18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w jukej

Ro...........ny • 2023-01-25, 22:52
Problemy rodaków na wyspach


brylant1412

2023-01-26, 06:21
słowa po angielsku nie zna ale dzwoń na policję hahaha

krolikosus

2023-01-26, 06:51
Lemur z madascaru ??

rostyty45

2023-01-26, 08:58
Ten szary to Bentley Bentayga za 2 mln zł

zbigniewz

2023-01-26, 09:53
Zostawi auto to se drugie kupi bo to angol i go stać z zasiłku

Black_Hole

2023-01-26, 12:01
k***a jakie polskie wiesniaki, cebula pi*ona dobrze ze te robaki siedza tam, szkoda ze ich nie rozjechał

dOpieca

2023-01-26, 14:58
żona? przecierz to jakas babcia była :D

LizTruss

2023-01-26, 16:04
2 samochody zostały ukradzione. Polacy na miejscu czujni i gotowi.


BambiPMT

2023-01-26, 16:14
Reszta filmu. Jednak uciekli. Ta Anglia to jakiś pie**olony kraj 4tego świata. Nie odróżnisz małpy od mlodego Anglika.
Poziom -1 to tak niezależnie od koloru skóry. Dwie fury, z gps-em. Trwało to kilka minut. Gdzie są psy?
Sram na te ich funty. W dupę se wsadźcie to "dostatnie" życie w Europie zachodniej.

Marian_Koniuszko

2023-01-26, 16:21
Takich bezczelnych sk***ysynów to się często nie spotyka :-D

zeedo

2023-01-26, 16:42
japie**ole ale cymbały xddd

Zybi11

2023-01-26, 18:31
JakiesGowno napisał/a:

Mieszkam w angli od około 10ciu lat, moge szczerze powiedzieć, że dobre czasy w uk już się skończyły. Zarobki są już naprawde bardzo porównywalnedo tych w pl, nie mówiąc tylko o pieniądzach to już od 3-5ciu lat robi sie tu gruby syf szczególnie z młodzieżą latają z młotkami maczetami nożami i się zabijają xd...
Złożyłem wniosek o certyfikat na broń palną, jeśli ktoś będzie zagrażać mojej rodzienie i mi myślę, że 'pompa' ogarnie rozbrykane towarzystwo bez większego uszczerbku na zdrowiu. Zaczynam się bać wszechobecnej złości nienawiści i ogólnej przestępczości. Wiem, że w polsce policja jest jaka jest ale swoi debile, urodziłem się w polsce i tam jest moje miejsce niedługo trzeba sie zawijać z tego syfu zanim wszyscy w uk będą musieli się zaszczepić.



Stary jak jestes tu 10 lat I dalej zarabiasz srednia wyplate to co z Ciebie za nie ogar pewnie pracujesz na magazynie albo w fabryce I stoisz jak pala przy tasmie I sie nie rozwijasz to zarabiasz malo

ellsworth

2023-01-26, 19:51
robsonx79 napisał/a:

Młodzież w UK odpie**alała od zawsze. To był problem już w latach 80-tych i świat się jakoś nie zawalił. I nie porównuj zarabiania w funtach, do zarobków w złotówkach. Siła nabywcza przeciętniej angielskiej pensji zjada polską na śniadanie.



hahaha. Pójdz do dentysty to się dowiesz jaką masz siłę nabywczą tej brytyjskiej pensji.

ProVVe

2023-01-26, 20:19
No jeśli chcesz zobaczyć siłę nabywcza funta to powiem tak. Usługi w UK są baaardzo drogie, remonty również, jeśli chcesz żyć tanio to dasz radę bo takich tanich śmieci maja pełno. Jeśli chcesz żyć bardziej wystawnie to jak wszędzie zdziwisz się jak drogie jest życie. W Polsce jak zarabiasz 15tys na rękę również może być mało w Warszawie kiedy chodzisz na śniadanie i obiady do kanjp etc etc.... Wszystko zależy od tego czego chcesz o co robisz. Jednak fakty są takie ze UK jest droga w porównaniu z tym do czego się w Polsce przyzwyczaił czlowiek. Przykład knajpy - nie ma w UK dobrego miejsca gdzie za 200zl zjesz w 4 osoby( w Polsce znajdę spokojnie). Jednak przez ludzi i ich pazerność będziemy mieli drugie UK. Ponieważ glupia c**a po zawodówie podniesie ceny robienia paznokci o 25-40% tłumacząc siw inflacja i cena ogrzewania. Jakby nie ogrzewała mimo wszystko swojej chaty, co drugie "zlecenie" na lewo i tym samym podnosi inflację, ceny innych rzeczy/uslug w Polsce. Fryzjer to chyba taki szczyt kurestwa... Jak mu k***a cena nozyczek podskoczyla? Moze szamponu w hurcie z 50 na 60zl a butla opie**oli 30ludzi to kazdemu dojebie z 35zl na 53zl (autentyczny skok ceny do ktorego chodzilem). Miasto wawa chyba w salonie widzialem 140zl meski w Poznaniu 100zl (ceny niemal jak UK) Jak każdy łakomy sk***iel... Ja staram się być racjonalny i mógłbym doić ludzi jak baba na wsi krowę, ale tego nie robie... Sam jednak nic nie zmienię i zastanawiam się czy najzwyczajniej nie robić jak reszta, kosić frajerow, spac spokojnie, mieć wyj***ne. Także nie dziwcie się, że będzie coraz gorzej jak Janusze biznesu nie widzą dalej niż czubek własnego tepego ryja i że sami kręcą na siebie bata zmniejszając siłę nabywcza złotówki... Minimalna do gory wszytko do gory I tony papieru w obrocie nigdy nie służą żadnej walucie

UrlichUrwich

2023-01-26, 20:41
LizTruss napisał/a:

2 samochody zostały ukradzione. Polacy na miejscu czujni i gotowi.



Qrwa - tam są drzwi od jakiegoś auta w ogródku (0:26).
Co jeden to lepszy. Ta baba z wózkiem pewnie wiozła zajumane katalizatory.

Hollo

2023-01-26, 20:46
Jak tam wyjechali najbardziej przedsiebiorczy, madrzy, wyksztalceni, to co to k***a w Polsce zostalo?