18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina i Zbrodnie Wołynskie

Mr_Acrovanti • 2014-03-05, 22:16


Nie możemy zapominać o naszej historii, w której zgineło tylu Polaków a potem solidaryzować się z ukraińcami którzy nawet do tej zbrodni się nie przyznają :jezdziec:

Aquado

2014-03-06, 00:00
Pisze do bitches_brew bo mam za malo postowby cytowac.

Won z unijna propaganda gimbusie. Naucz sie myslec samodzielnie zanim zaczniesz pisac takie bzdury. Na dobrych stosunkach z Rosja skorzystali bysmy ekonomicznie 10 razy wiecej niz na tej zj***nej uni eurogejskiej. Chcesz z ukrainska cholota gonic rosjan?? Jestes tepym hóiem bez krzty rozumu.

Deus-Ex-Machina

2014-03-06, 00:05
http://www.wykop.pl/link/1892960/wynajeci-rosjanie-cyber-bombarduja-polski-internet/

Proponuje sobie poczytać i na bieżąco rozważać, które treści zamieszczone ostatnio w internecie mogą mieć charakter propagandowy i być pisane przez Rosyjską agenturę. Jak zauważył Newsweek problem istnieje i ma dosyć szeroki zakres.

Cytat:

Nie możemy zapominać o naszej historii, w której zgineło tylu Polaków a potem solidaryzować się z ukraińcami którzy nawet do tej zbrodni się nie przyznają



Odnoszenie się do uczuć patriotycznych, ogólnikowo postawiona teza, nie subiektywna ocena narodu Ukraińskiego. Jest to zwykła propaganda anty-ukraińska. Autor tematu ma na swoim koncie 1 temat i zero postawionych piw.

Td0bT

2014-03-06, 00:05
Przecież wiadomo, że to dzicz. Większość Ukraińców to potomkowie Kozaków, pojebów i niewyżytych zwierząt jakich mało. Dzisiaj nie są to Kozacy lecz UPOwcy, niczym się nie różniący od swoich przodków. Powinni wyrżnąć to gówno raz na zawsze i na tym by się skończyło. Nie mam nic przeciwko rozj***nia tego bajzlu jakim jest Ukraina. Władek, dobrze robi, jednak zawsze komuś się nie podoba. Szczerze to w dupie mam los tego państwa, śmieszy mnie jedynie fakt, że nasi rodacy wielce się tym przejmują jakby nie mieli swoich problemów.

Aquado

2014-03-06, 00:08
Babilonczyk Wiec wytlumacz mi ekspercie po ch*j nam konflikt z Rosja?? Na ch*j pomagac ludziom, ktorzy obalili demokratycznie wybrany rzad i obsadzili stanowiska swoimi ludzmi bez wyborow? Co do tego Polsce? Po ch*j ja sie pytam zyczliwie w ch*j. Maja teraz u wladzy jeszcze wiekszych zlodziei i lapowkarzy a nasi politycy ich wspieraja. Masakra!! Malo tego, zadzieramy nosa jak bysmy mieli cos do gadania. W razie konfliktu zachod i tak nas oleje a my jak zwykle zostaniemy z niczym. Obudzisz sie k***a z tego letargu jak nam Rosja dopie**oli sankcje.

90luckypl

2014-03-06, 00:12
Chcę powiedzieć wam - napie**alając jak sekretarka = Wyczytać. Wy myśleć. Swoje dodać!
A dodać to co inni by tylko chcieli słyszeć... Bo za tym co za bredny szkopuł z tą wypowiedzią.

kenzol

2014-03-06, 00:13
Mógł się nauczyć chociaż czytać, jak już zdecydował się poruszyć tak ważny temat :-/

zx6

2014-03-06, 00:14
jakoś nie przypominam sobie by to ukraincy zajęli nam wschodnie kresy 17 września i jakoś nie przypominam sobie ze to ukraincy zgotowali nam 50 lat biedy i socjalistycznego zadupia...

jasne mordowali, ale warto pamiętać, ze w ich historii za czasów "ogniem i mieczem" to myśmy byli okupantami i pewnie nikt tam święty nie był - tak wiec pamiętajmy i rozmawiajmy ale dzisiaj są sprawy ważniejsze.

zresztą jedynym gwarantem naszej wolności są inne mniejsze kraje - równie nagminnie r*chane przez niemcy i rosje - jak nadbałtyki, bialoruś, czechy, słowacy i własnie ukraina i to z nimi powinniśmy mieć dzisiaj najlepsze relacje i to naszych regionalnych interesów powinniśmy bronic - niezależnie od ilości krwi przelanej w przeszłości

tymczasem my jak kraj kolonialny - oglądamy się na usa, zachodnią europe w nadzieji, ze oni w razie co przyjadą chroni swój rynek zbytu...

joystik1337

2014-03-06, 00:15
Jak w Polsce był stan wojenny i nasi rodzice i dziadkowie mieli przej***ne, to się Ukraińcy śmiali. Teraz ch*j im między oczy.

Szlachcic_Cygański

2014-03-06, 00:35
A Żołnierze Wyklęci to co? Mało to Białorusinów, Ukraińców i Żydów wymordowali? Wy pie**olone zakłamane sk***ysyny? ŻW to ta sama liga co banderowcy. Macie pretensje, że Ukraińcy oddają im cześć, tymczasem większość z Was utożsamia się z mordercami ZW. No i co z tego, że walczyli z komunizmem, jak mordowali cywili.

Aquado

2014-03-06, 01:07
Macie pretensje, że Ukraińcy oddają im cześć, tymczasem większość z Was utożsamia się z mordercami ZW.

Co ty k***a pie**olisz kretynie?? Po ch*j starasz sie szufladkowac ludzi, zeby poprzec swoje ch*ja warte, marne zdanie?? W myslach nam czytasz, ze wiesz z kim sie tu ludzie utozsamiaja? Wypie**oliles z tymi ZW, ch*j wie po co - chyba koniny dzisiaj nie napie**alales, co ziomek? Kolejny obronca ukrainy-pseudo historyk.

vass

2014-03-06, 01:21
Jakiś ruski agent za kasę pisze takie teksty, a ćwierć inteligenci się podniecają.
Zdajcie sobie sprawę, że nie ma znaczenia czy lubimy Ukraińców, czy oni nas, Ukraina niezależna od Moskwy jest jak najbardziej Polsce na rękę.

an...........81

2014-03-06, 01:26
moj dziadek walczył z bandami od tych j***nych ukraińców, opowiadal mi jak napadali na polskie domy i nabijali dzieci na pale przed domem a rodziców przecinali piłą lub wieszali nad ogniem i "wędzili ich" więc pie**olę solidaryzację z nimi i mam ich w dupie i oby nie weszli do uni bo będzie wszędzie ich pełno pozatym mieszkając już tyle lat na emigracji nie spotkałem ukrainca który by lubił polaka !! najlepiej to się od nich jak najbardziej odgrodzić..

Aquado

2014-03-06, 01:36
poznalem kilku ukraincow w swoim zyciu - kazdy by zaj***lPolaka za paczke fajek. Oni zostali wychowani w strasznej nienawisci do Polakow. Apropo mordowania - moja rodzina ma podobne doswiadczenia- te swinie znecaly sie, gwalcily i mordowaly co popadnie. Ostatnia sprawa - mialem przyjemnosc rozmawiac z weteranem 2 wojny swiatowej, uczestnikiem powstania warszawskiego. Powiedzial mi, zebym pamietal o jednym. Wiekszosc Niemieckich zolniezy nie byla zla, walczyli bo musieli, podzielili sie zawsze jakas czekolada z dziecmi, normalni cywilizowani ludzie itd. nie czuje do nich zalu. ( nie liczac gestapo of kors). Co sie tyczy jednak Rosjan i Ukraincow - powiedzial, ze to najgorsza dzicz. To nie sa ludzie, nie mozna ich nazwac nawet zwierzetami...

Szlachcic_Cygański

2014-03-06, 04:58
Aquado napisał/a:

Macie pretensje, że Ukraińcy oddają im cześć, tymczasem większość z Was utożsamia się z mordercami ZW.

Co ty k***a pie**olisz kretynie?? Po ch*j starasz sie szufladkowac ludzi, zeby poprzec swoje ch*ja warte, marne zdanie?? W myslach nam czytasz, ze wiesz z kim sie tu ludzie utozsamiaja? Wypie**oliles z tymi ZW, ch*j wie po co - chyba koniny dzisiaj nie napie**alales, co ziomek? Kolejny obronca ukrainy-pseudo historyk.



Czy ja kuhwo bronię Ukraińców? Opisałem hipokryzję drugiej strony. Nie, nie czytam w myślach, ale jak tutaj ostatnio przewinęło się kilka wątków o ŻW, to większa część waliła z podniecenia konia. Nasi próbują wyegzekwować czegoś od nich, sami mając nasrane pod nogami, właśnie tym, że bronią dobrego imienia swoich "bohaterów". Cała ta sytuacja jest poj***na i nie pochwalam dumy nazionalistów ukraińskich z UPA. Po ch*j szczekasz, skoro nie kierowałem tego do Ciebie i osób Tobie podobnych?
Nazywasz mnie pseudo-historykiem? Ja Cię nazwę człowiekiem o słabych procesach myślowych.

Lasarr

2014-03-06, 05:49
Mi dziadkowie opowiadali, jak robili "rekawiczki", podrzynali gardla i na zywca wypie**alali flaki na zewnatrz, jak Lecter w czasach swietnosci, ale kto i co, to jest tak niejasne teraz, ze bez sensu zwalanie winy na kogokolwiek, za cokolwiek, tam chodzilo o utworzenie wlasnego panstwa totalitarnego, my nie bylismy jedynym celem, takim samym byli ruscy, zydzi i ukraincy, ktorzy opowiadali sie przeciwko nacjonalizmowy ukrainskiemu i calej organizacji, pozniej zsrr to przejelo i bodaj do konca 1946 albo 1947 uzywalo do wlasnych celow, mordujac ukraincow na ich wlasny koszt, odcinajac sie od wolynia i wczesniejszych wydarzen.