18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukradziony baner narodowców

rrdzony • 2010-11-13, 03:38
Nazki dostali wpie**ol od antify w krzakach, a w dodatku stracili transparent swoim wodzem - nie będą już mieli przed kim walić konia.

edgar_2

2010-11-13, 14:31
Każdy uważający nacjonalistów za nazistów powinien się rozpędzić i przypie**olić głową w mur, najlepiej kilka razy... polecam też jakąś encyklopedie, sprawdzić znaczenie słów nacjonalizm, faszyzm i nazizm (nie, to nie to samo :shock: ). Patrioci są źli, wiem, gdyby nie oni k***a to nie byłoby dziś Polski, niebyłoby komu walczyć, każdy by miał na to wyj***ne bo przecież pod zaborami też jest fajnie, no i tych wstrętnych polskich nazistów by nie było, nikt by nie pamiętał że było coś takiego jak Polska. Ale co wy lewaki możecie wiedzieć o miłości do kraju, blokujecie manifestacje patriotyczną stojąc na ulicy w kolorowych ciuchach, grając na bębenkach i wygwizdując narodowy hymn, waszym priorytetem jest tolerancja dla homo i nie dla rasizmu, w dupie macie własną ojczyznę, kraj w którym żyjecie. Żenada.

ps. nie zamierzam polemizować na forum publicznym więc w razie czego PW

Lodówka Turystyczna

2010-11-13, 14:34
ludzie co to za "dziadek patriota" który zapomniał co nazole robiły polakom

tobol07

2010-11-13, 14:38
Pan_PL ... ten baner co trzymają ci NeoFaszyści to po angielsku jest -.- ... czyli raczej niebyła to akcja na polską antife ... wiec nadal jest 1-0 :D xD ... swoja drogą z obu gówien to już wole Antife ... mniej śmierdzi LPR-em i młodzieżą wszechpolską . i ich fałszywą patriotycznością ... którą prezentują miedzy innymi posługując się pozdrowieniami typu zieg hail na swoich alkoholowych libacjach, i nie oszukujmy się rasizm jest zły i tylko człowiek ograniczony umysłowo nie potrafi tego zrozumieć . Jakoś nigdy nie rozumiałem tych waszych faszystowskich teorii o wyższości rasy itd ... a nadmierny nacjonalizm do tego prowadzi , zobaczcie co się dzieje w rosji studeci z innych krajów boją się chodzić po ulicach bo są zabijani tylko dlatego że mają ciemniejszą karnację..

Matuus

2010-11-13, 14:44
edgar@
Oj, tragicznie pie**olisz.
Polskę uwielbiam, miasta w, którym mieszkam po dniu nieobecności mi brakuję i na prawdę ciężko (o ile będę to robił) będzie mi się z niego wyprowadzać. Tylko, że swój patriotyzm objawiam nie tym, że nienawidzę brudasów, obcokrajowców, lewaków, żydów, masonów, nie drę ryja "chwała bohaterom (i "rzymskie pozdrowienie") a po prostu robię to, co faktycznie może wspomóc ludzi żyjących w naszym kraju - jak robię zakupy, to staram się wybierać polskie produkty, nie kupuję szlugów z mety, systematycznie oddaję krew, płacę podatki, gdy są inicjatywy, zbiórki na coś to i pieniążek rzucę, ale nie muszę do k***y nędzy bawić się w jakiś nacjonalizm (który oprócz bycia głośnym nic nie robi).

Tylko ,że według Twoich kategorii jestem lewakiem, bo nie mam nic przeciwko brudasom, rumunom, żydom, masonom i wszelakim innym osobom, które określenia mają pejoratywny wydźwięk w ustach nacjonalisty. Nie chodzę na marsze, a ten marsz ONR'u czy czego tam innego też bym blokował. Bo jeżeli ktoś musi manifestować swój patriotyzm w taki a nie inny sposób, to jest po prostu śmieszny.

Apiro

2010-11-13, 15:08
brawo k***a barany. Widać, że media już wam przerobili mózgi. Teraz doszła jeszcze jedna teoria - ci, którzy świętują niepodległość państwa są jeszcze nazistami.
Pozdrawiam.

Styku

2010-11-13, 15:11
Freaqs napisał/a:

edgar@
Oj, tragicznie pie**olisz.
Polskę uwielbiam, miasta w, którym mieszkam po dniu nieobecności mi brakuję i na prawdę ciężko (o ile będę to robił) będzie mi się z niego wyprowadzać. Tylko, że swój patriotyzm objawiam nie tym, że nienawidzę brudasów, obcokrajowców, lewaków, żydów, masonów, nie drę ryja "chwała bohaterom (i "rzymskie pozdrowienie") a po prostu robię to, co faktycznie może wspomóc ludzi żyjących w naszym kraju - jak robię zakupy, to staram się wybierać polskie produkty, nie kupuję szlugów z mety, systematycznie oddaję krew, płacę podatki, gdy są inicjatywy, zbiórki na coś to i pieniążek rzucę, ale nie muszę do k***y nędzy bawić się w jakiś nacjonalizm (który oprócz bycia głośnym nic nie robi).

Tylko ,że według Twoich kategorii jestem lewakiem, bo nie mam nic przeciwko brudasom, rumunom, żydom, masonom i wszelakim innym osobom, które określenia mają pejoratywny wydźwięk w ustach nacjonalisty. Nie chodzę na marsze, a ten marsz ONR'u czy czego tam innego też bym blokował. Bo jeżeli ktoś musi manifestować swój patriotyzm w taki a nie inny sposób, to jest po prostu śmieszny.



Masz za to wódkę, co najmniej 0,7.
Bo w naszym kraju brakuje umiarkowania, w każdej dziedzinie życia. W religii, w polityce, wszędzie.
Każdy taki głos podnosi na duchu, że są jeszcze Polacy nie popadający w skrajności i rozumiejący, co znaczy patriotyzm. Zwłaszcza patriotyzm w stanie pokoju, kiedy nie wystarczy się między sobą napie**alać, a trzeba żyć godnie.

Jak widzę "patriotów" na każdym kroku kaleczących język ojczysty, to mi się nóż w kieszeni otwiera. Banda hipokrytów, ot co.

Rafcior

2010-11-13, 15:20
pedaly gdzie sie pchacie ? narodowcy manifestuja w swieto niepodleglosci zeby pokazac znaczenie tego swieta a wy sie do nich pchacie, po jaka cholere idioci ? po jaka cholere ?

Dariu$H

2010-11-13, 15:34
Nawet nie chce mi się czytać tych komentarzy, tylko się wk***ię. Ludzie zacznijcie odróżniać Narodowych Socjalistów(czyli można powiedzieć Nazistów żebyście wiedzieli o co chodzi) od narodowców(onr, nop) którzy gdzie się nie pojawią dostają wpie**ol. Tak samo dobrze by było jakbyście odróżniali Faszyzm od Nazizmu i Nacjonalizmu. Wiedzy lepiej nie czerpać z wikipedi.

Bendar

2010-11-13, 15:37
k***a, ludzie ogarnijcie się. Aż nóż się w kieszeni otwiera jak czytam takie wypowiedzi. To, że paru debili z wypaczonym światopoglądem szło w tym marszu nie znaczy, że każdy patriota jest od razu rasistą. Idioci, którzy jarają się faszyzmem są tak samo do odstrzału jak pedały i inne niedojeby, którym się we łbach poprzewracało. Trochę jednak poszanowania dla symboli narodowych i bohaterów się należy.

Azizi1926

2010-11-13, 15:37
Jak bardzo trzeba mieć nasrane w głowie, żeby kojarzyć Romana Dmowskiego z faszyzmem ? Jak można mylić faszyzm z nazizmem ? Jakim debilem trzeba być, żeby uważać że elementem faszyzmu jest teoria o wyższości ras ? Sam żadnej z tych ideologi nie popieram, wręcz się brzydzę, ale przynajmniej znam podstawowe pojęcia. Banda kretynów z mózgami wypranymi przez tvn i gw. :homer:

A tych debili co trzymają zdjęcie Romana Dmowskiego do góry kołami to bym za c*pki powiesił (bo jaj to oni na pewno nie mają). Postudiować trochę historię gimbusy j***ne. Dmowski, Korfanty, Witos i wielu innych, którzy budowali ten kraj zasługują na szacunek. k***a dokąd ten kraj zmierza, jeśli patriotyczny marsz jest atakowany przez tęczowe oddziały gejów, hymn jest wygwizdywany, a ludzie zasłużeni dla historii Naszego kraju są opluwani ?

Podoba mi się komentarz Kukiza :

Cytat:

(...) To środowiska lewackie, gejowskie i anarchistyczne postanowiły zrobić kontrmanifestację, chociaż nie przypominam sobie, żeby o niepodległość Polski walczył jakiś pułk pod tęczowym sztandarem. (...) Mam poglądy prawicowe i ten marsz był dla mnie swoistego rodzaju odtrutką na ...bezideowość i skundlenie obyczajów, jakie widzę w SLD i, niestety, w mojej - kiedyś - Platformie Obywatelskiej, która coraz bardziej mentalnie do SLD się upodabnia.



A antifa jako nazwa to tylko przykrywka. ładnie brzmi nieprawdaż ? Ja sam jestem antyfaszystą, jak i większość z Nas, więc ta nazwa pozwala ludziom się z nimi utożsamiać. Tak na prawdę to są rewolucyjni komuniści i czczący Lenina anty patrioci. Szambo i gnój. :plzdie:

Borek91

2010-11-13, 15:40
pie**olicie... Sieg hail to w szeregach MW czy ONR rzadkość, jeżeli coś takiego ma miejsce to możecie być pewni, że takich ludzi się po prostu usuwa, tak przynajmniej jest w oddziale działającym w moim rejonie. Nauczcie się w końcu odróżniać nacjonalizm od faszyzmu/nazizmu! Fakt coraz częściej idea nacjonalizmu jest wypaczana w stronę nazi, ale co to k***a ma do rzeczy? ch*ja macie o tym pojęcie, a każdy najmądrzejszy. Gdybyśmy nie byli nacjonalistycznym krajem to mielibyśmy to samo co zachodnia europa: meczet na każdym kroku, zamieszki bo mniejszością zachciało się więcej praw etc.

Jako ciekawostkę jełopy powiem wam, że RNR Falanga (protoplaści dzisiejszego ONR'u) byli zagorzałymi przeciwnikami hitlera, więc nie pie**olcie.

Tworas

2010-11-13, 15:48
Ostatnio wasz żydolewacki guru tzw. michnik nazwał narodowców faszystami a nie przyczepił się do czerwonej hołoty, która zakłóciła LEGALNĄ manifestację. Ja pie**ole, co w tej Polsce się teraz wyrabia. Z flagą narodową nie można już wyjść na ulicę, bo zaraz faszysta, antysemita etc etc.

Jestem narodowcem i ch*j mnie to obchodzi co te lewarki mówią, ale jeżeli już coś to
"lepiej być faszystą niż pedałem", rzekła A.Mussolini. Faszyzm to nie nazizm, lewackie cioty.



rrdzony

2010-11-13, 16:05
edgar_2 napisał/a:

Każdy uważający nacjonalistów za nazistów powinien się rozpędzić i przypie**olić głową w mur, najlepiej kilka razy... polecam też jakąś encyklopedie, sprawdzić znaczenie słów nacjonalizm, faszyzm i nazizm (nie, to nie to samo :shock: ). Patrioci są źli, wiem, gdyby nie oni k***a to nie byłoby dziś Polski, niebyłoby komu walczyć, każdy by miał na to wyj***ne bo przecież pod zaborami też jest fajnie, no i tych wstrętnych polskich nazistów by nie było, nikt by nie pamiętał że było coś takiego jak Polska. Ale co wy lewaki możecie wiedzieć o miłości do kraju, blokujecie manifestacje patriotyczną stojąc na ulicy w kolorowych ciuchach, grając na bębenkach i wygwizdując narodowy hymn, waszym priorytetem jest tolerancja dla homo i nie dla rasizmu, w dupie macie własną ojczyznę, kraj w którym żyjecie. Żenada.

dzisiejsi nacjonaliści w większości wywodzą się z subkultury nazi-skinheadów, która jako moda z zachodu przyszła do nas w latach 80. wtedy jawnie hajlowali, uważali hitlera za autorytet i nazywali siebie narodowymi socjalistami. ale w biegiem czasu zamarzyła się niektórym głowom kariera polityczna i przypomnieli sobie, że polska ma romana dmowskiego i tradycję nacjonalistyczną, więc wygodniej będzie nie nazywać siebie nazistami.
określenie "nazista" w stosunku do nacjonalisty bierze się właśnie stąd, że większość z was to kibole i skini, którzy nie raz krzyczeli "heil hitler". ile jest u was ludzi w średnim wieku?
ruch narodowy w polsce to:
1. stare dziadki pamiętające czasy przedwojenne
2. starzy komunistyczni działacze (jak np. Maciej Giertych - współpracownik Jaruzelskiego), którzy po '89 przypomnieli sobie, że są narodowcami
3. subkulturowcy - czyli łysa reszta


a tak btw. jeśli tak bardzo chcesz rozróżniania nacjonalizmu od nazizmu, to czy potrafisz wskazać różnice pomiędzy: trockizmem, demokratycznym socjalizmem, leninizmem, anarcho-syndykalizmem, anarcho-komunizmem, demokracją uczestniczącą i socjaldemokracją?
czy wszystkich, którzy się z tobą nie zgadzają nazywasz po prostu lewakami i komuchami?

Cytat:


ps. nie zamierzam polemizować na forum publicznym więc w razie czego PW

jebie mnie to

Tworas napisał/a:

Ostatnio wasz żydolewacki guru tzw. michnik


Michnik nie jest moim guru. to że teraz mieliśmy wspólnego wroga, nie czyni nas przyjaciółmi.





prawda jest taka, że ta cała Gazeta Wyborcza i elity rządzące z nią związane przez 20 lat polskiego kapitalizmu wyrządzili temu krajowi więcej szkód niż jacyś zj***ni naziole w śmiesznych koszulkach paradujący raz do roku z pochodniami.
odcinam się od GW, nie chcę mieć z nią nic wspólnego, nie czytam tego gówna

Ra...........og

2010-11-13, 16:07
Spokójnie radze, bez wyzwisk. To nie jest forum o charakterze politycznym. Jeszcze pare postów z wyzwiskami to zamkne temat a wszystkich wyzywających sie nagrodze czerwonym kolorem.

riodoro1

2010-11-13, 16:13
Co tu się k***a dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie, napinajcie się upolitycznione cioty z każdej strony lewa, czy prawa na nk lub wp, ale nie na sadisticu, nie wchodzę tu codziennie żeby czytać wasze brednie.