18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w jukej

Ro...........ny • 2023-01-25, 22:52
Problemy rodaków na wyspach


JakiesGowno

2023-01-26, 00:00
Mieszkam w angli od około 10ciu lat, moge szczerze powiedzieć, że dobre czasy w uk już się skończyły. Zarobki są już naprawde bardzo porównywalnedo tych w pl, nie mówiąc tylko o pieniądzach to już od 3-5ciu lat robi sie tu gruby syf szczególnie z młodzieżą latają z młotkami maczetami nożami i się zabijają xd...
Złożyłem wniosek o certyfikat na broń palną, jeśli ktoś będzie zagrażać mojej rodzienie i mi myślę, że 'pompa' ogarnie rozbrykane towarzystwo bez większego uszczerbku na zdrowiu. Zaczynam się bać wszechobecnej złości nienawiści i ogólnej przestępczości. Wiem, że w polsce policja jest jaka jest ale swoi debile, urodziłem się w polsce i tam jest moje miejsce niedługo trzeba sie zawijać z tego syfu zanim wszyscy w uk będą musieli się zaszczepić.

LouisdeFunes

2023-01-26, 00:14
T3RMINATOR napisał/a:

Co za kabaret. Uśmiałem się aż zajadów dostałem.



jakbyś nie wiedział to zajady się robią z powodu awitaminozy z grupy B baranie

robsonx79

2023-01-26, 00:42
JakiesGowno napisał/a:

Mieszkam w angli od około 10ciu lat, moge szczerze powiedzieć, że dobre czasy w uk już się skończyły. Zarobki są już naprawde bardzo porównywalnedo tych w pl, nie mówiąc tylko o pieniądzach to już od 3-5ciu lat robi sie tu gruby syf szczególnie z młodzieżą latają z młotkami maczetami nożami i się zabijają xd...
Złożyłem wniosek o certyfikat na broń palną, jeśli ktoś będzie zagrażać mojej rodzienie i mi myślę, że 'pompa' ogarnie rozbrykane towarzystwo bez większego uszczerbku na zdrowiu. Zaczynam się bać wszechobecnej złości nienawiści i ogólnej przestępczości. Wiem, że w polsce policja jest jaka jest ale swoi debile, urodziłem się w polsce i tam jest moje miejsce niedługo trzeba sie zawijać z tego syfu zanim wszyscy w uk będą musieli się zaszczepić.



Młodzież w UK odpie**alała od zawsze. To był problem już w latach 80-tych i świat się jakoś nie zawalił. I nie porównuj zarabiania w funtach, do zarobków w złotówkach. Siła nabywcza przeciętniej angielskiej pensji zjada polską na śniadanie.

marcintutbxl

2023-01-26, 00:45
Jakie bukiety pie**olone az cudzowstyd wylapalem .

Jim_Carrey

2023-01-26, 00:49
O w morde upośledzeni polacy na wyspach xd

Roztopek

2023-01-26, 00:57
Oczywiście pie**olone Turasy, na pewno zaj***ne auto bo sp***alali w podskokach.

baklazan21

2023-01-26, 00:57
chlop k***a wszystko nagral tylko nie twarz xd

Marian_Koniuszko

2023-01-26, 01:35
Wygląda na to, że brudasy zaj***ły im te BMW, a Bentley służy im jako wóz roboczy. Pewnie też zaj***ny zresztą :lol:

SVETER

2023-01-26, 02:35
ktoś wie jak to się skończyło?

Nufrevi

2023-01-26, 02:50
Ah, trafilo sie na ciapate, gorszy sciek od murzynow

4Lokalny2Chłopaczek0

2023-01-26, 02:57
Nikt już nie kradnie aut :D Mały zysk. Teraz to się garnki sprzedaje za 50 tyś zł.

Themiki

2023-01-26, 03:16
daniel1040 napisał/a:

nie pojeb tylko ciapaty z UK który ma wyj***ne na białasów bo wszystko mu wolno - jak idziesz do zoo to pewne jest że spotkasz pingwina, tak samo tutaj więc nie rozumiem zdziwienia.



Oo czasem jednak dobrze zauważyc ze ktoś myśli jeszcze w tym kraju, a mówią ze to jakaś czarna strona internetu xd

jan0sik1

2023-01-26, 03:46
robsonx79 napisał/a:

Młodzież w UK odpie**alała od zawsze. To był problem już w latach 80-tych i świat się jakoś nie zawalił. I nie porównuj zarabiania w funtach, do zarobków w złotówkach. Siła nabywcza przeciętniej angielskiej pensji zjada polską na śniadanie.



Te frędzel, byłeś w UK? No widzisz a ja znam kogos kto był... Ale do rzeczy. NIe pierydol farmazonów że w latach 80 jest jak dzisiaj. Ja i dwóch znajomych zjechaliśmy do polski bo baliśmy się o swoje rodziny. Zereztą skoro tak piszesz to jesteś głupi więc nie bedę ci tłumczył.

TerazPolska123

2023-01-26, 05:31
jak tacy niedoj***ni znaleźli się w uk