18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina i Zbrodnie Wołynskie

Mr_Acrovanti • 2014-03-05, 22:16


Nie możemy zapominać o naszej historii, w której zgineło tylu Polaków a potem solidaryzować się z ukraińcami którzy nawet do tej zbrodni się nie przyznają :jezdziec:

yava1111

2014-03-05, 22:18
‘Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku teraźniejszości, ani nie ma prawa do przyszłości.’
Józef Piłsudski

LICH0

2014-03-05, 22:20
Ale pie**olisz.... zbrodni dokonało UPA!!! nie naród ukraiński. Cały naród ukraiński nie był w UPA, byli tacy Ukraińcy, którzy pomagali Polakom w uciekaniu przed UPA!!! Zanim zaczniesz ziać popłoch poczytaj trochę.... inteligenci co oglądają Discovery i NGC i myślą, że wszystko wiedzą....

LegendarnyRumcajs

2014-03-05, 22:32
wydrukował tekst z google, przyszedł do koryta, przeczytał i wrócił zadowolony z siebie do domu że pensja 15 tys wpadnie.

Tradyt

2014-03-05, 22:33
A UPA to skąd była z Jamajki k***a? Też z Ukrainy.Do tej pory Bandera to ich bohater narodowy.Na majdanie powiewają flagi UPA więc muszą być dumni z jej poczynań.

bi...........ew

2014-03-05, 22:42
Bo widzisz Sasza, czy jak tam się naprawdę nazywasz. Wspominając zbrodnie m.in. na Wołyniu nie przekreślamy możliwości obecnej współpracy z Ukraińcami. Pamięć o zbrodniach Ukraińców nie oznacza, że nie możemy się z nimi obecnie zjednoczyć, żeby pogonić naszego wspólnego wroga. Są rzeczy ważne i ważniejsze. A tak w ogóle, to wypad z tą ruską propagandą.

el...........wy

2014-03-05, 22:56
Przypomnę tylko, że wg. konwencji genewskiej, za zbrodnię na Wołyniu odpowiada III Rzesza, czyli niemcy, nie Ukraińcy.

Wojtass84

2014-03-05, 22:57
Niech Rosja zrówna z ziemią tą zarazę i będzie spokój w końcu.

Zgon14

2014-03-05, 22:57
Z tym UPA jest tak samo jak z SS. Tylko tępe gimbusiarstwo próbuje wojować z przeszłością po której pozostał już tylko smród który wystarczy rozwiać, lecz debile wolą je wąchać i się wk***iać, że śmierdzi. Nie można zapominać o przeszłości kraju ale nie można też mierzyć ludzi tą samą miarą jak w czasach wojny.

yava1111

2014-03-05, 23:05
pistacjusz napisał/a:

Przypomnę tylko, że wg. konwencji genewskiej, za zbrodnię na Wołyniu odpowiada III Rzesza, czyli niemcy, nie Ukraińcy.


A co ci rusy zrobili idąc twym tokiem myślenia nazistom tez wybaczmy skoro będzie wspólny wróg ;/

Zgon14 napisał/a:

Z tym UPA jest tak samo jak z SS. Tylko tępe gimbusiarstwo próbuje wojować z przeszłością po której pozostał już tylko smród który wystarczy rozwiać, lecz debile wolą je wąchać i się wk***iać, że śmierdzi. Nie można zapominać o przeszłości kraju ale nie można też mierzyć ludzi tą samą miarą jak w czasach wojny.

Nie zapomnij że ci ludzie czczą ,tamtych oprawców niczym bohaterów i niejednokrotnie w czasach obecnych ukazywali gdzie widzą Lachów .

I dodam po raz drugi mój komentarz Widzicie gdzieś Rosjan wykupujących polską ziemię? A może jakieś rosyjskie banki? Czy to w Rosji jesteśmy zadłużeni po uszy? Które przedsiębiorstwa kupiła Rosja lub Rosjanie w Polsce za bezcen, a następnie zlikwidowała? Czy to w Moskwie powstają prawa zakazujące w Polsce wędzenia mięsa, łowienia ryb, produkcji mleka, cukru? A może JE Putin nałożył na nas haracz “za emisję CO2″ dzięki któremu prąd kosztuje 2x tyle? Czy Rosja walczy w Polsce z homofobią, antysemityzmem? Rosja nie pozwala budować dróg tak jak chcemy, bo robaczek ma siedlisko? Czy parlament Rosji zażądał od Polski wypłacenia “niektórym żydom” 65 milardów dolarów haraczu, czy raczej amerykański a ostatnio brytyjski (przy okazji łamiąc umowy z Polską)? Czy Rosjanie planują masowe osadnictwo na ziemiach polskich? Czy Rosjanie roszczą pretensje do 1/3 polskiego terytorium? Czy Rosja wspiera naszych wrogów, jak banderowcy, czy nakazuje nam napadać na inne narody jak w Afganistanie, Iraku, Libii, Syrii, Iranie przy okazji niszcząc nasze interesy i powiązania handlowe? Czy rząd polski został zmuszony do zakupu bezwartościowych obligacji amerykańskich czy rosyjskich??? Czy Rosja narzuca nam swojego rubla, czy ktoś inny euro? Czy to Rosja bombarduje uranem zubożonym szpitale, szkoły, zakłady, linie energetyczne, ujęcia wody, naszych przyjaciół w Serbii czy może ktoś inny? Obudźcie się

I proszę nie wyzywaj mnie od Ruskich Moje nazwisko to Gryszkiewicz a w akcie urodzenia moich dziadów jest Lwów więc proszę spoglądnij w lustro.

el...........wy

2014-03-05, 23:14
@UP
"A co ci rusy zrobili idąc twym tokiem myślenia nazistom tez wybaczmy skoro będzie wspólny wróg ;/ "
Nie wiem co ty pie**olisz.

yava1111

2014-03-05, 23:25
Przepraszam. Nie ta wypowiedź mój błąd aczkolwiek faktem jest że Bandera był Liderem UPA!

debaser

2014-03-05, 23:44
Pivo za temat, o którym wielu dziś nie pamięta, szczególnie uśmiechnięci dziennikarze w TV i chcą się wykrwawiać za Ukrainę, czyjąś krwią.

Ale ten pan polityk, to mógłby się już nauczyć czytać... ale widać mamy takie standardy.

modyf

2014-03-05, 23:55
Może i UPA to nie był cały naród. Ale myślę o ukraińcach jak o dzikich zwierzętach - i transmisje z majdanu (no nie te na tvn) zdecydowanie potwierdzają moją opinię. Wydłubywanie Berkutowcom oczu, ścinanie głów - to mają być cywilizowane zachowania? czym się od UPA różnią? Bo tamci walczyli z Polakami, a obecni z Rosją /dajmy na to że berkutowcy to rosjanie/ ?


kpiciel

2014-03-05, 23:59
Wyciąganie W TEJ CHWILI, kiedy to Ukraińcy mają naprawdę przej***ne, brudów związanych z Wołyniem jest czystym sk***ysyństwem.

Większość dowiedziała się o niej kilka dni/tygodni temu (przy okazji całego zamieszana na Majdanie) i teraz powtarzają jak papugi tą medialną papkę.

Komu ma pomóc wyciąganie tego teraz? Chyba nie Polsce.

Gdzie byliście obrońcy historii rok temu?

PS. Na każdy naród się coś znajdzie, jeśli by dobrze poszukać. Na nasz także. Przykład: Czechy 1938 oraz 1968. Chcecie więcej? Nie? To zamknąć ryje.