18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina i Zbrodnie Wołynskie

Mr_Acrovanti • 2014-03-05, 22:16


Nie możemy zapominać o naszej historii, w której zgineło tylu Polaków a potem solidaryzować się z ukraińcami którzy nawet do tej zbrodni się nie przyznają :jezdziec:

Tradyt

2014-03-06, 08:03
Szlachcic_Cygański napisał/a:

A Żołnierze Wyklęci to co? Mało to Białorusinów, Ukraińców i Żydów wymordowali? Wy pie**olone zakłamane sk***ysyny? ŻW to ta sama liga co banderowcy. Macie pretensje, że Ukraińcy oddają im cześć, tymczasem większość z Was utożsamia się z mordercami ZW. No i co z tego, że walczyli z komunizmem, jak mordowali cywili.


Toś jebnoł porównanie.Podczas Rzezi Wołyńskiej zamordowano bestialsko 50-60 tyś Polaków i za pomoc im ok 2 tyś Ukraińców w taki oto sposób
http://dziennik.artystyczny-margines.pl/zestawienie-362-metod-tortur-stosowanych-przez-upa-na-polakach/
Więc co Ty porównujesz ? Podaj dowody,że ŻW zabili tyle osób i w taki okrutny sposób.Owszem zabijali ale przeważnie tych którzy kolaborowali z okupantem (czytaj armią radziecką) albo zabijały bandy które podszywały się pod ŻW aby w ten sposób zniechęcić ludzi do pomocy. W moich okolicach działał Łupaszko przyjedz porozmawiaj z ludźmi chociaż ich już co raz mniej złego słowa na niego nie powiedzą .

Aquado

2014-03-06, 11:56
Szlachcic_Cygański napisał/a:



Czy ja kuhwo bronię Ukraińców? Opisałem hipokryzję drugiej strony. Nie, nie czytam w myślach, ale jak tutaj ostatnio przewinęło się kilka wątków o ŻW, to większa część waliła z podniecenia konia. Nasi próbują wyegzekwować czegoś od nich, sami mając nasrane pod nogami, właśnie tym, że bronią dobrego imienia swoich "bohaterów". Cała ta sytuacja jest poj***na i nie pochwalam dumy nazionalistów ukraińskich z UPA. Po ch*j szczekasz, skoro nie kierowałem tego do Ciebie i osób Tobie podobnych?
Nazywasz mnie pseudo-historykiem? Ja Cię nazwę człowiekiem o słabych procesach myślowych.



Argumentum ad personam wsadz sobie w dupe. Odpisalem na twoj debilny post przez stwierdzenia takie jak - ostatnio, wiekszosc z was itd, co ty k***a TVN jestes ?? Ja nazwe ciebie, pseudo poszukiwaczem prawdy o uposledzonych procesach logicznych.

Clon992

2022-03-20, 16:53
Większość Ukraincow uważa go za bohatera który walczył o wolność i niepodległość. Nie znają faktów co robil na kresach Lubelszczyźnie czy Podkarpaciu. Ukraina jest budowana na takich wartościach nie znając całej historii tej złej. Pamiętajmy ze my też się zemściliśmy np operacja Wisła. Ząb za ząb...

trytodie

2022-03-24, 23:23
Mr_Acrovanti napisał/a:

. Nie możemy zapominać o naszej historii, w której zgineło tylu Polaków a potem solidaryzować się z ukraińcami którzy nawet do tej zbrodni się nie przyznają.


Po pierwsze, o naszej a nie Twojej kacapski agencie.
Po drugie, Niemców też musimy nienawidzić, Turków, Bułgarów, Szwedów, długo by wymieniać.
Najważniejsze że nienawidzimy Twoich zleceniodawców i to nas łączy.

nigatyronemoderfuka

2022-03-27, 20:22
Cytat:

Z tym UPA jest tak samo jak z SS. Tylko tępe gimbusiarstwo próbuje wojować z przeszłością po której pozostał już tylko smród który wystarczy rozwiać, lecz debile wolą je wąchać i się wk***iać, że śmierdzi. Nie można zapominać o przeszłości kraju ale nie można też mierzyć ludzi tą samą miarą jak w czasach wojny.



Różnica jest taka,że państwo Niemieckie tych co nawiązują do tradycji SS próbuje jednak tępić a nie promować.Przynajmniej oficjalnie.

Cytat:

A Żołnierze Wyklęci to co? Mało to Białorusinów, Ukraińców i Żydów wymordowali? Wy pie**olone zakłamane sk***ysyny? ŻW to ta sama liga co banderowcy



A co to za k***a ? Banderowiec czy komuch ?

Co zaś do wyzywania od kacapskich agentów i innych takich - spoko. Będzie bida z nędzą, taki gaz już ponad 100 zł za butlę,nawozy droższe jak to co można uzyskać z pola a wy jeszcze chcecie zakazu ropy i gazu sprowadzać czy sprzedawać cokolwiek do rosji.

Fakty sa takie,że wy już atakujecie do spółki z ukraińcami kierowców polskich ciężarówek "bo ukraina". Wy chcecie Polskę rozpie**olić byle tylko "dokopać ruskim". Was w interesie Polski należałoby wysłać wszystkich na tą waszą Ukrainę żebyście walczyli z ruskimi albo samodzielnie zaj***ć idioci.

Ja tam pie**olę,kłócił się nie będę bo nie ma po co i tak ani jednego debila nie przekonam.

Cytat:

jakoś nie przypominam sobie by to ukraincy zajęli nam wschodnie kresy 17 września i jakoś nie przypominam sobie ze to ukraincy zgotowali nam 50 lat biedy i socjalistycznego zadupia...



A tu powiem tylko tyle - Ukraińcy byli częścią ZSRR tak samo jak ruscy ale ZSRR to tak naprawdę rządzili żydzi. Zresztą w otoczeniu Putina jest żydów sporo,a Zełeński też żyd i cała ta napie**alanka to jest po to żebyście debile nie mieli papu albo żeby was brakiem papu postraszyć chociaż wy pie**oleni idioci.

to...........10

2022-04-13, 01:32
Ej, trolu! Czy to prawda, że teraz za taki wysryw Władimir ci płaci 34056703675806703460875840 rubli, czyli jakieś 5 złotych?