18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ukrainiec w gościach

żmij • 2022-09-04, 12:32


Energia go rozpiera, ale od swej "ojczyzny" trzyma się z daleka.

żmij

2022-09-06, 21:28
nudzimisiexd napisał/a:

Widac ze małpa 80iq se skończona wyzsza szkoła robienia hałasu. Poznał 200 Ukraińców, cale 0,0004% populacji Ukraińców ale ten już wszystko wie a nawet minimalnej próbki reprezentatywnej nie ma




Kolejna małpa tylko tym razem trochę bardziej leniwa i jeszcze głupsza bo nie skalała sie nawet minimalna inicjatywa własna
Nigdy nie było czegos takiego jak rok bandery na Ukrainie, zrobiłeś dokładnie to co tak wyśmiewasz, lyknales ruskiego ku*asa
Nawet nie wysiliłeś sie żeby sprawdzić czy to pie**olenie jakie piszesz ma poparcie w rzeczywistosci, wystarczyło ze ruskie boty zaczęły forsować to w necie a taki przyglup sadolowy jak ty łyka jak pelikan
Rok bandery na Ukrainie został odrzucony przez ukraiński parlament. Taki rok został uchwalony tylko w obwodzie lwowskim i dosłownie przez kilku urzedasow którym się tak zachciało.
Ale tak tak, wy ci mądrzy, nie ogłupieni



https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-wladze-lwowskie-oglosily-2022-rokiem-upa,nId,5567439#crp_state=1

Czyli nie negujesz faktu czczenia przez upadlińców tych pedałów od Poppela.

nudzimisiexd

2022-09-06, 21:57
żmij napisał/a:

Czyli nie negujesz faktu czczenia przez upadlińców tych pedałów od Poppela.



Ale co ja mam negowac? Oczywistością jest ze jakaś pula ukraincow „czci” banderę i kieruje się jego ideologia ale 98% ukraincow ma to w dupie i traktują go po prostu jako postać historyczna która przysłużyła się dla niepodległości ,Ukraińcy - ogromna czesc z nich nawet nie wie o Wołyniu.

I co zabawne możemy zrobic z tego kalkę na polske.

Oczywistością jest ze jakaś pula Polaków „czci” Piłsudskiego i kieruje się jego ideologia ale 98% Polaków ma to w dupie i traktują go jako postać historyczna która przysłużyła się dla niepodległości Polski a ogromna czesc Polaków nawet nie wie o zbrodniach Polaków na Ukraińcach jak ww ludobójstwo we wsi pawlokom czy w sahrynie.

O ukraińskiej republice ludowej tez nic nie wiesz - tez ci ani ruski bot nie powiedział ani w szkole ci nie powiedzieli ze nie było żadnej wojny polsko bolszewickiej. A wojna polsko/ukraińsko - bolszewicka. Nikt ci nie powie przecież ze Polacy zdradzili Ukrainę i oddali ją bolszewikom, przecież Polak nie zdradza.

Zacznij wiedze od siebie w potem wymagaj od innych, poczytaj książek trochę polskich i ukraińskich o czasach 1920-1945 na kresach to dowiesz się może ze historia to nie zabawa 0-1 gdzie polska to zawsze zbawca narodow


:lol:



:lol:



:lol:

discoteq

2022-09-06, 21:59
nudzimisiexd napisał/a:

Widac ze małpa 80iq se skończona wyzsza szkoła robienia hałasu. Poznał 200 Ukraińców...


nudzimisiexd napisał/a:

Do tego pojedzcie na Ukrainę


Te ileś tam to znacznie więcej, niż Ty poznajesz siedząc w piwnicy... ;)
Na ch*j ja mam jechać na tą "Waszą" Ukrainę? Popatrzeć na "h*jnię z jajcem"? Szkoda zachodu... ;)
A co do tych "łykniętych", już pisałem, to że ktoś "łyka ukraińskie" czy też "liże po same jajca", nie znaczy, że każdy inny ma takie potrzeby... Ale życzę Ci jak najwięcej okazji... :lol:
Następnie, co do tego, co by zrobili Ukry, mamy zdania inne, dla Ciebie to najlepsi przyjaciele, a dla mnie naród, który zaj***ł by Nas bez zbędnego gadania (gdyby tylko mogli oczywiście). I tak samo jak i Ty masz swoje zdanie, bo np. jakaś tam Upainka Ci kawałek cycka pokazała, tak ja mam swoje... ;)

nudzimisiexd

2022-09-06, 22:11
discoteq napisał/a:

