18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ukrainiec na imigracji

Beszczel • 2015-09-26, 16:01
Mircy ogarnijcie inbe xD braciak wyczaił jakiegoś ukraińca, 17 letnią, jąkającą się pierdołę, żeby mu wymalował mieszkanie, stawka 4zł/h xD na początek dostał też proste zadanie, żeby podkuć ścianę i pochować kable pod listwy. Przy podkuwaniu niechcący przeciął głośnikowy kabel, który akurat w tamtym miejscu przebiegał. Ukrainiec obsrany mocno i naprawia ten kabel, owija taśmą izolacyjną i mówi, żeby właczyć sprzęt i sprawdzić czy działa. Problem w tym, że ten kabel nigdy nie działał xD nasz kolega Jurij ze 40 minut próbował naprawić niedziałający kabel, oczywiście nie udało mu się, ale był pretekst, żeby nie wypłacić mu kasy za 7h zapie**alania z gilem pod nosem xD jak zobaczyłem te wyrzuty sumienia i rozczarowanie w oczach to myślałem, że pie**olne ze śmiechu xD na drugi dzień przyniósł jakąś ch*jową ukraińską wódkę w ramach przeprosin i dalej zapie**ala za 4zł/h xD

Nie moje, zaczerpnięte z Wykopu :mrgreen:

BezzębnyKloszard

2015-09-27, 19:42
KlinikaAborcyjna napisał/a:



Teraz otwierając firmę na start musisz płacić tysiaka ZUSU i podatek dochodowy że o zmiennych humorach skarbówki nie wspomnę.
Gdyby było tak jak powinno być, to ludzie rzucili by w p*zdu pracę u tego zj***nego ch*ja i sami rozpoczęli pracę na własny rachunek albo założyli by spółkę.



Widać pierdoło, że nigdy nie prowadziłeś, BA! nawet nie otworzyłeś swojej działalności.
Teraz skup się, to może czegoś się dowiesz i zmienisz swoje gówno warte życie.
ZUS przez pierwsze 2 lata masz ok 450zł/m-c - cała składkę zdrowotną (circa 270) odliczasz od podatku (nie od podstawy opodatkowania)
Dochodowy - płacisz dużo tylko jak zarobisz bardzo dużo. Przy rozsądnych kosztach, dochodowy przestaje być wielkim obciążeniem.
Humory skarbówki? Jak płacisz na czas i rażąco nie zaniżasz podatków do odprowadzenia, skarbówka palcem nie kiwnie.

iwonisowy

2015-09-27, 20:50
Zwykłe kurestwo. Ale może to fake, mam nadzieję. Zapie**alałam jakiś czas w Szwecji, mieszkałam i pracowałam z Ukraińcami, ( Ruskami i Polakami też). I mimo, że są specyficzni to ciężkiej pracy się nie boją i zapie**alają. A ostatnio, też prawie jakbym butem w łeb dostała. Siedzę w pracy, nieopodal budowa, pracuje tam grupa Ukraińców. Kupują u mnie liquidy do e papierosów, przychodzi chłopaczek (tak 20 lat na oko), coś po polsku duka ale nie bardzo rozumiem, w końcu prosi żebym pokazała, wyjeła kilka to wybierze, i mam się nie martwić, on ma pieniądze, on zapłaci, on nie chce mnie okraść. No ręce i cycki opadły. Bo skoro na dzień dobry, wyskakuje z takim tekstem to raczej nie bez powodu. Smutne jest, że uczciwie pracujących imigrantów traktujemy w ten sposób. :lodowka:

KamZie1908

2015-09-27, 21:56
Miałem ch*jowy dzień ,ale teraz to się usmialem dzieki :-D

Gizmolka

2015-09-27, 22:16
Niezły ch*j z tego gościa. Kit, że Ukrainiec, chłop chciał uczciwie zarobić te pieniądze. Inna bajka by była, gdyby kradł, oszukiwał itd. Niech tego polaczka nawiedzi cyganka z dzieckiem, albo stado uchodźców z afryki.

Syn_Milionera

2015-09-27, 22:26
@iwonisowy mówił ci ktoś kiedyś że przekleństwa z ust kobiety nie brzmią fajnie?

