18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowy ateista

Imie_jego_44 • 2014-01-29, 19:36

Tak właśnie wyglądają nasi sadolowi wojujący ateiści.

Gharotief

2014-01-29, 19:40
Dokładnie, pozerzy internetowi, a w realu zatwardziali katole, no bo babcia i mama każą.

ReniferPL

2014-01-29, 19:41
Serio nie rozumiem wojny między ateistami a wierzącymi. Co jeden ma do drugiego? Niech sobie żyją obok siebie, a co to kogokolwiek obchodzi w co wierzy druga jednostka... Oczywiście dopóki swoją wiarą lub działaniem nie narusza praw i wolności drugiej.

filip1127

2014-01-29, 19:45
Ochocho się k***a zaraz zacznie :D . Szkoda, że czipsów nie jem bo bym miał kino pierwsza klasa :D

Pącki

2014-01-29, 19:54
Nie mylić wierzących i katoli - wierzyć to można w siebie, a biblia to tylko wartości moralne. Wiara w kościół(tfu) to wspieranie i obrona dzieciojebców i podtrzymywanie przy życiu legalnej mafii

PogromcaDziewic

2014-01-29, 19:57
A mnie z kolei denerwuje coś takiego:
"-Nie jestem katolikiem.
-Ateista!"
Jakby nie mogłobyć, że:
Prawosławny, wyznawca hinduizmu, buddysta, zaratusztranista, luteran, kalwin, rodzimowierca.
Faktem jest, że w 90% to szczurki lat max 17 krzyczą "JP2GMD" po to, żeby być fajnym, bo tak w tv powiedzieli że pedofilia. I to jest ich najlepszy argument.(To nic, że wśród nauczycieli jest większy odsetek pedofilli, ale dlaczego nie krzyczymy "przecz z szkolnictwem"? A, no tak. W mediach nie powiedzieli.) No dobra, ale jak to się ma do wiary? Nie musisz chodzić do kościoła, żeby być chrześcijaninem.

herbalix

2014-01-29, 20:42
nie od dziś wiadomo, że najmniejsze pieski najwięcej szczekają. i dotyczy to tak samo ateistów, jak i teistów, lewaków, prawaków, korwinistów, tuskowców, pedałów, homofobów. najwięcej ekspertów od r*chania jest wśród nieopierzonych, pryszczatych prawiczków. najwięksi spece od motoryzacji jeżdżą czinkłeczentami i to jak się stary na działce napie**oli i trzeba go do domu odstawić.

thewhitestar

2014-01-29, 20:44

Coś jak wyznawcy JKM, istnieją tylko w internecie.

wl...........95

2014-01-29, 20:45
To bardzo fajnie że znasz osobiście wszystkich ateistów z sadola. Gratuluje znajomości.

St...........el

2014-01-29, 20:47
Bongman jeszcze się tu nie wypowiadał? Aż dziw bierze, że tym razem w tematach religijnych odpuścił :D

Ale poważnie, ile można drążyć temat - wierzy nie wierzy - osobista sprawa i nie ma co roztrząsać, póki nie argumentują wypowiedzi na nieracjonalnych przesłankach w dyskusjach na inny temat. Po drugiej stronie też są gimby, więc nic specjalnego w tym obrazku...

Pomurnik666

2014-01-29, 20:48
pie**ole was wszystkich, ateistów czy pobożnych. I tak ch*ja wiecie jak jest naprawdę. pozdrawiam ch*je :*

Browarek

2014-01-29, 20:49
Szczerze, bardziej rozumie jehowych niz katoli. Jehowi to wierzą w to co jest napisane w Biblii, a katole w różne dogmaty i inne zasady wymyślone przez kler, aby podporządkować sobie lud. Jestem niewojującym agnostykiem i mam was w dupie.

brudny

2014-01-29, 20:50
to fakt powinna być jakaś dokładniejsza weryfikacja deklarowanego wieku.