18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tur

2018-12-02, 20:46
Wiem, że to Sadol ale szkoda mi tych psów. Idę dać Tofikowi coś smakowitego.

gabriel0

2018-12-02, 20:51
0:52 o jaki k***a dinozaur. Ciekawe ile z takiego jednego jest mięsa.

Loaloa

2018-12-02, 20:58
I znowu kręcenie gównoburzy o nawyki żywieniowe Chińczyków. Ja ci aktywiści tak kochają kundle, to niech je sobie w domu trzymają. Chińczycy je tylko lubią i je jedzą. Kto nie jadł bitek z dobrze obtłuczonego psa, niech pierwszy rzuci kamieniem.

furandi

2018-12-02, 21:03
Mordowanie ludzi jest ok, psów juz nie, ciekawym jestesmy stworzeniem.

szaman1991

2018-12-02, 22:03
Jakoś wolę gdy napie**ala się ludzi niż psiaki.

Janusz_k

2018-12-02, 22:07
Loaloa nie pie**ol, to bieda na wsi zmuszała do jedzenia psów, ci którzy mieszkają w miastach i mają psa psiny już nie jedzą. Różne sadistic już tu widziałem ale na te biedne psy nie mogę patrzeć.

Liton

2018-12-02, 22:11
Tymczasem w realnym świecie Chinole na głębokich zadupiach (zachód Chin) jeszcze tylko żrą psy. Reszta już przeszła na modę europejską trzymania ich jako zwierząt domowych.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-12-02, 22:48
W Chinach je się psy w Polsce nie. W Polsce oburzamy się, że Chinole jedzą psy...
W Polsce je się wieprzowinę, w Izraelu i krajach arabskich nie.
Żydzi i Arabowie dziwią się, jak my możemy jeść świnkę...
Co kraj to obyczaj. Mięso jak mięso...

Nattttsjel

2018-12-02, 23:52
A ja powiem tak: niech jedzą, co chcą ale niech zabijają to w odpowiedni sposób. To, co robią to jest po prostu gnębienie, torturowanie...

hallux

2018-12-03, 00:12
Świnki morskie również tak traktują. Czy jeszcze kogokolwiek obchodzą świnki morskie? Czuję teraz przygnębienie, idę zajeść go schabowym.

OpenStreetMaps

2018-12-03, 01:04
CHINY! To tam mieszkają te sk***ysyny! A jeśli ktoś myśli że KRAKUS i MORLINY to nie są CHIŃSKIE firmy to jest naiwny jak dziecko.

nwonigers

2018-12-03, 01:07
k***a nie odpalam tego;d jestem wyprany z uczuc ale tego nie dam rady ogladac do ch*ja!!!!

tomgru

2018-12-03, 01:47
Jak dla mnie niech sobie wpie**alają, koty, psy czy małpy jak chcą. Natomiast wielki czarny ch*j im w dupska za bestialstwo, bo ku temu nie widzę żadnego racjonalnego powodu.

nowynick

2018-12-03, 08:47
Hranipex napisał/a:

W Chinach je się psy w Polsce nie. W Polsce oburzamy się, że Chinole jedzą psy...
W Polsce je się wieprzowinę, w Izraelu i krajach arabskich nie.
Żydzi i Arabowie dziwią się, jak my możemy jeść świnkę...
Co kraj to obyczaj. Mięso jak mięso...



co do mięsa zgoda, co do metod zabijania już nie. Po pierwsze mięso ze zestresowanego zwierzęcia jest dużo gorszej jakości, po drugie czy to świnia czy pies czy krowa to zasadniczo rozumie sens śmierci no i posiada układ nerwowy podobny do naszego. Bicie pałką na śmierć to jedna z cięższych kar stosowanych już w starożytności. Taka śmierć jest niepotrzebnie bolesna i tyle.