18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DisLike

2018-12-03, 17:45
dolbysystem napisał/a:


Jak możemy oczekiwać idealnych warunków na Ziemi, gdy nasze ciała są grobami zamordowanych zwierząt? Dopóki będą istniały rzeźnie, będą istniały i pola bitew.

Lew Tołstoj.



Dopóki człowiek będzie się żywił jedzeniem, czyli chyba do końca świata? A rośliny uczuć nie mają i ziemii nie ochraniają, organizmów nie utrzymują? Nie jak krowy tylko pierdzą? :kupa:

_Netrunner_

2018-12-03, 18:04
DisLike napisał/a:



Dopóki człowiek będzie się żywił jedzeniem, czyli chyba do końca świata? A rośliny uczuć nie mają i ziemii nie ochraniają, organizmów nie utrzymują? Nie jak krowy tylko pierdzą? :kupa:




Aforyzm (łac. aphorismus, gr. aphorismós) – złota myśl, sentencja, maksyma, gnoma, apoftegmat; zwięzła, lapidarna, przeważnie jednozdaniowa wypowiedź, wyrażająca ogólną prawdę filozoficzną lub moralną, w sposób zaskakujący i błyskotliwy.

;-) .

Dżizas_kurde

2018-12-03, 18:19
Wreszcie jakiś radujący filmik.
Nic nie tak nie ucieszyło dzisiaj jak widok eksterminacji tych chodzacych sralników.
Wszystkie te poj***ne stworzenia zwane psami powinno sie k***a zutylizować w najbardziej efektywny sposób a ich właścicieli pozamykać na długie miesiące w pierdlach.

opetaniec

2018-12-03, 21:18
W samych Indiach jest od 200 mln do 600 mln bezdomnych psów, które tworzą watahy psów i atakują na ludzi. W sumie to Indie powinny zrobić jakąś atrakcję turystyczną dla chińczyków, gdzie taki owy wybiera broń i poluje na swoje danie na obiad... Problem głodu rozwiązany i problem psów bezpańskich...

Zimmerman

2018-12-03, 22:17
Nie wiedziałem, że na tym portalu jest tyle osób cofniętych w rozwoju, które przekładają życie zwierzaka nad życie człowieka. To jest dość smutne. Chciałbym zobaczyć sytuacje jak jakiś taki obrońca praw zwierząt stoi przed kimś kto ma zastrzelić albo jego (osobę popełniającą złe czyny, mniej lub bardziej ale zawsze) albo psa, ciekawe co wtedy powie.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-12-03, 22:38
nowynick napisał/a:



co do metod zabijania....



Skoro mnie zacytowałeś...
Nigdzie nawet nie zasugerowałem, że te metody uśmiercania popieram.

Uważam, że każde zwierze, skoro nasz popęd mięsożerny (i wg niektórych potrzeba biologiczna) wymaga mięsa w pożywieniu, powinno być zabite w taki sposób, by nawet nie miało świadomości, że jest mordowane, czyli w pierwszej kolejności natychmiastowe unicestwienie funkcji mózgu, by nie czuło. Ba, nawet sposób dostarczenia zwierzęcia do miejsca uboju (nie tylko do ubojni, również do miejsca, gdzie zostanie zabite) powinien być tak zorganizowany, by zwierze nie ""domyślało się"" co je czeka.
Wiem, wiem, utopia, niemożliwe..
A tak przy okazji, przykład uboju przez muzułmanów...
Pewnie Turcja...


sieger001

2018-12-03, 22:39
Zaraz będzie hejt ale mam w Was wbite.
Jak to jest, że jak pies jakiś dopadnie (tu dla zachowania tradycji) dziecko to można psa napie**alać godzinami po łbie i nawet nie jęknie, nie stęknie, nie puści i jeszcze jak dobrze pójdzie pogryzie nawet pałkarza, a tu pies dostaje strzała i składa się jak Szpilka? Dieta? Zmęczenie? Strach?

piotrekt1976

2018-12-03, 22:54
Rzecz nie w tym co zabijamy tylko JAK zabijamy dla miesa czy skory, jesli widzisz czlowieka napie**alajaego psa drewniana pała po lbie to znaczy ze ten czlowiek to zwykle scierwo. Naprawde w XXI wieku mozna bez problemuzabic kazde zwierze a nie po prstu je zatluc jak ostatnia k***a. Tu nie ma kwesti religijnych czy innych, po prostu koles z drewniania pałka zabija psy bo moze i ch*j. Nie mam problemu z tym ze sa zabijane, psy, koty, konie ,swienie , kurczaki czy indyki , ale skor nie zrobily nam nic zlego to powinno sie to robic szybko i bezbolesnie a napie**alanei drewniana pała raczej nie nalezy do tego typu zabijania.

beny561

2018-12-03, 23:21
Takie psie auschwitz smutne

impressa88

2018-12-04, 00:36
Moj ojciec tez nie lubi psòw. Kupilem sobie kiedys yorka tak wiem to nie pies, ale nie moglem z przyczyn osobistych zabrac go do nowego mieszkania I zostawilem psa un :roll:
rodzicow. Nie byli z tego zadowoleni na samym poczatku. A teraz ten pies spi z nimi ojciec jakngdzies jedzie to zabiera go ze soba. Robi dziwne udogodnienia w mieszkaniu. Jestem w szoku jak sie człowiek może zmienić który był anty. Teraz mnie straszą że cały majątek przepisza psu bo ten ich chociaż odwiedza bo ja robię to rzadko;)

Metruu95

2018-12-04, 08:29
Dżizas_kurde napisał/a:

Wreszcie jakiś radujący filmik.
Nic nie tak nie ucieszyło dzisiaj jak widok eksterminacji tych chodzacych sralników.
Wszystkie te poj***ne stworzenia zwane psami powinno sie k***a zutylizować w najbardziej efektywny sposób a ich właścicieli pozamykać na długie miesiące w pierdlach.



Komuś tu chyba pies sąsiada codziennie srał na wycieraczkę :mrgreen:

aaaaaaaaaaaaaa

2018-12-04, 08:40
impressa88 napisał/a:

...cały majątek przepisza psu...



Ja to bym się martwił, że przewidują dłuższy żywot psa niż Twój....

mateuszsadoltzr

2018-12-05, 01:32
Hahahaha oficjalnie potwierdzam na Sadolu, Jestem zj***ny! Moge patrzec jak obcinaja ludziom głowy,katują jeńców wojennych, biją do nieprzytomności brazylijskich złodzieji , a jak słysze te piski psów to mi sie k***a ciemno robie przed oczami i nie moge na to patrzeć