Te ileś tam to znacznie więcej, niż Ty poznajesz siedząc w piwnicy...
Na ch*j ja mam jechać na tą "Waszą" Ukrainę? Popatrzeć na h*jnię z jajcem? Szkoda zachodu...
A co do tych "łykniętych", już pisałem, to że ktoś "łyka ukraińskie" czy też "liże po same jajca", nie znaczy, że każdy inny ma takie potrzeby...
Co do tego, co by zrobili Ukry, mamy zdania inne, dla Ciebie to najlepsi przyjaciele, a dla mnie naród, który zaj***ł by Nas bez zbędnego gadania (gdyby tylko mogli oczywiście). I tak samo jak i Ty masz swoje zdanie, bo np. jakaś tam Upainka Ci kawałek cycka pokazała, tak ja mam swoje...




Ja byłem byku w 2015 roku na Ukrainie, w Piskach pod Donieckiem w okopie z chłopakami z Ukrainy

I byłem przed wojna na wakacjach, i byłem w marcu 2022 z pomocą humanitarna

ch*ja wiesz o tej nacji, ch*ja wiesz o kraju, masz jakieś zdanie z ch*ja wzięte bo siedzisz w pie**olniku jakimś, poznałeś kilku ukraińskich patusow i już oświecony wie wszystko

Ty wiesz ze by nas wymordowali, przez spytałeś 45 milionów ludzi o zdanie, to nie tak ze robione badania statystyczne na Ukraińcach w marcu wykazały ze 86% Ukraińców uważa polske ze największych przyjaciół. Pozostałe 14% za przyjaciół ale mniejszych niż Litwini.

Ale jakiś zjeb z sadola wie lepiej, przeciez oni by nas pomordowali dlatego jak pojechałem 3 razy na Ukrainę to 3 razy wrocilem. Twoja logika powinenem być martwy. Szczególnie na froncie w 2015 l, gdzie mieli karabin, mogli odstrzelić i nikt by nawet nie zauważył. Ale nie - ci źli Ukraińcy którzy chcą nas mordować, posiedzieli ze mna, pogadali, zjedli, kawy sie napili, posmiali sie a nawet powiedzieli gdzie mam sie kryć jak jebna ruscy z artylerii żeby mnie nie zabiło.

Ale tak, oni by nas zabijali


:lol:



:lol:



:lol:


Oj wy głupi k***a debile, umrzecie tak samo debilni jak jesteście. Siedzicie w tych ideologicznych bańkach i nawet jak wam ktoś pokaże prostym sposobem jak w debilne rzeczy wierzycie i powielacie to dalej syndrom oblężonej twierdzy i silnego wyparcia.

Naprawdę, weź wie za szukanie informacji a nie pie**olisz jakbyś cokolwiek k***a wiedział :lol: :lol:

discoteq

2022-09-06, 22:17
nudzimisiexd napisał/a:

Ja byłem byku... (i tak dalej)
...badania statystyczne na Ukraińcach w marcu wykazały ze 86% Ukraińców uważa polske ze największych przyjaciół...


Brawo Ty... Jak bym z kimś w okopach siedział, to zapewne też bym był mu potrzebny bardziej żywy, niż martwy... Tym samym, też bym pewnie dostał instrukcję co i jak robić jak coś obok jebnie... ;)
Przyjaciół... :lol: A jak inaczej mogli Nas uznać (jeszcze do tego w marcu)? Jak sp***alali Tu milionami? Za wrogów? A po kolejne takie badania to nie badania, można równie dobrze włączyć sobie "tefałpe"... "Byku"... ;)

nudzimisiexd

2022-09-06, 22:26
discoteq napisał/a:

Brawo Ty... Jak bym z kimś w okopach siedział, to zapewne też bym był mu potrzebny bardziej żywy, niż martwy... Tym samym, też bym pewnie dostał instrukcję co i jak robić jak coś obok jebnie...
Przyjaciół... A jak inaczej mogli Nas uznać (jeszcze do tego w marcu)? Jak sp***alali Tu milionami? Za wrogów? A po kolejne takie badania to nie badania, można równie dobrze włączyć sobie "tefałpe"... "Byku"...




