18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

youzeck1984

2018-12-03, 11:44
Mogę patrzeć jak isis ucina ludziom głowy. Jak w da silvy mordują się maczetami i wycinają sobie serca...
Ale jak widzę cierpienie zwierząt to serce mi pęka. I czuje niewyobrażalne wk***ienie...

Wiewór

2018-12-03, 11:51
Loaloa napisał/a:

I znowu kręcenie gównoburzy o nawyki żywieniowe Chińczyków. Ja ci aktywiści tak kochają kundle, to niech je sobie w domu trzymają. Chińczycy je tylko lubią i je jedzą. Kto nie jadł bitek z dobrze obtłuczonego psa, niech pierwszy rzuci kamieniem.



Polactwo się oburza a psie nóżki to była polska potrawa i na niektórych wsiach do dzisiaj psy wpie**alają.

kamilqpl123

2018-12-03, 12:41
furandi napisał/a:

Mordowanie ludzi jest ok, psów juz nie, ciekawym jestesmy stworzeniem.



Nie, mordowanie ludzie nie jest ok. Chyba ze sa to oprawcy i na to zasluzyli (pedofilia,gwalty,terroryzm,murzynizm i wiele wiele innych). Nikt przeciez nie przyklaskuje mordercom, wiec dlaczego piszesz ze jest ok? a pomysl nad tymi pieskami, myslisz ze te z filmiku zasluzyly na takie katowanie? Te psy sa nawet nie probuja sie bronic. Wiec smieszy mnie Twoje bezsensowne podejscie do tematu. Btw to jestem za odstrzeleniem wszystkich murzynow

janlew

2018-12-03, 14:28
Jedni jedzą krowy inni nie jedzą, jedni jedzą psy inni nie jedzą. Jedni jedzą świnie inni nie jedzą itd. itp. Nie ma co przeżywać gustu, tradycji i z jakiego zwierzęcia kto mięso wybiera.

Szertu

2018-12-03, 15:14
Okej, jestem w stanie zrozumieć, że Chińczycy czy też inni jedzą psie mięso z różnych powodów., tak jak na Zachodzie je się świnie czy bydło. Nie rozumiem tylko jednego, jak można traktować żywe stworzenia w taki sposób? Katować na śmierć, gotować na żywca, kaleczyć - no k***a, na pewno można zrobić to w humanitarny sposób

wjeaioj

2018-12-03, 15:16
Nie popieram takiego traktowania zwierząt.

seremak1987

2018-12-03, 15:23
W chinach nawet ludzkie życie nie ma najmniejszej wartości, co dopiero psa. Inna kultura.

Spec122

2018-12-03, 15:48
Wolę koty . Smaczniejsze są po prostu.

P4GER

2018-12-03, 16:11
I co im zrobisz? Nic im nie zrobisz

anakin

2018-12-03, 16:19
zastanawiam się jak mocną trzeba mieć psychikę albo być sp****nym żeby zabić sobie z 30 psów dziennie i normalnie wrócić do domu i jeść kolację z rodziną i następnego dnia to samo hmm..

TB303

2018-12-03, 16:21
Cytat:

eby zabić sobie z 30 psów dziennie i normalnie wrócić do domu i jeść kolację z rodziną i następnego dnia to samo hmm..


Tak samo jak u nas, zabijając 30 świń :kawa:

endrju132

2018-12-03, 16:41
@up. na każdej ubojni jest ten sam syf ;) miałem okazję odbywać praktyki na ubojni bydła,świń oraz kurczaków . Najgorzej chyba jest ze świniami, tam każda świnia wiedziała co ja czeka ponieważ widziała śmierć poprzedniczek (czasami zdarzało się nawet,że świnie piły swoją krew ) , kurczaki to już w ogóle był dramat, woda + prąd . Jednym słowem, nie ma humanitarnego sposobu na zabijanie a jeść coś trzeba ;)

_Netrunner_

2018-12-03, 17:39

Jak możemy oczekiwać idealnych warunków na Ziemi, gdy nasze ciała są grobami zamordowanych zwierząt? Dopóki będą istniały rzeźnie, będą istniały i pola bitew.

Lew Tołstoj.