18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina 2022 TEMAT ZBIORCZY - TYLKO ZDJĘCIA I FILMY

~Angel • 2022-02-25, 12:31
EDIT: 11.09.2023

INFOTMACJA
W związku z nagminnym usuwaniem lub oznaczaniem materiałów jako +18 przez YT. o d dnia dzisiejszego tj. 11.09.2023 zostaje wprowadzony bezwzględny zakaz stawiania wszelkich materiałów z YOUTUBE do tego tematu. Proszę nie uploadować materiałów z kanału Raporty z Ukrainy na serwery - osoby zainteresowane tym kanałem zapraszamy na YT


28.06.2022


ZASADY PANUJĄCE W TYM TEMACIE:
- BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ZWRACANIA SIĘ DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW ORAZ KOMENTOWANIA INNYCH POSTÓW. MASZ COŚ DO POWIEDZENIA INNEMU UŻYTKOWNIKOWI T PRZEKAŻ MU TO W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ.
- NIE PISZEMY W POSTACH RAD, PRZEMYŚLEŃ PRÓŚB I SWOICH ŻALI
- WRZUCAMY MATERIAŁY BEZPOŚREDNIO ZWIĄZANE Z DZIAŁANIAMI MILITARNYMI NA UKRAINIE - ŻADNYCH ANALIZ, POGADANEK Z YT, ARTYKUŁÓW Z PORTALI INFORMACYJNYCH, MEMÓW, ŚMIESZNYCH OBRAZKÓW ITD.
- WRZUCANE MATERIAŁY DOBRZE ABY MIAŁY OPIS SYTUACJI - MIEJCE AKCJI ITD. ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY (NIE JEST TO KONIECZNE ALE MILE WIDZIANE)
- POSTY ZAWIERAJĄCE W/W MATERIAŁ ORAZ ZAWIERAJĄCE KOMENTARZ DO INNEGO MATERIAŁU CZY ZWROT DO USERA RÓWNIEŻ BĘDĄ USUWANE A ICH AUTORZY ORZYMAJĄ BANA.
- WIDZISZ MATERIAŁ PROPAGANDOWY CZY TO STRONY UKRAIŃSKIEJ CZY ROSYJSKIEJ MOŻESZ GO SPROSTOWAĆ TAK JAK BYŁO TO WCZEŚNIEJ UŻYWAJĄC TAGU MODSPROSTOWANIE MA ZAWIERAĆ INFORMACJE ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY - TAKI POST ZOSTANIE DODANY DO TEGO MATERIAŁU

- AUTORZY POSTÓW NIEZGODNYCH Z W/W ZASADAMI OTRZYMAJA BANA.

PROPAGANDA TO ELEMENT WOJNY INFORMACYJNEJ I KAŻDA ZE STRON WIELOKROTNIE UDOWODNIŁA ŻE ROBI TO DOSKONALE. ZAPEWNE CZĘŚC MATERIAŁÓW ZAMIESZCZANYCH PRZEZ RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW MOŻE MIEĆ CHARAKTER DEZINFORMACYJNY - MY NIE JESTEŚMY W STANIE WERYFIKOWAC KAŻDEGO MATERIAŁU KTÓRY JEST ZAMIESZCZANY W TYM TEMACIE WIEC JAK WIDZICIE TEGO TYPU MATERIAŁY TO ZAMIAST WYPISYWAC SWOJE MĄDROŚCI TO POŚWIĘĆCIE TEN CZAS NA PORZĄDNE SPROSTOWNIE.
AUTORZY WRZUCAJĄCY UDOWODNIONĄ PROPAGANDĘ ZOSTANA POZBAWIENI MOŻLIWOŚCI PISANIA KOMENTARZY


W związku z waszymi licznymi prośbami ten temat będzie tylko i wyłącznie na zdjęcia i filmy z wojny na Ukrainie. Temat jest otwarty ale proszę o dodawanie postów wyłącznie z materiałami z Ukrainy bez komentowania pozostałych materiałów.

Komentarze bez w/w materiałów będą usuwane a ich autorzy otrzymają blokadę pisania na 30 dni.

EDIT od dnia 09.05 wszelkie komentowanie bez materiałów z wydarzeń na Ukrainie =BAN

WSZELKIE EWENTUALNE SPROSTOWANIE ŻLE OPISANYCH MATERIAŁÓW LUB SPROSTOWANIA PROSZĘ WPISYWAĆ W TAGU modTaki komentarz zostanie dołączony do posta i usunięty.


29.04.2023


Wojna trwa od ponad roku więc nazbierało się już trochę materiału przez ten czas.
Aby nie robić bałaganu i zachować chronologię nie wrzucajcie starych zdjęć czy filmów i weryfikujcie takie materiały przed ich wrzuceniem. Dodatkowo przy dodawaniu materiałów dodawajcie opisy o miejscu akcji bo np wrzucanie zdjęć samych zwłok niczego nie wnosi do tematu a wiele tych materiałów pochodzi z początku wojny.


spoiler

Flodzia

2023-02-01, 12:34
A kuku


Kriski

2023-02-01, 12:34
Przedmieścia BahmutuUkraiński żołnierz filmuje niszczenie rosyjskiego czołgu T-72B3 i nie może ukryć podekscytowania.


~tedwaha

2023-02-01, 15:15
Jak na YT to wyjątkowo dobry materiał (zapewne zaraz zniknie) Przedstawiający "Bój z wagnerowcami" w Bachmucie 3 Samodzielnej Brygady Szturmowej w którą to został przeformowany pułk Azov. zdaje mi się że urywki już tu były a tu macie całość w rozdziałce 720p no i napisy są.

pavluczenkov

2023-02-01, 17:38
300 oraz 200 z wojny w Ukrainie, koszmar


~tedwaha

2023-02-01, 18:27
Ubrani w ukraińskie mundury wagnerowcy próbowali zająć stanowisko ukraińskie.


joleen33

2023-02-01, 18:45
Zacznijmy od czegoś konstruktywnego, budowa przeprawy. Nie wiadomo gdzie i jak ale te oczojebne kamizelki wskazują że albo trening poza terenem walk albo może sorzed inwazji. Tak czy siak ciekawe ujęcie z drona.A tu już to co tygryski lubią najbardziej czyli St.Javelin razy dwa i to celnie.Ostrzał gradem pozycji śmierdzieliPopis medycyny pola walki pederacji rosyjskiej - typ chyba już jedną nogą na tamtym świeciePół kadłubek przedstawia:
~tedwaha

2023-02-01, 18:45
Cytat:

Powszechnie wiadomo, że flagi ukraińskie, polskie i unijne wchodzą w skład standardowego schowka na amunicję.
W pakiecie rozszerzonym znajduje się portret Bandery i wizytówki AZOVa.
W skład premium wchodzi płyta The Sims 3 oraz "Mein Kampf".
joleen33

2023-02-01, 19:04
Orki z Majorki na Ukrainie albo kończą tak:


(Tu jakiś poje*ał priorytety... Niestety)Albo też dzielnie poddają sięWiwat :-D
Niektóre też uczą się lataćBonus w "wolnym ruchu" w wolnym tłumaczeniu ;-)O i jeszcze takie gieroje


Tomz

2023-02-01, 21:59
Załoga ruskiego tanka w okopie się schowała/
Tam piła, spiewała i odpoczywała/
Lecz na ich nieszczęście nadleciał dron cichy/
I celnym granatem podziurawił im kichy/
Kilku gruz 200 ale kilku też przetrwało/
Bo na taką zgraję jeden granat to mało/
Możemy mieć jednak pewną nadzieję/
Że NATOwska artyleria wkrótce skonczy ich dzieje//Trochę powtórka ale w wersji reżyserskiej....No ci to w najlepszym wypadku mogą już tylko liczyć na poprawną identyfikację zwłok.I znowu częściowa powtórka ale rozjebki czołgu z drugiej części filmu raczej jeszcze nie byłoAle pokiereszowany :shock: :shock: :shock:Jeszcze więcej dronowania orków.@up podobno mobik z pierwszego filmiku rozerwał się na klatce po tym jak się kapnał że zostawił klucze na chatę gdzieś pod Bachmutem :lol:

Epickie nagranie zniszczenia rosyjskiego systemu przeciwlotniczego Tor-M2DT w wersji arktycznej

Od 2020 roku Pederacja Rosyjska miała tylko 12 takich maszyn.

Gościu z gaśnicą miszcz, mógł sp***alać a tak będzie medalik dla rodziny. No i Łada oczywiście. :->


PrawdaJestJedna

2023-02-02, 02:21
Kilka humorystycznych nowości z tego piekła. :lol: :lol: :lol:

1) Siły specjalne z Buriacji pochwaliły się otrzymaniem pickupa.

2) Niestety Rosjanie nie śpią i jak widać coraz bardziej uczą się na błędach, zapoznając szeregowych z obsługą dronów. Szkoła gdzieś podobno w Doniecku.
3) Historia zatacza koło, a tym razem ci od sierpa i młota wykorzystują dmuchane czołgi do zmylenia przeciwnika.joleen33

2023-02-02, 10:01
Najlepszy stealth to niski profil ;-)Tyle samo startów co lądowań chłopaki UkraińczakiPo drugiej stronie utrzymanie na najwyższym poziomieW ramach profilaktyki przeciwdezinformacyjnej kolejny filmik o rzekomym zmuszaniu Ukraińców do walki przez dowódców - opisany jako FEJK.

Orki po "szczęśliwym " powrocie do pederacji nie cieszą się zbyt długo życiem lub wolnością. PTSD daje o sobie znać szybciutko;) tym bardziej w kraju w którym "soldatom psychologów nie potrzeba"A ten mobik z kolei emocje wylądował na Bogu ducha winnym żuluNa deser Krabson w pracy


pavluczenkov

2023-02-02, 11:55
kolejni 200, 300,, jeńcy (oby wrócili i nieokaleczeni), odrobina musztry oraz Ptaki zniszczone i bojowy dron...


epicke wideo po prostu
Kriski

2023-02-02, 13:08
Domowej roboty ukraiński quadkopter, który może przenosić 6 pocisków moździerzowych kal. 82 mm i minę przeciwpancerną o masie 7,5 kg.Będzie więcej czerwonego Gruzu 200
X