18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w jukej

Ro...........ny • 2023-01-25, 22:52
Problemy rodaków na wyspach


dżonyłojlker

2023-01-26, 21:33
Jeszcze Bentleya downy uszkodziły. Jak już tak pajacowali, to mogli rozjechać tę cipę z wózkiem co się tam przepychała.

Antypolak

2023-01-26, 23:56
W sumie to nie wiadomo co się stało wcześniej.

JakiesGowno

2023-01-27, 09:20
Zybi11 napisał/a:

Stary jak jestes tu 10 lat I dalej zarabiasz srednia wyplate to co z Ciebie za nie ogar pewnie pracujesz na magazynie albo w fabryce I stoisz jak pala przy tasmie I sie nie rozwijasz to zarabiasz malo



nie twój biznes czym się zajmuje ;)

Adae

2023-01-27, 16:37
Tak wyglada ponad 90% emigrantow z Polski. Kompletne zyciowe ofermy i p*zdy majace dwie lewe rece. Stereotypy i zarty o Polakach biora sie wlasnie z obserwacji tych ludzi i w rzeczywistosci nie sa zartami, a prawdziwym opisem zdolnosci zyciowych tych istot.

Ciesze sie, ze emigruja przyczyniajac sie do oczyszczania puli genetycznej w kraju.

Polak1988

2023-01-27, 22:17
Adae napisał/a:

Tak wyglada ponad 90% emigrantow z Polski. Kompletne zyciowe ofermy i p*zdy majace dwie lewe rece. Stereotypy i zarty o Polakach biora sie wlasnie z obserwacji tych ludzi i w rzeczywistosci nie sa zartami, a prawdziwym opisem zdolnosci zyciowych tych istot.
Ciesze sie, ze emigruja przyczyniajac sie do oczyszczania puli genetycznej w kraju.




Ciekawe jaki ty byś był zaradny,gdybyś był świadkiem takiej akcji,gdzie dwóch młodych ahmedów zaj***ło auto i nie wiadomo co mogą zrobić,żeby się teraz wydostać z tej sytuacji.Same życiowe kozaki.Byś nawet nie wysiadł z auta,tylko walił klocka w zbroję i nagrywał swoim telefonikiem relację na fejsika.Codziennie spotykam takie cioty życiowe,co tylko szukają możliwości,żeby się dowartościwać.

7wporzondku

2023-01-27, 23:28
jan0sik1 napisał/a:

Te frędzel, byłeś w UK? No widzisz a ja znam kogos kto był... Ale do rzeczy. NIe pierydol farmazonów że w latach 80 jest jak dzisiaj. Ja i dwóch znajomych zjechaliśmy do polski bo baliśmy się o swoje rodziny. Zereztą skoro tak piszesz to jesteś głupi więc nie bedę ci tłumczył.



Dokladnie. Zjechałem bo się zacząłem cykać o dupe

Adae

2023-01-29, 23:14
Polak1988 napisał/a:

Ciekawe jaki ty byś był zaradny,gdybyś był świadkiem takiej akcji,gdzie dwóch młodych ahmedów zaj***ło auto i nie wiadomo co mogą zrobić,żeby się teraz wydostać z tej sytuacji.Same życiowe kozaki.Byś nawet nie wysiadł z auta,tylko walił klocka w zbroję i nagrywał swoim telefonikiem relację na fejsika.Codziennie spotykam takie cioty życiowe,co tylko szukają możliwości,żeby się dowartościwać.



Obsranie zbroi i siedzenie w samochodzie byloby wielokrotnie lepsze od komedii odj***nej przez te ofermy.