Wiec jeśli sam potwierdzasz to ze jesteśmy dla nich bratnim narodem to skończ pie**olic cokolwiek o tym ze „a dla mnie naród, który zaj***ł by Nas bez zbędnego gadania” bo sam sobie zaprzeczasz

discoteq

2022-09-06, 22:40
nudzimisiexd napisał/a:

Wiec jeśli sam potwierdzasz to ze jesteśmy dla nich bratnim narodem to skończ pie**olic cokolwiek o tym ze „a dla mnie naród, który zaj***ł by Nas bez zbędnego gadania” bo sam sobie zaprzeczasz


Czytaj ze zrozumieniem, nic takiego nie napisałem. To co napisałem w ostatnim poście znaczy tyle co: uznali Nas (być może) za przyjaciół bo nie mogli uznać inaczej (w jakimś tam zmyślonym badaniu), bo już czerpali od Nas garściami (pełnymi).
Bratnim narodem? Żaden Ukr, ani moim przyjacielem, ani tym bardziej bratem (siostrą)... :lol:
I Ty chyba nie rozumiesz jednego, czyli tego, że zrobiło ich się Tu zdecydowanie za dużo, robią Tu pekin jaki mają u siebie... ;)
To, że Ty w wieku lat 18 w okopach byłeś, no fajnie... to, że się z nimi bratasz, cool... to, że w nich wierzysz, może być... Ale są ludzie, dla których Ukr i Rusek to jeden ch*j, i tak już zostanie... ;)

mit2

2022-09-06, 23:25
nudzimisiexd napisał/a:

Kolejna małpa tylko tym razem trochę bardziej leniwa i jeszcze głupsza bo nie skalała sie nawet minimalna inicjatywa własna


A po jaki ch*j mam marnować czas na baczne śledzenie sytuacji politycznej u tych dzikusów?

Cytat:

Nigdy nie było czegos takiego jak rok bandery na Ukrainie, zrobiłeś dokładnie to co tak wyśmiewasz, lyknales ruskiego ku*asa

Nawet nie wysiliłeś sie żeby sprawdzić czy to pie**olenie jakie piszesz ma poparcie w rzeczywistosci, wystarczyło ze ruskie boty zaczęły forsować to w necie a taki przyglup sadolowy jak ty łyka jak pelikan

Rok bandery na Ukrainie został odrzucony przez ukraiński parlament. Taki rok został uchwalony tylko w obwodzie lwowskim i dosłownie przez kilku urzedasow którym się tak zachciało.


Czyli wiedziałem że dzwon bije, tylko nie wiedziałem w którym kościele.
Faktem, ty żałosny zjebie jest, że ten pedał bandera i jego psy z oun upa sa integralną częścią historii ukrów. Ukry będą budować na tej podwalinie z ciał pomordowanych polskich cywili swoją tożsamość historyczną. Będą wywieszać czarno-czerwone szmaty, paradować z nazistowskimi symbolami i śpiewać piosenki o banderze i jego katach.
Choćbyś się tu zesrał na miękko, nie będziesz w stanie zakłamać rzeczywistości.
Ostatnio Niedzielski wizytował szpitale na upadlinie i zgadnij na co trafił na jednej z sal - na flagę upa. To też pewnie kremlowska propaganda, co nie?


Nawet się k***om nie chciało sprawdzić sali przed wizytą ministra ościennego państwa. A może zrobili to specjalnie...

nudzimisiexd napisał/a:

Wiec jeśli sam potwierdzasz to ze jesteśmy dla nich bratnim narodem


Nie ma, ukraińska bladzio, czegoś takiego jak "bratni naród".
W stosunkach międzynarodowych nie istnieje przyjaźń, braterstwo - są tylko interesy.

Na razie braterstwo ukrów wobec Polaków wygląda tak:
- blokada tranzytu kolejowego przed wojną
- zasłonięcie lwów na Cmentarzu Orląt
- blokowanie ekshumacji polskich ofiar ludobójstwa (teraz jak im putin dupę przeorał to zmiękli)
- zerwanie porozumień o liberalizacji procedur na granicy z Polską (polscy kierowcy czekają tygodniami po ukraińskiej stronie na powrót do domu)
I pewnie w ch*j więcej, ale nie chce mi się dalej szukać.

Ale jak tak bardzo kochasz tych swoich wschodnich "braci" to dołącz do nich na froncie. Może faktycznie tym razem nie wrócisz...
:lol:

:lol:

:lol: