18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina 2022 TEMAT ZBIORCZY - TYLKO ZDJĘCIA I FILMY

~Angel • 2022-02-25, 12:31
28.06.2022


ZASADY PANUJĄCE W TYM TEMACIE:
- BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ZWRACANIA SIĘ DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW ORAZ KOMENTOWANIA INNYCH POSTÓW. MASZ COŚ DO POWIEDZENIA INNEMU UŻYTKOWNIKOWI T PRZEKAŻ MU TO W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ.
- NIE PISZEMY W POSTACH RAD, PRÓŚB I SWOICH ŻALI
- WRZUCAMY MATERIAŁY BEZPOŚREDNIO ZWIĄZANE Z DZIAŁANIAMI MILITARNYMI NA UKRAINIE - ŻADNYCH ANALIZ, POGADANEK Z YT, ARTYKUŁÓW Z PORTALI INFORMACYJNYCH, MEMÓW, ŚMIESZNYCH OBRAZKÓW ITD.
- WRZUCANE MATERIAŁY DOBRZE ABY MIAŁY OPIS SYTUACJI - MIEJCE AKCJI ITD. ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY (NIE JEST TO KONIECZNE ALE MILE WIDZIANE)
- POSTY ZAWIERAJĄCE W/W MATERIAŁ ORAZ ZAWIERAJĄCE KOMENTARZ DO INNEGO MATERIAŁU CZY ZWROT DO USERA RÓWNIEŻ BĘDĄ USUWANE A ICH AUTORZY ORZYMAJĄ BANA.
- WIDZISZ MATERIAŁ PROPAGANDOWY CZY TO STRONY UKRAIŃSKIEJ CZY ROSYJSKIEJ MOŻESZ GO SPROSTOWAĆ TAK JAK BYŁO TO WCZEŚNIEJ UŻYWAJĄC TAGU MODSPROSTOWANIE MA ZAWIERAĆ INFORMACJE ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY - TAKI POST ZOSTANIE DODANY DO TEGO MATERIAŁU

- AUTORZY POSTÓW NIEZGODNYCH Z W/W ZASADAMI OTRZYMAJA BANA .

PROPAGANDA TO ELEMENT WOJNY INFORMACYJNEJ I KAŻDA ZE STRON WIELOKROTNIE UDOWODNIŁA ŻE ROBI TO DOSKONALE. ZAPEWNE CZĘŚC MATERIAŁÓW ZAMIESZCZANYCH PRZEZ RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW MOŻE MIEĆ CHARAKTER DEZINFORMACYJNY - MY NIE JESTEŚMY W STANIE WERYFIKOWAC KAŻDEGO MATERIAŁU KTÓRY JEST ZAMIESZCZANY W TYM TEMACIE WIEC JAK WIDZICIE TEGO TYPU MATERIAŁY TO ZAMIAST WYPISYWAC SWOJE MĄDROŚCI TO POŚWIĘĆCIE TEN CZAS NA PORZĄDNE SPROSTOWNIE.
AUTORZY WRZUCAJĄCY UDOWODNIONĄ PROPAGANDĘ ZOSTANA POZBAWIENI MOŻLIWOŚCI PISANIA KOMENTARZY


spoiler

joleen33

2023-02-01, 19:04
Orki z Majorki na Ukrainie albo kończą tak:


(Tu jakiś poje*ał priorytety... Niestety)Albo też dzielnie poddają sięWiwat :-D
Niektóre też uczą się lataćBonus w "wolnym ruchu" w wolnym tłumaczeniu ;-)O i jeszcze takie gieroje


Tomz

2023-02-01, 21:59
Załoga ruskiego tanka w okopie się schowała/
Tam piła, spiewała i odpoczywała/
Lecz na ich nieszczęście nadleciał dron cichy/
I celnym granatem podziurawił im kichy/
Kilku gruz 200 ale kilku też przetrwało/
Bo na taką zgraję jeden granat to mało/
Możemy mieć jednak pewną nadzieję/
Że NATOwska artyleria wkrótce skonczy ich dzieje//Trochę powtórka ale w wersji reżyserskiej....No ci to w najlepszym wypadku mogą już tylko liczyć na poprawną identyfikację zwłok.I znowu częściowa powtórka ale rozjebki czołgu z drugiej części filmu raczej jeszcze nie byłoAle pokiereszowany :shock: :shock: :shock:Jeszcze więcej dronowania orków.@up podobno mobik z pierwszego filmiku rozerwał się na klatce po tym jak się kapnał że zostawił klucze na chatę gdzieś pod Bachmutem :lol:

Epickie nagranie zniszczenia rosyjskiego systemu przeciwlotniczego Tor-M2DT w wersji arktycznej

Od 2020 roku Pederacja Rosyjska miała tylko 12 takich maszyn.

Gościu z gaśnicą miszcz, mógł sp***alać a tak będzie medalik dla rodziny. No i Łada oczywiście. :->


PrawdaJestJedna

2023-02-02, 02:21
Kilka humorystycznych nowości z tego piekła. :lol: :lol: :lol:

1) Siły specjalne z Buriacji pochwaliły się otrzymaniem pickupa.

2) Niestety Rosjanie nie śpią i jak widać coraz bardziej uczą się na błędach, zapoznając szeregowych z obsługą dronów. Szkoła gdzieś podobno w Doniecku.
3) Historia zatacza koło, a tym razem ci od sierpa i młota wykorzystują dmuchane czołgi do zmylenia przeciwnika.joleen33

2023-02-02, 10:01
Najlepszy stealth to niski profil ;-)Tyle samo startów co lądowań chłopaki UkraińczakiPo drugiej stronie utrzymanie na najwyższym poziomieW ramach profilaktyki przeciwdezinformacyjnej kolejny filmik o rzekomym zmuszaniu Ukraińców do walki przez dowódców - opisany jako FEJK.

Orki po "szczęśliwym " powrocie do pederacji nie cieszą się zbyt długo życiem lub wolnością. PTSD daje o sobie znać szybciutko;) tym bardziej w kraju w którym "soldatom psychologów nie potrzeba"A ten mobik z kolei emocje wylądował na Bogu ducha winnym żuluNa deser Krabson w pracy


pavluczenkov

2023-02-02, 11:55
kolejni 200, 300,, jeńcy (oby wrócili i nieokaleczeni), odrobina musztry oraz Ptaki zniszczone i bojowy dron...


epicke wideo po prostu
Kriski

2023-02-02, 13:08
Domowej roboty ukraiński quadkopter, który może przenosić 6 pocisków moździerzowych kal. 82 mm i minę przeciwpancerną o masie 7,5 kg.Będzie więcej czerwonego Gruzu 200

pavluczenkov

2023-02-02, 13:32
jak jest poczucie humoru to jest i zdrowie


~mg_schutze

2023-02-02, 17:55
Nie strzelaj do drona, bo cię podziurawi kacapie.

Było się nie ruszać.
Swoją drogą ta wojna to mindfuck działań dronów. Od izraelskich dronów kamikaze w Karabachu poszło to ekspresem po zwykłe FPV robiących rozp***uchę.W Mariupolu orki chowały się w opuszczonym markecie, w odwiedziny wpadły HIMARSy.Ukrainiec zabiera pieseua do okopu podczas ostrzału.


Tomz

2023-02-02, 22:25
Orkowa mina PTKM 1ROstrzał orkówDron o bladym świcieDronowanie zapasów amunicjiKolejny ork zdronowanyOrkobicie w termowizji. Praca snajpera.Idealne przystosowanie do środowiska życia: Ork na tle sterty śmieci jest niemal niedostrzegalny


ancient86

2023-02-02, 23:44
Orkobicie 3#igor2014

2023-02-03, 12:12
Ukrowy strzał z RPG w tank orkowy , niemalże z przyłożenia, oglądać bez dzwięku bo mlaszczą coś po Malezyjsku :mrgreen: :mrgreen:


Kriski

2023-02-03, 15:18
Owlman napisał/a:

Owlman


Bardzo rzeczowe opinie w tej bolszewickiej szmacie, coś jak w polskim oko press czy innej wybiórczej.

Bolszewiccy sędziowie oczywiście dali 0Podobno jakiś kolaborant z Enerhodaru miał małe problemy z autem dzisiejszego poranka.

W wyniku wybuchu w Energodarze zginął pracownik tamtejszego „Ministerstwa Spraw Wewnętrznych” – powiedział tzw. „szef administracji regionalnej” Wołodymyr Rohow.

Rohiv nie podał nazwiska zmarłego.

Źródło

CzechoSadol

2023-02-03, 17:09
Się orkowi noga oberwała

X