18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ukrainiec na imigracji

Beszczel • 2015-09-26, 16:01
Mircy ogarnijcie inbe xD braciak wyczaił jakiegoś ukraińca, 17 letnią, jąkającą się pierdołę, żeby mu wymalował mieszkanie, stawka 4zł/h xD na początek dostał też proste zadanie, żeby podkuć ścianę i pochować kable pod listwy. Przy podkuwaniu niechcący przeciął głośnikowy kabel, który akurat w tamtym miejscu przebiegał. Ukrainiec obsrany mocno i naprawia ten kabel, owija taśmą izolacyjną i mówi, żeby właczyć sprzęt i sprawdzić czy działa. Problem w tym, że ten kabel nigdy nie działał xD nasz kolega Jurij ze 40 minut próbował naprawić niedziałający kabel, oczywiście nie udało mu się, ale był pretekst, żeby nie wypłacić mu kasy za 7h zapie**alania z gilem pod nosem xD jak zobaczyłem te wyrzuty sumienia i rozczarowanie w oczach to myślałem, że pie**olne ze śmiechu xD na drugi dzień przyniósł jakąś ch*jową ukraińską wódkę w ramach przeprosin i dalej zapie**ala za 4zł/h xD

Nie moje, zaczerpnięte z Wykopu :mrgreen:

GoldRoger777

2015-09-26, 16:05
Polska upada. Zagraniczne służby zrobiły świetną robotę. Wybiły elitę, wyprały mózgi klasy średniej za pomocą mediów. Mam jednak wielką nadzieję, że tekst to "fejk". Źle mi się żyje myśląc, że w mojej ojczyźnie mieszkają takie k***y.

~Beny

2015-09-26, 16:13
@GoldRoger777, nie tylko Polska. Wszędzie się ludzie odczłowieczają. Albo coraz bardziej uczłowieczają? I wychodzi to, co nasz gatunek tak naprawdę sobą reprezentuje :-/

bigkaban

2015-09-26, 16:27
No jak jestes debilem to wykorzystales biedaka... moze ktos kiedys wyr*cha cie tak samo. Szczerze zycze.

N527

2015-09-26, 16:59
bycie ch*jem dla uczciwie pracujacego człowieka?

Oby koleś dostał czyraków na jajach za bycie cebularzem.

Dr.Greenthumb

2015-09-26, 18:46
bigkaban, sam się wyr*chałeś bo ostatniego zdania nie przeczytałeś :ciasteczkowy:
Piwo dla Ukraińca za to że przyniósł flachę za przewód wart grosze, gest wart więcej niż życie tego ku*asa.

zulpl

2015-09-26, 19:13
Czasem to wstyd mi za to że jestem polakiem , Niedosc ze placa kolesiowi 4 pln za napie**alanie mlotkiem to jeszcze szukaja pretekstu zeby jebnac na kase . Oj zle sie dzieje

~Nei

2015-09-26, 19:39
Ukraińców mi nie szkoda, nieraz wykazali się sk***ielstwem. Niech cierpią

KillerLaugh

2015-09-26, 20:17
Gdyby mój kumpel opowiedział mi podobną historię, najpierw upewniłbym się czy mówi prawdę. Gdyby się zapierał, że tak, przycisnąłbym go jeszcze trochę i powtórzył "Ale czy jesteś pewien, że tak właśnie było". Jeśli by potwierdził, wówczas dostałby ode mnie soczystego lepa w ryj. Zapytacie dlaczego? Na kasę go wyj***ł, wódkę także dostał, ale o uszkodzony kabel już się nie upomniał...

A tak poważnie. Mam nadzieję, że to wytwór bajkopisarza bo nie uwierzę, że można być takim nieczułym sk***ysynem. Mój ojciec do remontu domu zatrudnił Ukraińca i dopiero on mi rozjaśnił jaka u nich naprawdę panuje bieda.

werewolfer

2015-09-26, 23:25
Polscy "biznesmeni" sie wlasnie tym zajmuja, gdyby mogli to by placili 1 zl za godzine, i zaden krul mi nie wmowi ze bedzie inaczej. Znam goscia, który ma zakład miesny, pracownikom zalega czasem po 2 pensje, ale córce przed domem marmurowe łuki stawia. I ch*ja mozna mu zrobic, bo na tym polega kapitalizm gorszego wydania jaki mamy na świecie.

Svenlee

2015-09-26, 23:53
Jak oni dostają na nasze 200-300zł za miesiąc to się nie dziwcie, że przyjeżdżają i zapie**alają jak nasi emigranci.

suhyyy

2015-09-27, 08:32
Gardzę takimi ludźmi, oby zdechł pod płotem. A do tych co nie dowierzają, to widać mało jeszcze w życiu widzieliście.

KlinikaAborcyjna

2015-09-27, 10:05
werewolfer napisał/a:

Polscy "biznesmeni" sie wlasnie tym zajmuja, gdyby mogli to by placili 1 zl za godzine, i zaden krul mi nie wmowi ze bedzie inaczej. Znam goscia, który ma zakład miesny, pracownikom zalega czasem po 2 pensje, ale córce przed domem marmurowe łuki stawia. I ch*ja mozna mu zrobic, bo na tym polega kapitalizm gorszego wydania jaki mamy na świecie.



Teraz otwierając firmę na start musisz płacić tysiaka ZUSU i podatek dochodowy że o zmiennych humorach skarbówki nie wspomnę.
Gdyby było tak jak powinno być, to ludzie rzucili by w p*zdu pracę u tego zj***nego ch*ja i sami rozpoczęli pracę na własny rachunek albo założyli by spółkę.

arekwasko5

2015-09-27, 12:10
W świdnicy pollux ściągnął do polski wielu ukraińców do pracy w elektroluksie w żarowie. Zarabiają mniej niż polacy, to za mieszkania 2 pokojowe na osm, płacą po 400 zł miesięcznie, a w pokoju jest po 3, 4 osoby. Mało tego, później latają z ulotkami żeby sobie dorobić i są szczęśliwi, mimo że ich kroją równo, to żyje im się tu dobrze i zarabiają pieniądze dla rodziny.

400 zł od osoby oczywiście i to nie właścicielowi a polluxowi.