18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukradziony baner narodowców

rrdzony • 2010-11-13, 03:38
Nazki dostali wpie**ol od antify w krzakach, a w dodatku stracili transparent swoim wodzem - nie będą już mieli przed kim walić konia.

rrdzony

2010-11-14, 15:21
Maciek93PL napisał/a:


Nie wolno mylić Obozu Narodowo Radykalnego z nazizmem bo nazi by chodzili z portretami adolfa a nie z biało-czerwonymi flagami i godłem Polski.


Więc spytam inaczej: po co wam krzyże celtyckie na sztandarach? Czy to są polskie symbole? Jakoś w godle Polski nie widzę krzyża w kółku... A może dlatego, że swastyki są zakazane, co? I przed mediami się przecież nie powie: "Jestem nazistą". Lepiej mydlić oczy: "Jestem nacjonalistą, kocham Polskę"

twojznajomy napisał/a:

Mówimy Polska dla Polaków, bo nie chcemy żeby islamiści żerowali, robili zamieszki i kradli w naszym kraju.


ziemia dla ziemniaków.

u ciebie na wiosce islamiści robią zamieszki? przej***ne tam masz. k***a, ilu ty muzułmanów w życiu widziałeś? jak na razie to nas zalewa wszechobecny katolicyzm. panowie w sukienkach mają wpływ na rząd. ale to wam pewnie nie przeszkadza, że Polska jest kolonią Watykanu...

a zamieszki we francji razem z młodymi muzułmanami robią studenci i robotnicy... one mają podłoże socjalne.

ale wy narodowcy zawsze lepiej widzicie.

NR...........er

2010-11-14, 15:23
"Dlaczego nic nie robicie?" Głupi babsztyl. Swoją drogą to fakt że ktoś wychodzi na ulicę i drze mordę że państwo, naród i rasa to pojęcia przestarzałe a potem jak dostaje w pie**ol biegnie do przedstawicieli tego panstwa po pomoc i jeszcze ich wyzywa, świadczy o tym że ma syfa na mózgu albo jest lewicowcem. A to że lewica ucieka? To normalne lewica zawsze ucieka albo robi tak żeby plebs za nią wszystko załatwił (w tym przypadku zamiast plebsu policja). Zresztą to co się działo w Warszawie pokazuje że jak ludzią się nudzi, jest im za dobrze i że niczym sobie na to nie zasłużyli to zaczyna im się robić coś z mózgiem. To że patrioci wyleźli na ulice jest ok w gruncie rzeczy państwowe święto, dobrze że ludzi chcą świętować na marszach zamiast pić wódkę w bramie.

nucturnal

2010-11-14, 15:24
a to "aa" "aaa" na końcu to co?

NR...........er

2010-11-14, 16:16
Pewnie koleś zepchął ją z auta. Lewicowa pani nie wpadła na to że stojąc na cudzym aucie niszczy je. No skąd ona mogła o tym wiedzieć :roll: przecież ona jest kobietą a jak wiadomo kobiety nie muszą znać się na samochodach;)

Ka...........ja

2010-11-14, 16:26
zabić taką to mało :] .. jedna i 2 strona zresztą tak samo żałosna i skrajnie tępa

aLBEDo

2010-11-14, 16:30

queke3arena

2010-11-14, 17:06
Wszyscy jesteście popie**oleni! Polityków, lewaków, narodowców, awanturników i inną hołotę wpakować w tupoleva i leccie na antarktyde.

twojznajomy

2010-11-14, 17:15
rrdzony napisał/a:


Więc spytam inaczej: po co wam krzyże celtyckie na sztandarach? Czy to są polskie symbole? Jakoś w godle Polski nie widzę krzyża w kółku... A może dlatego, że swastyki są zakazane, co? I przed mediami się przecież nie powie: "Jestem nazistą". Lepiej mydlić oczy: "Jestem nacjonalistą, kocham Polskę"


ziemia dla ziemniaków.

u ciebie na wiosce islamiści robią zamieszki? przej***ne tam masz. k***a, ilu ty muzułmanów w życiu widziałeś? jak na razie to nas zalewa wszechobecny katolicyzm. panowie w sukienkach mają wpływ na rząd. ale to wam pewnie nie przeszkadza, że Polska jest kolonią Watykanu...

a zamieszki we francji razem z młodymi muzułmanami robią studenci i robotnicy... one mają podłoże socjalne.

ale wy narodowcy zawsze lepiej widzicie.




1. Krzyż Celtycki jest symbolem chrześcijańskim, a jak powszechnie wiadomo MW, ONR i inne organizacje narodowe utożsamiają się z religią chrześcijańską. Po za tym krzyże Celtyckie na marszu nie były utrzymywane w stylistyce nazistowskiej, tylko nacjonalistycznej(celtyki nazistowskie są pokazane w takiej stylistyce jak swastyki- czarne krzyże w białym kole- a resztę wypełnia kolor czerwony)
2. U mnie na wsi Islamiści zamieszek nie robią. czyli przej***ne tam nie mam, i kilku muzułmanów, k***a, w życiu widziałem. Nie wiem gdzie ci się ten wszechobecny katolicyzm wlewa? Księża ci się pchają do mieszkania drzwiami i oknami, batem gnają cię do kościoła? Pewnie krzyże w klasie robią ci olbrzymią szkodę. jak ktoś ma wyj***ne na kościół to do niego nie chodzi...
co do tematu imigrantów, to proponuje przejechać się np. na Słowację i zobaczyć jak oni tam mają fajnie z cyganami. pamiętasz jak we wrześniu gości zastrzelił tam całą rodzinę? jaki wielki płacz o tym był w mediach? Tylko mało kto wiedział o tym że to była cygańska rodzina patologiczna która nie pracowała, darła ryja całymi nocami i okradała sąsiadów. koleś się wk***ił i zrobił porządek po swojemu. Podobnie ost. robił facet w Szwecji.
Możesz też zwiedzić Paryż lub Marsylię, ale nie te miejsca z pocztówek, tylko przedmieścia. Zobaczysz jacy gościnni potrafią być uciskani uchodźcy z afryki i bliskiego wschodu.
Mówisz o zamieszkach ze studentami i robotnikami... tak ale nie do końca.
Robotnicy nie palą samochodów i nie plądrują sklepów- oni chcą tylko demonstrować, tak jak w Polsce.
A studenci którzy idą ramie w ramie z arabami i murzynami to po prostu lewicowcy, SHARPy, RASHe Anarchiści itp. po prostu podoba im się taki styl życia- wyjść na ulicę podpalić i okraść kilka sklepów, rozwalić auta, obrzucać kamieniami policję...
Mam nadzieje że ja ani moje dzieci nie uświadczymy takiej "różnorodności kulturowej" w naszym ciemnogrodzie zwanym Polską.

Apollo

2010-11-14, 17:36
Jedni i drudzy powinni dostać wpie**ol po równo - i faszyści i lewacy... Następnym razem niech sobie zorganizują ustawkę gdzieś w polu zamiast zakłócać święto państwowe i robić burdy na ulicach...

donka666

2010-11-14, 17:41
Szkoda, że Adof nie dokończył dzieła choć i tak wśród żydów wprowadził spory nieład.

Ingles

2010-11-14, 17:42
k***a miałem się z Wami nie napinać, ale już nie zdzierżę. Moim zdaniem ktoś, kto ma prawdziwe poglądy nie potrzebuje biegać z transparentami po mieście. Jak ktoś jest prawdziwym patriotą to nie musi nosić brunatnej koszuli czy iść w jakimś śmiesznym marszu. Tak jak bycie wieśniakiem to nie kwestia pochodzenia, a stan umysłu, tak bycie patriotą to nie kwestia marszów, tylko codzienne decyzje i sposób życia. Z drugiej strony krzyczenie o "fizycznej eliminacji" ma równie mało sensu, bo jak powszechnie wiadomo psy, które szczekają zazwyczaj nie gryzą. Jak się chce kogoś fizycznie wyeliminować to się to k***a robi, a nie pie**oli o tym na forach przez siedem proxy. Ci wszyscy "antyfaszyści" nie mają prawa mówić komu wolno, a komu nie zapie**alać przez miasto z transparentami. Z drugiej jednak strony "narodowcy" nie mają prawa szerzyć nietolerancji. Obie grupy są moim skromnym zdaniem po równo zj***ne.
W zasadzie moim zdaniem (wiem, że wszyscy mają na to wyj***ne) każdy, kto tego popołudnia brał udział w tych wydarzeniach "z powołania" (czyli nie był tam w pracy jak policja, czy dziennikarze) w jakimkolwiek innym charakterze niż wygodnie siedząc na przyniesionym przez siebie krzesełku wędkarskim z piwem w ręku patrząc jak się napie**alają ma po prostu za dużo wolnego czasu. Jak wiadomo ludzie inteligentni się nie nudzą.

sveq

2010-11-14, 18:03
Co za frajerstwo, jak można do k***y nędzy ukraść transparent z POLSKIMI BARWAMI? I co k***a? Może teraz spalą nasze symbole narodowe?! Antifa, HAHA! Przykro mi, że żyjemy w czasach, w których patriota = nazista/frajer. Chyba wam się w głowach popie**oliło! Obyśmy nie dozyli czasów gdzie murzyni/araby będą podpalali nasze samochody/ gwałcili białe kobiety i w ogóle ch*j wie co. Brak słów.

Veetoo

2010-11-14, 23:56
Magik2501 napisał/a:

Akcja od 1:45
Grupa narodowców wbiega od boku w blokadę zorganizowaną przez lewicowców. Wcześniej lewica zapowiadała "fizyczną eliminację faszystów", a teraz (mając kilkukrotną przewagę) ucieka, a jakaś dziewczynka prosi policję o pomoc. Co w tym fajnego? Ano to, że zaraz potem krzyczy "antifa! antifa!", a na necie pisze o walce z policją.
Pozdro dziewczyny! Gratulację transparentu Dmowskiego, który zabraliście sześćdziesięcioletnim dziadkom ;-)





¡Hemos pasado!









Dla nieznających uroków tłumaczy online - his. przeszliśmy.

ivans

2011-01-01, 18:52
Tak na marginesie, baner panc**y(antify) skroili kibice Jagi i Auto. nacjonaliści z Wawy.

A wiecie jak antifa zdobyła baner ? Dzielni antyfaszyści zostali poproszenie by na chwile potrzymac baner, bo 80-latkom był ciężko, co dalej wiadomo. A jak nie to - KMWTW. :-P