Bin Laden

2015-09-27, 22:44
Ukraińcy na wschód od warszawy (60km) mają od 7zł/h do 15zł/h, taki za 7 zł wystarczy że umie nosić i kopać a ten za 13-15zł musi wiedzieć jak zrobić ścianki działowe itd więc pie**olenie że Ukrainiec robi za 1zł czy te 4 zł można o dupe potłuc.

GhostRider32

2015-09-28, 10:42
To nawet Ukraińcy robią za wyższą stawkę, niż niektórzy Polacy? W Gdańsku za pracę w ochronie w markecie oferują 3,5 zł/h i robisz po 14 godzin :P Dlaczego ludzie się godzą na takie warunki?

Cz...........ka

2015-09-28, 12:09
xD XD XD XD XD XD XD XD XD XD##Imb4 :) :* ;___;:/3:#BeK4_pO_CHuIó.pl




Generacja gówno... małe debile które nawet nie wiedzą jak się wysłowić.


wiwallan

2015-09-28, 13:26
Po przeczytaniu tego tekstu mam tylko jedną myśl: TY ch*jU

rocknroll

2015-09-28, 21:27
Ja tam nie mam dobrego zdania na temat Ukraińców.. Wiadomo, że każdy jest inny jak w każdym narodzie, ale większość tych z którymi miałem do czynienia do syfiarze, którzy nie sprzątają po sobie, klną na potęgę, a ostatnio jeden ukradł mi pasek do spodni jak przebrałem na robocze. Znam też normalną Ukrainkę całkiem w porządku babka, ale biorąc pod uwagę całokształt nie chcę, żeby Ukraińcy pracowali w moim Kraju czy to za 4 czy za 10zł :P

KlinikaAborcyjna

2015-09-28, 22:40
BezzębnyKloszard napisał/a:



Widać pierdoło, że nigdy nie prowadziłeś, BA! nawet nie otworzyłeś swojej działalności.
Teraz skup się, to może czegoś się dowiesz i zmienisz swoje gówno warte życie.
ZUS przez pierwsze 2 lata masz ok 450zł/m-c - cała składkę zdrowotną (circa 270) odliczasz od podatku (nie od podstawy opodatkowania)
Dochodowy - płacisz dużo tylko jak zarobisz bardzo dużo. Przy rozsądnych kosztach, dochodowy przestaje być wielkim obciążeniem.
Humory skarbówki? Jak płacisz na czas i rażąco nie zaniżasz podatków do odprowadzenia, skarbówka palcem nie kiwnie.



Widać pedale żeś początkujący bizneśwsiur, ktoś kto prowadzi działalność długo lub kolejną nie może liczyć na ulgowy ZUS a jeśli chcesz zatrudnić żonę/dzieci/bliską rodzinę to płacisz za nich pełną stawkę nawet wtedy tłuku jeden gdy za siebie będziesz płacił obniżoną stawkę. Co do humorów skarbówki to miałem na myśli to że każdy US na prośbę podatnika wydaje własne interpretacje przepisów i w jednym może być "tak" a US w innym mieście zupełnie inaczej. Tak więc dalej pomykaj wielki biznesmenie tym swoim handlem obwoźnym sprzedając używane szmaty.

GhostRider32

2015-09-28, 23:45
KlinikaAborcyjna napisał/a:

Co do humorów skarbówki to miałem na myśli to że każdy US na prośbę podatnika wydaje własne interpretacje przepisów i w jednym może być "tak" a US w innym mieście zupełnie inaczej. Tak więc dalej pomykaj wielki biznesmenie tym swoim handlem obwoźnym sprzedając używane szmaty.



Tu jest największy problem, bo może się zdarzyć, że osoba wydająca interpretację jest znajomym kogoś, kto Cię nie lubi i "dzięki" innej interpretacji to, na co pracowałeś całe lata pójdzie się j***ć. Mało to przykładów z przeszłości? Ostatnio w końcu po długiej batalii któryś US przyznał, że lody to faktycznie nie napój :/ No k***a... Ja też miałem sytuację podbramkową, bo usługi detektywistyczne chcieli na wyższą stawkę zinterpretować i musiałbym zaległy podatek płacić plus odsetki, na szczęście ktoś poszedł po rozum do głowy... Polskie prawo podatkowe i US to patologia najwyższych lotów. Idąc Łąkową w Gdańsku nie spotka się takiej patologii, jak w US.