macie z tym ssaniem ku*asów? Jak wam się tak marzą pedalskie zabawy, to wiecie gdzie jest wschodnia granica - na pewno jakiś stepowy pogranicznik wam udostępni knota do opędzlowania :lol:

robj

2022-09-06, 01:45
Deportować go k***a do Ukrainy niech się rzuca pod ruski czołg

JackCola

2022-09-06, 09:19
Dopóki UPAdlińskie zwierzęce odchody- omyłkowo tylko nazwane ludźmi, nie wyrzekną się banderyzmu, jako ideologii zbrodniczej, prawnie zakazanej, tak jak zrobili to Niemcy z nazizmem, to nie ma mowy o żadnej przyjaźni !

mit2

2022-09-06, 19:40
Haha, co racja to racja :mrgreen:

nudzimisiexd

2022-09-06, 21:27
discoteq napisał/a:

Pisząc "Polaczki" dajesz tylko znać, że z Ciebie taki Polak jak z k***y dziewica, nic więcej...
Co do "łykania" to ja myślę, że Ty wystarczająco "łykasz" Ukraińskie, nikt Tu nie musi Cię naśladować co do "zabaw". Nie każdy ma też takie zapędy (czy tam potrzeby) jak Ty...
Poznałeś wielu Ukrów? I co z tego? Na kiego komu te liczby? Ja też poznałem wielu (wiele), może nie w tysiącach, ale ok. 200-250 powiedzmy (a może i więcej), i zdanie mam jakie mam bo... bo ich poznałem i mam obraz tego co myślą o Polakach (poznałem przed "wojenką")...



Widac ze małpa 80iq se skończona wyzsza szkoła robienia hałasu. Poznał 200 Ukraińców, cale 0,0004% populacji Ukraińców ale ten już wszystko wie a nawet minimalnej próbki reprezentatywnej nie ma



:lol:



:lol:



:lol:



:lol:

mit2 napisał/a:

...i dlatego rok 2022 został na upadlinie ogłoszony rokiem oun upa?


Co wy ukrofile macie z tym ssaniem ku*asów? Jak wam się tak marzą pedalskie zabawy, to wiecie gdzie jest wschodnia granica - na pewno jakiś stepowy pogranicznik wam udostępni knota do opędzlowania




Kolejna małpa tylko tym razem trochę bardziej leniwa i jeszcze głupsza bo nie skalała sie nawet minimalna inicjatywa własna

Nigdy nie było czegos takiego jak rok bandery na Ukrainie, zrobiłeś dokładnie to co tak wyśmiewasz, lyknales ruskiego ku*asa

Nawet nie wysiliłeś sie żeby sprawdzić czy to pie**olenie jakie piszesz ma poparcie w rzeczywistosci, wystarczyło ze ruskie boty zaczęły forsować to w necie a taki przyglup sadolowy jak ty łyka jak pelikan

Rok bandery na Ukrainie został odrzucony przez ukraiński parlament. Taki rok został uchwalony tylko w obwodzie lwowskim i dosłownie przez kilku urzedasow którym się tak zachciało.


Ale tak tak, wy ci mądrzy, nie ogłupieni


:lol:



:lol:



:lol:

Idźcie trochę poczytać, dokształccie się, doinformujcie. Chociażby o podstawowych błędach logicznych które kurewsko nagminnie stosujecie czyli np. Błąd anegdotyczny. Do tego pojedzcie na Ukrainę, jak sracie dupskiem to jak wojna się skonczy, niektórzy jeżdżą tam pod bombami pomagać ludziom. Pogadajcie z ludzmi, pochodzicie po miescie j zobaczycie ze taki Kijów to Warszawa 2.0 i niczym się ci ludzie nie różnią.

Poczytajcie trochę więcej historii aniżeli tą forsowaną przez tzw. politykę historyczna państwa

Czyli tą sama która mówi ze ruscy nigdy nikogo nie najechali
Ta sama która mówi ze UPA to bohaterzy
I ta sama która mówi ze Polacy to nigdy nikogo nie zaatakowali i nie zabijali.

Każdy kraj forsuje swoją wersje historii i cenzuruje cudza.
Bo dla was j***ne debile to była sobie Polska i nagle Ukraińcy se postanowili zabijać. ch*j ze w 99,3% Ukraińców nie bylo w UPA, ch*j tam jakieś palenie cerkwi, ch*j ze AK ma zbrodnie i ludobójstwa etniczne na koncie - wazne ze ruski ku*as łykniety - źli Ukraińcy nas zabijali tak sobie i dzisiaj tez by to robili :lol:

Kto by pomyślał ze takie fałszywe pie**olenie może komuś służyć, np ruskim którzy najechali ten kraj i bardzo nie chcą żeby Polacy pomagali bo wpie**ol dostają :lol: