18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukradziony baner narodowców

rrdzony • 2010-11-13, 03:38
Nazki dostali wpie**ol od antify w krzakach, a w dodatku stracili transparent swoim wodzem - nie będą już mieli przed kim walić konia.

Adam1394

2010-11-13, 17:33
JKM do lewaków, mówiących od narodowcach jak o faszystach:


rrdzony

2010-11-13, 18:28
@up chyba raczej do policj, bo kontrdemonstranci raczej na pewno nie słyszeli jego jąkania

Magik2501

2010-11-13, 18:30
Hehe zabrali baner dziadkom z SN :D Odważnie chłopaki. To co będzie następne, proporczyki zabrane 9-cio letnim harcerzom?
Lewacy stracili więcej fantów, zdjęcia na forach narodowców.

Ec...........on

2010-11-13, 18:46
Adam1394 - a ten gościu z mikrofonem to uciekł z zakładu psychiatrycznego?
Nawet koń go nie słuchał :homer:

Mhok

2010-11-13, 19:00
Cytat:

Adam1394 - a ten gościu z mikrofonem to uciekł z zakładu psychiatrycznego?


Jesteś takim mułem, ze nawet nie wiesz co to za persona ?Jeśli tak, to możesz staremu swobodnie zaj***ć kopa w ryj-nie spisał się za dobrze.

Samemu jestem libertarianinem i wiem , ze anarchole-lewaki to debile bez szkoły, moralna hołota zapie**alajaca w UK na zmywaku.


Po wydarzeniach w wawie anarchole, beda dostawać regularne wpie**ol.
:tecza: :snajper2:

Kociodup

2010-11-13, 19:14
Nie no k***a, jeśli ci j***ni narodowcy oprócz darcia ryjów na manifestacjach zaczną robić coś konkretnego dla tego kraju (najlepiej gdyby się nawzajem powystrzelali), wtedy zacznę traktować ich poważnie. Ale gdy się widzi ich zakazane naziskinowskie mordy wydające z siebie głosy niedoj***nych goryli (choćby to żałosne "Kto nie skacze jest pedałem" - co to k***a ma być?!) - nic tylko rzucić parę mołotowów w ten motłoch. Przecież to jest k***a zbieranina zwykłego dresiarstwa, które wzięło sobie ideologię narodową na sztandary. Kto normalny chciałby zadawać się z takim debilami?
Żeby nie było - Dmowskiego szanuję tak samo jak Piłsudskiego, choć u kresu życia zaczęło mu odpie**alać w kwestii Żydów - ale za ch*ja nie jestem w stanie identyfikować się z heilującymi patafianami w glanach. Oby dostawali wpie**ol jak najczęściej, wszystko jedno od kogo, choćby i od tej całej Antify.
Za dobrze im wszystkim w tej demokracji, k***a.

Zombi

2010-11-13, 19:54
Lewusy skroili/ukradli baner staruszkom ze Stronnictwa Narodowego.

tarquin

2010-11-13, 21:13
Mogę wyjechać za granicę, gdzie jako biolog będę świetnie zarabiał - ale siedzę w Polsce w beznadziejnej pracy, bo biologów nikt nie chce.
Mogę wyjechać za granicę i robić tam doktorat za pieniądze pozwalające mi się utrzymać, a w Polsce dają mi 700 zł z wizją 1500 jak skończę doktorat (a za 1000 wynajmuje mieszkanie).
Mogę wyjechać za granicę i wziąć ślub z drugim facetem, ale siedzę w kraju, gdzie nawet nie możemy się trzymać za ręce na ulicy.

Uważam się za patriotę. Większość ludzi uważa mnie za idiotę - dlatego, że nie biorę pod uwagę wyjazdu z kraju.

Kajutek

2010-11-13, 23:06
brudne ćpuny z antify.

ch*j wam do dupy, albo nie bo dla was to przyjemnosc. :tecza:

Maciek93PL

2010-11-13, 23:17
Brudasy z antify nawet święta narodowego nie potrafią uszanować. Niech lepiej wracają do pakowania bomb i wysyłania ich najlepiej do siebie nawzajem bo tylko do tego się nadają. Dla mnie Roman Dmowski jest bohaterem narodowym wtedy go nie posłuchano i marnie skończyliśmy tak jak teraz się narodowców nie słucha a za 50 lat słowianie chyba już tylko w rezerwacie będą mogli mieszkać.
Nie wolno mylić Obozu Narodowo Radykalnego z nazizmem bo nazi by chodzili z portretami adolfa a nie z biało-czerwonymi flagami i godłem Polski.

twojznajomy

2010-11-13, 23:44
zarejestrowałem się tylko po to aby sprostować kłamstwa nt te "zdobyczy"

1 ten Baner z Romanem Dmowski należy do stronnictwa narodowego- starszych panów, którzy mają +/- 60 lat.
2. został on ukradziony już po marszu, podczas czuwania przy pomniku(ci dziadkowie zawsze zostają dłużej, i czuwają przy pomniku)
3. Baner który zdobyliśmy my(ten po angielsku) zdobyty był w walce, a raczej antifa go zostawiła gdy uciekała.
4. Dzień ten miał być absolutną porażką narodowców(lub jak ktoś woli faszystów), marsz miał zostać zablokowany, a wyszło jak zwykle. podczas jedynej okazji do starcia antifa się obsrała, i po kilku obitych twarzach uciekła.
5. Internetowa napinka antify o tym czego to oni by z nami nie zrobili gdyby nas "policja nie ochraniała". Spójrzmy prawdzie w oczy: gdyby na takich marszach nie było policji to nie było by też blokad, bo antifa oprócz "ekipy" Biedronia i świrniętych dziewczyn od stukania w bębenki by się nie pojawiła.
Oczywiście tego z naszych mediów się nie dowiecie, bo propaganda by się nie zgadzała.
Ps. ludzie otwórzcie oczy, włączcie myślenie: na naszym marszu nikt nie hailował, nie nosił swastyk ani portretów Hitlera, a za rok przed 11 listopada w mediach i tak będą pieprzyć o tym że jesteśmy naziolami. nie łykajcie tej propagandy.
My nie dążymy do tego żeby budować obozy zagłady i umieszczać tam wszystkich którzy nam nie pasują.
My po prostu widzimy co się dzieje, np w zachodniej europie. Mówimy Polska dla Polaków, bo nie chcemy żeby islamiści żerowali, robili zamieszki i kradli w naszym kraju. Nie chcemy żeby homoseksualiści paradowali na nago po ulicach( przecież może cie sobie normalnie żyć po cichu, nikt wam do sypialni zaglądał nie będzie).

Magik2501

2010-11-14, 13:43
Akcja od 1:45
Grupa narodowców wbiega od boku w blokadę zorganizowaną przez lewicowców. Wcześniej lewica zapowiadała "fizyczną eliminację faszystów", a teraz (mając kilkukrotną przewagę) ucieka, a jakaś dziewczynka prosi policję o pomoc. Co w tym fajnego? Ano to, że zaraz potem krzyczy "antifa! antifa!", a na necie pisze o walce z policją.
Pozdro dziewczyny! Gratulację transparentu Dmowskiego, który zabraliście sześćdziesięcioletnim dziadkom ;-)