18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ukrainiec na imigracji

Beszczel • 2015-09-26, 16:01
Mircy ogarnijcie inbe xD braciak wyczaił jakiegoś ukraińca, 17 letnią, jąkającą się pierdołę, żeby mu wymalował mieszkanie, stawka 4zł/h xD na początek dostał też proste zadanie, żeby podkuć ścianę i pochować kable pod listwy. Przy podkuwaniu niechcący przeciął głośnikowy kabel, który akurat w tamtym miejscu przebiegał. Ukrainiec obsrany mocno i naprawia ten kabel, owija taśmą izolacyjną i mówi, żeby właczyć sprzęt i sprawdzić czy działa. Problem w tym, że ten kabel nigdy nie działał xD nasz kolega Jurij ze 40 minut próbował naprawić niedziałający kabel, oczywiście nie udało mu się, ale był pretekst, żeby nie wypłacić mu kasy za 7h zapie**alania z gilem pod nosem xD jak zobaczyłem te wyrzuty sumienia i rozczarowanie w oczach to myślałem, że pie**olne ze śmiechu xD na drugi dzień przyniósł jakąś ch*jową ukraińską wódkę w ramach przeprosin i dalej zapie**ala za 4zł/h xD

Nie moje, zaczerpnięte z Wykopu :mrgreen:

kalijanek

2015-09-27, 14:38
te historie dowodzą tylko, że ukraińcy mają prawo nas nie lubić

Bankracy

2015-09-27, 15:53
@DiCarpio

ch*ja byś zrobił

Gandalf8

2015-09-27, 18:11
Mimo wszystko trzeba być po prostu małym ch*jkiem, żeby coś takiego zrobić

Hannibal_PL

2015-09-27, 18:22
I k***a dlatego nie pracuje się dla ,,polaka" za granicą. Specjalnie napisałem w cudzysłowiu bo takie k***iszony jak oni powinny napie**alać same w kamieniołomach a nie komukolwiek ,,szefować". To jest chore. Nie dość że płaci gówno a nie pieniądze to jeszcze oszukuje.

I w tym przypadku ch*j że to ukrainiec.



Swoją drogą ja nigdy bym się na stawkę 4zeta za godzinę nie zgodził.

zielak300

2015-09-27, 18:24
haha sadysci, normalnie to "śmierć ukraińcom", a teraz łezka pod okiem :-D

InnyName

2015-09-27, 18:29
Przypominam że tak jak my traktujemy ich tak traktują anglicy i niemcy nas :)

Kurwiran

2015-09-27, 18:35
A teraz zamieńcie złotówki na euro, Ukraińca na Polaka i wyobraźcie sobie, że historię napisał niemiec.

Siobhaan

2015-09-27, 18:43
Jaką trzeba być p*zdą żeby zrobić coś takiego. Ten gość patrząc w lustro widzi p*zdę czy własną twarz? Pewnie jedno i drugie wygląda tak samo. Chciałabym spotkać kiedyś taką ludzką k***ę.

Shadok

2015-09-27, 18:52
Siobhaan napisał/a:

Jaką trzeba być p*zdą żeby zrobić coś takiego. Ten gość patrząc w lustro widzi p*zdę czy własną twarz? Pewnie jedno i drugie wygląda tak samo. Chciałabym spotkać kiedyś taką ludzką k***ę.


Wyjdź z domu, przejdź się bardziej ruchliwą ulicą i rzuć kamykiem - masz jakieś 30% szans trafienia kogoś takiego. W każdym kraju.

Kooondor2000

2015-09-27, 18:55
up dokładnie i jeszcze się tym szczyci pajac. Po prostu sp***olony umysłowo człowiek, ale pociesza mnie fakt, ze wierzę w karmę i do niego to wróci szybciej niż myśli.

VenoRn

2015-09-27, 18:55
Typiczne cebulaki...

merh

2015-09-27, 18:57
w kapitalizmie bogacą sie tylko sk***ysyny.Miekkie pałki będą okradane przez pracowników.

Strakel

2015-09-27, 19:01
Mam wrażenie, że to fejk ku bóldupieniu ludzi sadistica. Jeśli jednak to prawda to mam nadzieję, że ty też będziesz kiedyś zapie**alał za marne grosze i ci nie wypłacą hajsu za jakiś ch*jowy pretekst. Było sobie samemu k***o remontować jak ci się nie chce płacić. Pewnie gówno umiesz w życiu zrobić, tylko na cwaniaczka kroić ludzi na 20 parę złotych. Jak można być śmieciem i się tym chwalić, jak?

Matjec

2015-09-27, 19:17
Przykre. Strona z pamietnika p.t. , Jak zostać kut..m"

Mors

2015-09-27, 19:24
Wiem jak się ten chłopak musiał czuć, jak kiedyś ładowałem ceowniki na pakę i jeden poleciał za daleko i uderzył w zapasowe koło.Ładuje dalej a szef do mnie ty słyszałeś powietrze zeszło.Posrałem się ładnie ale nie był ch*jem i powiedział mi po chwili wpatrywania się w moją reakcje że opona już była przebita ;D