18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukrainiec w gościach

żmij • 2022-09-04, 12:32


Energia go rozpiera, ale od swej "ojczyzny" trzyma się z daleka.

SadiSad

2022-09-04, 17:54
Buddaa09 napisał/a:

zaraz zlecą sie obroncy praw zwierząt, to znaczy ukrainców i beda wyzywac wszystkich od onuc ruskich



Ależ oczywiście, że tak bo ty chyba masz słabą pamięć i zapominasz kto jest winowajcą tego całego kryzysu. Oczywiście ruskie. Wiadomo, że każdy kraj posiada w swoim społeczeństwie tak zwaną śmietankę jak ten tu na filmie i oprócz normalnych pracowitych rodzin, wyedukowanych itd. uciekli przed wojną takie właśnie 500+ lub inne odpady, ale to wciąż jest konsekwencja tego, że jakiś stary komuch razem ze swoim zidiociałym ludem postanowił pobawić się w wojnę i zaatakować bez powodu sąsiada. Ty i ludzie ci podobni widzicie tylko skutki a nie przyczyny problemów...

aaaaaaaaaaaaaa

2022-09-04, 18:07
UP
Co k***a pie**olisz????
Koło mnie ukropitki mieszkają od kilku lat, bydło w h*j. Więc pie**olenie, że to wina ruskich.... no weź k***a i jebnij się w łeb.
Więc k***a dla mnie to podludzie. Bo nie jest tak, że mieszkają ci sami, no to może akurat trafiła się patologia. Rotacja jest częsta, ekipa się zmienia, a jak robili bydło, tak robią....

turor

2022-09-04, 18:22
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

UP
Co k***a pie**olisz????
Koło mnie ukropitki mieszkają od kilku lat, bydło w h*j. Więc pie**olenie, że to wina ruskich.... no weź k***a i jebnij się w łeb.
Więc k***a dla mnie to podludzie. Bo nie jest tak, że mieszkają ci sami, no to może akurat trafiła się patologia. Rotacja jest częsta, ekipa się zmienia, a jak robili bydło, tak robią....



Tych ukrów to chyba do Twojego poziomu i Twoich kolegów sebixów dobierają i osiedlają w okolicy, żebyś się nie wyróżniał .

aaaaaaaaaaaaaa

2022-09-04, 18:27
turor napisał/a:

Tych ukrów to chyba do Twojego poziomu i Twoich kolegów sebixów dobierają i osiedlają w okolicy, żebyś się nie wyróżniał .



Przyjedź im wyliż rowy...
Na całym osiedlu mieszkają spokojni Polacy, nie ma burd, nie ma wypie**alania śmieci do rowu, Mieszkają rodziny....
Cisza i spokój...
Wprowadzają się ukry i wszystko się zmienia. Pijaństwo, burdy, bójki, hałasy..... No ale ty k***a wiesz lepiej....

htr83

2022-09-04, 19:03
dlaczego nie bronisz ojczyzny pedale

Mlotek91

2022-09-04, 19:17
Buddaa09 napisał/a:

zaraz zlecą sie obroncy praw zwierząt, to znaczy ukrainców i beda wyzywac wszystkich od onuc ruskich



Ruski śmieciu mam nadzieję że twoja rodzina zginęła w drugiej wojnie światowej i że sąsiedzi też mówili że okupanci są okej. Śmieciu gdyby nie Rosja to żylibyśmy w kraju na poziomie niemiec czy Holandii no ale brat z wschodu powiedział że pomocy nie potrzebujemy ale co ty tam śmieciu możesz z historii wiedzieć tfuu ci w ryj pajacu

żmij

2022-09-04, 19:33
Mlotek91 napisał/a:

Ruski śmieciu mam nadzieję że twoja rodzina zginęła w drugiej wojnie światowej i że sąsiedzi też mówili że okupanci są okej. Śmieciu gdyby nie Rosja to żylibyśmy w kraju na poziomie niemiec czy Holandii no ale brat z wschodu powiedział że pomocy nie potrzebujemy ale co ty tam śmieciu możesz z historii wiedzieć tfuu ci w ryj pajacu



Cóż można rzec...
Niby masz rację, znaczy- historycznie, ale widać, że nick nieprzypadkowy. Chyba, żeś Pan tu z upadliny przybył- to rozumiem.
Miłego wieczoru życzę...

Szangti

2022-09-04, 20:43
Banderowcy uwazaja ze wszystko im sie u nas nalezy i wszystko moga bezkarnie robic...

Pees4

2022-09-04, 21:00
Takie są efekty połączenie bardzo niskiego ilorazu inteligencji z alkoholem/narkotykami, czyli to co sobą reprezentują nasi goście zza Buga.

żmij

2022-09-04, 21:13
Pees4 napisał/a:

Takie są efekty połączenie bardzo niskiego ilorazu inteligencji z alkoholem/narkotykami, czyli to co sobą reprezentują nasi goście zza Buga.



Muszę powiedzieć, że mnie pocieszyłeś. Wynika z tego, że przynajmniej IQ mam niemałe :D

Mosian

2022-09-04, 21:15
Halman napisał/a:

oczekiwany zbiorowy wysryw



Polacy tak jak Rosjanie powinni neutralizować tą zarazę najlepiej fosforem

żmij

2022-09-04, 21:20
Mosian napisał/a:

Polacy tak jak Rosjanie powinni neutralizować tą zarazę najlepiej fosforem



Nie, nie, nie...
Nie "tak jak Rosjanie".
Tak jak Rosjan!
j***ć sowietów!
Ruskich i postnazistowskich, upadlińskich.

Wiewór

2022-09-04, 21:21
Buddaa09 napisał/a:

zaraz zlecą sie obroncy praw zwierząt, to znaczy ukrainców i beda wyzywac wszystkich od onuc ruskich


Dosrywajac się do Ukrainców tylko o to ze sa Ukraińcami wpisujecie się w retorykę Kremla więcej jestescie j***nymi onucami lachociagami Putina.
Debile zawsze łykają propagandę po same jaja

shoe5maker

2022-09-04, 21:25
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

UP
Co k***a pie**olisz????
Koło mnie ukropitki mieszkają od kilku lat, bydło w h*j. Więc pie**olenie, że to wina ruskich.... no weź k***a i jebnij się w łeb.
Więc k***a dla mnie to podludzie. Bo nie jest tak, że mieszkają ci sami, no to może akurat trafiła się patologia. Rotacja jest częsta, ekipa się zmienia, a jak robili bydło, tak robią....



Dzięki temu że wystawili nosy poza swój kraj wiedzą, co mogą stracić.

mazga50

2022-09-04, 21:44
Profilaktycznie spuścić srogi wpie**ol i zapakować ekspresową przesyłkę do Doniecka. Tam się będzie mógł wykazać.