18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowy ateista

Imie_jego_44 • 2014-01-29, 19:36

Tak właśnie wyglądają nasi sadolowi wojujący ateiści.

Janóż

2014-01-29, 20:53
k***a ateizm to nie antyklerykalizm. ja tam nie wierzę i mam w dupie czy budują te kościoły czy nie, czy krzyż wisi, czy nie, bo katolicyzm zły jako tako nie jest, a nawet dobry, bo broni obyczajów i wstrzymuje lewacką propagandę ( nie dotyczy muslimów) Ludzie którzy się afiszują ze swoim ateizmem to matoły i przede wszystkim w wieku gimnazjum, albo krótko po.

XtravaganZa

2014-01-29, 20:53
Katole i Ateiści są poj***ni po równo, bo Jedynym Panem jest Allah! Innowiercy oraz niewierni: marny wasz koniec!
Bismillah al-rahman al-rahim alhamdulillah!!!
:niggasmile:

Darkeduar

2014-01-29, 20:56
Nie ma czegoś takiego jak wojujący ateiści ?

Ci "Wojujący ateiści" to dokładnie 11-12 letni bachory które na dobrą sprawę nie powinny być nikim, ani ateistami ani katolami ani szmatogłowymi. Każdy powinien mieć wybór w co wierzy/nie wierzy skoro mamy taki wolny świat. A te dzieci to tylko małe gówna które myślą że coś wiedzą i chcą poklasku za pojechanie czegokolwiek, w tym wypadku którejś z religii.

Jestem ateistą i wielu z moich znajomych to też ateiści i chyba wszyscy ATEIŚCI się ze mną zgodzą że nie ma czegoś takiego jak "wojujący ateista".


Ateista <Zajebiścieeeeeeeeeeee gruby i wysoki mur> Inne religie

Tak to widzę i tyle.

Chudy_lis

2014-01-29, 20:59
Katole vs Ateiści - temat rzeka. Zobaczmy jak radzą sobie z nim zawodowcy:
Christopher Hitchens i Stephen Fry kontra katolicy cz.1/5


reszta na youtube.

MyDreams

2014-01-29, 21:01
Za dzieciaka chodziłem do kościoła, byłem przyjęty miałem bierzmowanie. Gdy osiągnąłem pewien wiek, po głębszym zastanowieniu się uznałem, że kościół, spowiedzi itp nie są mi do życia potrzebne. I wiara w własnego siebie jest najlepszą wiarą. Oczywiście nic nie mam do wierzących. I nie biegam po ulicach z okrzykami, że Boga nie ma. Pozdrawiam

Shanne

2014-01-29, 21:02
Od Korwina sie odpie**ol lewaku.

oozyxak0o

2014-01-29, 21:02
I to jest myślenie typowego pisiorka.

go...........ek

2014-01-29, 21:04
Imie_jego_44 napisał/a:


Tak właśnie wyglądają nasi sadolowi wojujący ateiści.



tak właśnie wygląda 90% sadoli

rockface123

2014-01-29, 21:07
Napisałbym coś ale nie mam popcornu do podziwiania fali hejtu więc sobie daruje ;-)

T-Will

2014-01-29, 21:08
p*zdy zwykłe.
Ja tam nie jestem w necie jakimś zatwardziałym ateistą, a rodzinie przedstawiłem sprawę jasno, w Boga nie wierzę i jestem przeciwny chrzczeniu niemowląt, człowiek jak dorośnie powinien móc samodzielnie podjąc decyzję.

Blezzer

2014-01-29, 21:10
BongMan jest trochę starszy niż na obrazku w temacie.

Ol...........up

2014-01-29, 21:21
thewhitestar napisał/a:

Obrazek
Coś jak wyznawcy JKM, istnieją tylko w internecie.



Na nieszczęście normalnych obywateli istnieje cała rzesza wyznawców bandy czworga. Działają oni aktywnie na wyborach przynajmniej od 20 lat, czego wspaniałe skutki widzimy obecnie.

Nav

2014-01-29, 21:32
Pojadę klasykiem

Zjazd ateistów:
Po przywitaniu, ateiści poszli pogrozić Bogu, pokazać jak sobie świetnie radzą bez niego.
Wszyscy skaczą jak najwyżej krzycząc "Boże, ty ch*ju, nic nam nie zrobisz, ch*j ci w dupę!" itp. Tylko jeden facet siedzi na kamieniu i czyta gazetę.
Podchodzi do niego przewodniczący zjazdu i pyta:
-A czemu Pan nie bluzga na Boga?
-Bo w niego po prostu nie wierzę.

Infinity

2014-01-29, 21:39
To jak wygląda użytkownik 4chan'a